Diyet 1.gun

novasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
1.860
2.326
41
Kilo 74.9........boyum 1:62.....yasım 36...............gun gun yazıp kac kilo verdiğimi paylasacagım..... İçilen su :3 litre sabah 10:15 2haslanmış yumurta domates, 1 avuç zeytin, 3parmak büyüklüğünde peynir, avokado limonla... Soda içtim. cay sevmiyorum.....12:30 da Türk kahvesi... 15:30 süt ve kiraz 18:30 akşam yemeğim. 3kasık bamya 3kasık taze fasulye 2kasık yogurt ve roka, marul, kuzukulağı ve domatesten oluşan bol limonlu salata.. Ve saat 21:00 de sütlü tarçınlı kahve....saat 23:00 salatalık... 11000adım attım... Yarın görüşürüz....

Son düzenleme:
Diyet 2.gün sabah09:KK30:2haslanmış yumurta, salatalık, biber, peynir 1 dilim tam buğday ekmeği, 15tane zeytin ......... .............. . ............. ..... Öğle12:30 sandviç peynir domates le,soda vişne suyu yarım çay bardağı............... Ara öğün 16:00 Türk kahvesi,,,,,,, ,,, ,,,,,,,,, ,, ,,,, ,, ,,, , Akşam 19:00 2 kaşık bamya z.yaglı,2 kaşık taze fasulye, 1 kaşık patlıcan yemeği.1 kase yoğurt,,,,13 bin adım attım.3 litre su bitti ara ögünde tarçınlı sütlü kahve ve kiraz olacak.......

DİYETTE 3.GÜNÜM..72.200,,,,,,,,,,,,,,,, ,, 74.9-72.2=2.7 giden kilom

Diyet 3.gun......sabah:2 yumurtadan peynirli omlet, domates, biber, 1 dilim ekmek, ,,, gec kahvaltı yaptım. Saat 12 Di...15 te granola ve süt bir kase,Türk kahvesi,,, aksam 19:30 bamya, z,yaglı kabak sıyırma,(yemek 6yemek kaşığı) 2 dilim ekmek..... 9000bin adım... 3litre su

68 kiloyu en kısa sürede görebilirsem eger, hamile kalmak istiyorum.... Bakalım çok zor hamile kalıyorum. Belki bu sefer saglık lı bir hamilelik süreci yasarım da stres ve saglıksız beslenme, hareketsizlik bu hale getiriyor insanı...

DİYETTE 4.gunum...sabah..granola 1kase ve süt... Öğle.. .... Peynir, zeytin, domates ve biberle kahvaltı 1 dilim ekmek. Soda. .. Ara ögün Türk kahvesi . Akşam yemeği zeytinyaglı kabak, z, Yaglı bezelye . 5kasık,1 dilim ekmek.. 3 litre su,,, ve dukan birasını içtim. İlk gunu 15 gun yapılacakmış. Yarım saat yurüdüm.ara ögunde yogurt la salatalık yiyecegım saat 10 da....

Bugün ki kilom 71.800....dün dikkat edemedim. .. Üç günde bir tartılacagım artık. Sabah müsli ara Türk kahvesi öğlen köfte 1porsiyon...yarım bazlama. Ve dukan birası... Ara ögün neskafe ve salatalık,,, akşam kefir ve kuruyemiş 1 küçük kase... 2.5litre su....

DİYETTE 8.gunum...sabah 1 bardak kefir, bir avuç fındık...... Ara öğün Türk kahvem.... Öğle 2 haslanmış yumurta, peynir,,,domates, salatalık, zeytin,roka,,,DUKANBİRASI,,,,CANIM EKMEK EKMEK İSTEMİYOR,, , 7000 ADIM ATTIM...

Dukan birası yapımı, 1 litreye yakın su.. 3 tane yesil çay hazır cay koyuyoruz,, soğutup limon sıkıyorum ve Beypazarı soda,,, hepsini bir anda içiyorum ben.... Bölenilirsiniz ... Tüm gün de biticek

X