Diyet arkadaşı arıyorum

01.10.2019 Başlangıç sizce 01.11.2019 sonuç ne olur?

• 2-3 kilo verirsin

OY: 3 25,0%
  • Kendini iyi hissedecek kadar zayıflarsın

OY: 9 75,0%
  • Zayıflamasan da toparlarsın

OY: 0 0,0%
  • Olduğun gibi kalacaksın

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    12
Merhaba arkadaşlar ben de katılmak istiyorum.Bu zamana kadar, oğlumdan sonra çok kilo alıp verdim.

Yine aldım ama yine vermek istiyorum.
Yalnız kilomu paylaşmadan her ay kaç kilo verdiğimi yazacağım hepimizin rutini farklı ama olsun sonuçta hepimiz hafiflemek istiyoruz.

Ben her ayın ilk günü tartılıp buraya yazacağım.

Bugün saat 12:30 gibi kahvaltımı yaptım

3 küçük kabak sotelendi üzerine 2 yumurta kırıldı.
70 gr kadar tam yağlı peynir
4 parça sucuk
1 dilim Avokado

Slm arkadaşlar ben de katılmak istiyorum.baslangic 60 yirmi gündür dikkat ediyorum ve spor ile destekliyor um 2 kilo gitti bakalım şuan 58 hedef 53 verilmesi gereken 5 kilo ama hızlı vermek istemiyorum.

Slm arkadaşlar ben de katılmak istiyorum.baslangic 60 yirmi gündür dikkat ediyorum ve spor ile destekliyor um 2 kilo gitti bakalım şuan 58 hedef 53 verilmesi gereken 5 kilo ama hızlı vermek istemiyorum.
Harikasın..Ben 1 kasımda tartılacağım

Artık 10 kilo vermem gerektiğini farkettim. Detoks, diyet, kür vs gerçekten uyguladığınız ve zayıfladığınız kesin sonuç veren herşeyi önerebilirsiniz yemek konusunda da sağlıklı besleniyorum ve spora başladım. Bu durum canımı sıkıyor 1 ay içinde 5-6 kilo vermek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Azimliyim bu konuda ciddi anlamda kafama taktım her öneriyi yapmak için elimden geleni yapacağım fakat dukan hariiiçççç dukan diyetine başlamayı düşündüm fakat çok ağır gelir diye tereddüt ettim çünkü migrenim var ve bazı durumlara dayanamıyorum. Onun dışında herşeye açığım arkadaşlar önerileri olan varsa mutlaka beklerim. hatta instagramdan iletişime geçebiliriz grup kurabiliriz hep birlikte birbirimize destek olabiliriz ❤ Bu arada gazla çalışıyorum sanırım dncndjdjdj birbirimize hedef koyarsak yapabiliriz bence eski fiziğimi çoook özledim 50 kiloydum ve mutluydum şuanda sad story 😭😭
Bende 50 kiloya çıkmaya çalışıyorum zayıflıktan bıktım artık, sizin 10 kiloyu bana verebilsek sanırım ikimizde istediğimiz kilolarda oluruz :)

X