Diyet/spor/saglik, hadiiii kizlarrr,hep beraber zayiflayalim

Ooo baya Kati baslamissin diyete evet bende aksam pul biberli yogurt yemek istiyorum. Zaten evde olmam 9 30 u bulucak gerek yok fazla yemeye. Benimde ilk hedefim bi 8 kilo verip 90 olayim en son hedefim ise 60 daha çok yolum var eger bu donemde hamile kalirsamda birakmak istemiyorum. Hamileyken kilo veren bebegi besleyen çok kisi biliyorum gerçekten hayranim insallah olursa bende öyle olmak isterim.
Aslında diyetim böyle değil ama :)) özellikle sabahları. Ben Bugün böyle yaptm :KK70: kahvaltı yapmaya erindiğim için. Eşime hazırladm işe götürdü kendim yapmadm. :)

Ya gerçekten bazen telasa dusuyorum suan da oldugu gibi ben 38 40 kiloyu nasil vericem offf çok daraldim simdi.
Kesinlikle vazgeçme. O kiloları bi anda almadın bi süreçti. Vermesi de bi süreç içinde olacak. Kendine bi hedef koy, ayda 4 6 kilo gibi. Bi anda asla gitmicek bunu kendine kabul ettir. zamanla olack inşallah sabır gerekiyor malesef.

Keten tohumu atistirmaligi

- 1 cay bardagi ogutulmemis keten tohumu
-1 cay bardagi kuru meyve(hurma,kuru uzum,incir,kuru kayisi)
-bir yemek kasigi tarcin
-1 yemek kasigi ceviz
- 1 yemek kasigi hindistan cevizi
-evde varsa bir yemek kasigi chia tohumu

Bunlari bir kaba alip uzerine bir bardak su koyulup dolapta 5 saat bekletin sonra cikarip cok ince tek katli bir sekilde firin tepsisine serin(yagli kagit kullanmak gerekiyir) 150 derece firinda 30 dk pisirin.

Cok guzel bir atistirmalik oluyir mutlaka deneyin.

Keten tohumu atistirmaligi

- 1 cay bardagi ogutulmemis keten tohumu
-1 cay bardagi kuru meyve(hurma,kuru uzum,incir,kuru kayisi)
-bir yemek kasigi tarcin
-1 yemek kasigi ceviz
- 1 yemek kasigi hindistan cevizi
-evde varsa bir yemek kasigi chia tohumu

Bunlari bir kaba alip uzerine bir bardak su koyulup dolapta 5 saat bekletin sonra cikarip cok ince tek katli bir sekilde firin tepsisine serin(yagli kagit kullanmak gerekiyir) 150 derece firinda 30 dk pisirin.

Cok guzel bir atistirmalik oluyir mutlaka deneyin.
Teşekkür ederim :) tarif saklımda. Uygun bi Zamanda yapıcam inşallah.

Tünaydın kızlarr.
Sabah kahvaltım
9.3o da çeyrek tost. Beyaz ekmekli ya. Eşime yapmştm dayanamadım yememem gerekiyodu beyaz ekmekkk ;(
Yanında 3 çeri domates, 2 biber
Bol su içiyorum zaten.
Biraz da badem, 1 ceviz.
12.3o 3yk yoğurt 1yk yulaf ezmesi 1yk nesfit. :)) yemek istemiyorum ama sırf ara öğün olsun diye.

Teşekkür ederim :) tarif saklımda. Uygun bi Zamanda yapıcam inşallah.
Kesinlikle dene canim muhtesem bir ara ogun,keten tohumunun zaten bir cok faydasi var.
Tünaydın kızlarr.
Sabah kahvaltım
9.3o da çeyrek tost. Beyaz ekmekli ya. Eşime yapmştm dayanamadım yememem gerekiyodu beyaz ekmekkk ;(
Yanında 3 çeri domates, 2 biber
Bol su içiyorum zaten.
Biraz da badem, 1 ceviz.
12.3o 3yk yoğurt 1yk yulaf ezmesi 1yk nesfit. :)) yemek istemiyorum ama sırf ara öğün olsun diye.
Afiyet olsun canim,ceyrek tost cok degil canim ama yemesen daha iyi olurdu tabi

Kesinlikle dene canim muhtesem bir ara ogun,keten tohumunun zaten bir cok faydasi var.

Afiyet olsun canim,ceyrek tost cok degil canim ama yemesen daha iyi olurdu tabi
Sağ ol kuzum ama beyaz ekmeği çıkarmak istiyorum hayatimdan. Çok seven biri olarak zorluyo beni. Yenilmek istemiyorum :)) o biraz üzdü beni.

Son düzenleme:
16.oo da spor yaptım 1 saat toplamda.
1 mile ile başladım 3 gün önce.
Bugün 3 mile yaptım. Gözümde büyüttüğüm kadar yokmuş tabi zorladı yine ama 3 mileden devam ederim artık.
1o 15 dk kadar da zumba.
17.15 bi kase süt ve nesfit yulaf ezmesi ve tatlı kaşığı tarçın koydum. :KK70:

Merhaba ben 30 kilo vermiş biriyim. Hala devam ediyorum. Insallah istediğim kiloya ulaşacağım. Hangi diyeti yapıyorsun.

Masallah ne guzel 30 kilomu darisi basimiza belli bir diyetim yok aslinda diyetisyn verdi ama sebze agirlikli et urunleri bile çok kisitli ama her ogun 3 er dilim kepekli ekmek var. Ara ogunde 6 galeta sut yogurt ve meyve var falan. 12 saat calisiyorum ve incik cincik goturemiyorum sabah oglen ve aksam yemeklerimi arti ara ogunlerimi. Bu sebeple kafamda göre basladim bi nevi

Bugun gececi oldugum için oglende kalktim. Sacma bir yeme sistemim oldu

Saat 13 te kahvalti 1 kk peynir, 3 4 Emin degilim zeytin. 3 dilim kepekli ekmek. Domates salatalik biber sogusu ama ben ona biraz zeytin yagi koydum

Daha fenasi esim kahvalti da biskuviye bayilir ve can evimden vurdu beni N**** (Siyahi) yiyodu. 3 tane yedim evet yedim. Sonra tum gun kendimi yedim esimi yedim kendime kizdim kilolarima kizdim ve aynaya baktim kendimi sevmedim.

Aksam kapuska yapicaktim ki esiminde destegiyle yapma yemek yemeyelim dedi ve ben saat 18:30 da Sadece meyve cikardim yarim seftali ve 1 ufak kaseye yakin murdum erigi yedim 3 4 tanede uzum...

X