DİYET GÜNLÜKLERİM

yasamkocunur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
3
0
30
Herkese selam. Bugün 15.03.2024 ve ben sıvı diyeti ile aralıklı orucu aynı anda yapacağım.Hergün sizlerle etkileşimde olmak hem bana hem de belki size destek olacaktır. 167 boyunda 27.01.2024 de doğum yapmış 30 yaşına yeni basmış bir kadınım. Kendimi fiziksel olarak iyi hissetmek istiyor ve bunun için ya hep ya hiç diyorum. İnanın o kadar araştırma yaptım ki. Tüm bilgilerimi hem sizlerle paylaşmak hem de sizden de birşeyleer öğrenerek benim gibi olan kadınlarla fiziksel görüntülerimizde değişiklikler yapalım istiyorum. 1 haftadır aralıklı oruç tutuyorum fakat her şey yiyordum fazla sert değildim kendime karşı. Ama tam şu an kendime hitler gibi davranacağım hadi hayırlı olsun. Mesajlar yorrumlar benim için çok kıymetli lütfen etkileşimde olalım. bu arada şu an kilom 80.

Canım yeni doğum yapmışsın sütünü etkilemeyecek mi ? Ben de 15 aralıkta doğum yaptım. Fazlam da var ama cesaret edip diyete giremiyorum

Kedili ve Bebeli Kedili ve Bebeli Aslında süt mevzusunda çok sıkıntı yaşadım aslında süt ver daha hızlı kilo verirsin diyorlar ama maalesef bebeğim 10 gündür emmiyor mamayla besliyorum. Biberonun rahatlığına alıştı elimden geleni yapıp tekrar emmesi iiçin yarın son yöntemimi kullanacağım inşallah başarırım =) fakat okuduklarımdan ve kendi bünyemi bildiğimden bunu yapmaya ceesaret ettim çünkü psikolojim bozulursa daha kötü olacağımı biliyorum. Her gün ne yiyip içtiğimi yazacağımı ve nasıl hissettiğimi de... Eğer yanlış yapmışsam sizlerede örnek olur ve siz bunu denemezsiniz...

X