Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

YETER için AYETEL KÜRSİ listesi

KARDELEN....................15bitti
DERİN..........................15
BONCUK.......................15bitti
KARDELOŞ...................15
DURU..........................15
ALEYNA.......................15
ELAEZEL......................15
SELİNA........................15bitti
EBRAR........................15bitti
SEVTUN......................15bitti
ANATOLİA...................10bitti
WAY...........................10
ELİXSİR......................15bitti
KARDELENBHR...............10
EMEL5........................10bitti
SAMYELİ.....................10
BANU.........................10
TOSTİ........................10BİTTİ
MİRANDA.....................10
LAGRİMA....................10bitti
UMUTBİZİMOLSUN.......10
NANELİŞKR.................10bitti
PELİN.........................10
EGAL..........................10
DERDA........................10
BİRSEN........................8bitti

KARDELOŞ için AYETEL KÜRSİ listesi

KARDELEN....................15bitti
DERİN..........................15
BONCUK.......................15bitti
DURU...........................15
ALEYNA.......................15
ELAEZEL......................15
SELİNA........................15bitti
YETER.........................15bitti
SEVTUN......................15bitti
EBRAR........................15bitti
ANATOLİA...................10bitti
WAY...........................10
ELİXSİR......................15bitti
KARDELENBHR...............10
EMEL5........................10bitti
TOSTİ........................10BİTTİ
SAMYELİ.....................10
BANU..........................10
MİRANDA....................10
LAGRİMA.....................10bitti
UMUTBİZİMOLSUN........10
NANELİŞKR..................10bitti
PELİN..........................10
EGAL...........................1O
DERDA.........................10
BİRSEN........................8bitti

ben aramanızın doğru olduğunu düşünmüyorum açıkcası,öyle olunca karşı tarafa daha bi güç geliyo çünkü,zaten arsız olmasaydı bu durumu yaşamazdı,dahada arsızlaşıyo aranınca o tip kadınlar.
dua etmekten başka yapılacak bişey yok şu durumda,rabbim arkadaşını hayırlarla karşılaştırsın,hepimizin huzurunu muhafaza etsin inşallah.

bazen olabiliyo way cım öyle,karakter fazla oluncada oluyo,hanımlar sımılleri fazla fazla kullanıyolar da
canı ya bu ayın 15 demi yapıcaz onu anlıyamadım paylaştıgın içın cok teşekkür ederim
nisan 15 kız,nisan yağmuru yani,ama lagrima nın dediği gibi normal yağmurlada yapılabilir,neticede ameller niyetlere göre ve yağmur zaten berekettir.
Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn
ayyyy,maşallah,rabbim nazarlardan saklasın inşallah
cano,sirkenin iyi gelmesine sevindim gerçekten,aslında sofrada sirke bulundurmak sünnetmiş de,tadı biraz keskin olduğundan pek kulalanamıyoz,şifa niyetine hep kullanmalıyız aslında.
bildiğini biliyodum ayrıca
şimdilik dişimle çok iyi anlaşıyoz,sevindirik oldum kız bi günde halledildi diye,maşallah diyim bari.
sağol canım,ilgin için teşekkürler.
Evet canım konuşamadık nasıl oldun iyisindir inşallah benim çok az düzelme var ama doktor bademciklerin alınması lazım dedi valla ben 35000 bakıma girdim canım.

bu gidişle daha çok bakımlara gireriz kız biz
evliliğin başında daha çok kavga ediliyo tatlım,ben kendimi yeyip bitirdiydim,daha çok yeni evliyiz,nedir bu kavgalar diye,helede yumurtlama günlerinde olunca,dahada strese girdim ki çocuk nasıl yapcaz bu küslüklerle diye.
erkekler bizim kadar duygusal olamıyolar malesef,birazcık sen alttan alcaksın,senin alttan aldığını gördükçe,o da alttan almaya alışcak,malesef ki,erkeklere vermeden alamıyosun canım,gerçekten bu böyle,halbuki benim eşim dünyanın en sakin insanlarından biridir ama karılarından erkeklik vasfını görmeyi,illa pohpohlanmayı,hep haklı olmayı istiyolar ve zamanla kuvvetleniyo sevgi bağları.
hoş geldin,anneciğine geçmiş olsun,yeni evin,yani yeni şeklin hayırlı uğurlu olur inşallah canım.

hadi bee kuzu ne okuyosun destanmı senden sonra girdim alıntı yaptım cevapladım sende hala ses seda yok çıkıcam ben işim var bugün akşama kadar yokum

kanda pıhtılaşma var anladıgım kadarı ile değilmi*? nacizena tavsiye vereblirim eğer kanda pıhtılaşma varsa herbalife ın omega 3 ü var.. kalp damar beslenmesi yapıyor ve kanın pıhtılaşmasını vs engelliyor ama düzenli kullanımda.. istersen kullan zaten vücudun ihtiiyacıda omega yediğimiz gıdalardan alamıyoruz.. şöyle bir örnek verebilirim bi müşterim vardı 2 kere kandaki pıhtılaşmadan cocugunu düşürdü omega ve vitamin tabletlerimizi kullandı şuan kızı var 1.5 yaşında.. hani sende istersen kullan..

Yok be canım olmasamda o kadar çok ilaç kullandımki 4 tür antibiyotik çocukmu kalır.27 şubat canım Hiç sorma ya oturdukça acıkıyo insan poff

ebrar ablacım banu ablacım selinacım kardelencim waycım unuttuğum olduysa kusura bakmayın ne olur hepinize teşekkür edeerim kıl payı kaçırdım gene yawwwwwwwwwwwww
saolun allah razı olsun

Son düzenleme:
ay ay sendemi çok özledin beni
iyi sevindim canım memnun kal bakalım
ben iyiyim işlerim var dışarı çıkıcam
evet canım,çok özledim seni
ebrar ablacım banu ablacım selinacım kardelencim waycım unuttuğum olduysa kusura bakmayın ne olur hepinize teşekkür edeerim kıl payı kaçırdım gene yawwwwwwwwwwwww
saolun allah razı olsun

yooo,hala burdayız,ama sen yoksun.

iyiyim canım,hamdolsun,nasıl evin şekli içine sindi inşallah?
temizliğinde bitmiş,güle güle eskit canım.

sindi gerçekten çünki evimin içi çok eskiydi mineflo vardı heryerde kapılar eski kapıydı şimdi şahane oldu cnm boyası süper oldu fıstık yeşiliydi şimdi kumbeji oldu ışıl ışıl oldu ya çok yorulduk ama değdi yani şimdi tefarruat işlerim var ince işler bide en önemlisi mutfağıma hiç ellemedim şimdi onları yapıorum bugün biraz rahatladım o yüzden giriorum bide çok özledim sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sevindim canım,rabbim yenilenmiş evine birde bebek nasib eder inşallah

uzuldum arkadasina canim,rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin..esini hidayete erdirisin insallah

ilk defa duyuyorumpaylasim icin sagol canim..yagmur suyunun bitkiler ve ciceklre cok faydasi oldugunu bilirdim,ama insanlara faydasi oldugunu bilmiyordum..gerci eskiden annane ve dedelerimiz hem yagmur suyunu icer hemde yikanmada kullanirmis:44:

paylasimin icin cok tesekkurler lagmiracim

merak etmezmiyiz kizzz,hepimiz birbirimizi merak ediyoruz,,,küsme bakim

Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn

amiiiin canim insallah,rabbim sanada kucagina almak nasip etsin yavrunu

afiyet olsun ebrarim,ne bileyim doktor cok kotu imis gibi bizi korkuttuama sogan suyunu deneyecegim..adetten 7 gun sonra icilmesi gerekiyormus,7 gun dolmasini bekliyorum bendeinsallah tupe gerek kalmadan gelir canim

cok sagol destegin icin banucum,biz daha yeni basladik tedaviye,bilincli ve bilgili degilim bu konularda..dun doktor problemli dedi ve abartinca cok kötu sandim durumumu..:44::44:

canim ebrarcigimin dedigi gibi bencede bir evlilik terapistine gidin..ilk 2 yil bu tur zidlasmalar normal esler birbirini tanima asamasinda oluyorlar..ama sonra taniyinca,her iki taraf nabza göre serbet vermek deniryaa,birbirlerinin huyuna gidiyorlar..insallah rabbim sikIntilarini gidersin..biraz sabir tatlim

canim gule gule otur insallah evinde..annenede cok gecmis olsun,rabbim sifa versin..

selam kıslar kardeloşum geçmiş olsun cnm

garibim nasılsın altta görüyorum seni

aleykum selam canim,gecmiste idim kusura bakmanasilsin canim:26::26:

kizlar dun kadin dokturuma gitmistim biliyorsunuz...bana tiroitin cok yuksek dedii.ev doktoruna git ultroson yapsin tahlil yapsin dedi..ayrica kandine kanimi aldiii:44::44::44::44::44::44:

bugun ev doktorumuza gittik,cok tatli birisi sagolsun..

kadin dokturumun dediklerini söyledim,kadin hem kizdi hemde sok oldu

bana dediki tiroit degeriniz doktorunuzun abartigi kadar kötu degil,ikincisi sizi hemen niye tup bebege yönlendiriyor dedi..daha cok gecsin iz dediii,ben bile 34 yasimda ilk bebegimi dogurdum..böyle kendinize stres yapmayin dediiii....
beni uzman bir doktora yönlendirdiii...tiroit hormonumu kontrol edecek..degeriniz kötu degil ama yine biz kontrol edelim dediiii....

bana hormonlari duzenleyici bir ilac verdiiii...cogu kadin bu ilacla hamile kaldi dediii,tabi hersey rabbimin taktiri..ilaclar bir vesileee
esime de,sperm artirici igne verdiii..haftada bir gidip vurulacak...
tup falan dusunmeyin,kendinizi yipratmayin oluruna birakin.daha cok gencsiniz..alternatif tiptan destek alin dediiii..
icim bir rahatladiki sormayin kizlarrr....doktor cok önemliiii gercketen...
insallah tupe gerek kalmdan gelir bebisim..rabbim hepimize nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…