Tüp Bebek Merkezleri Doç Dr yasemin çekmez mona kliniği tüp bebek

Yasemin hanım nasıl bir acaba fiyatı nedir gidenler var mı
Ben Yasemin hanımın hastasıyım. Tüp bebek için gittim kendisine önce ama rahimde problem vardı önce ameliyatımı yaptı. Sonra Toparlanmak için 2-3 adet dönemi bekledik. Sonra ilaçlara başladık yumurtalar toplandı, transferim yapıldı şimdi test günümü bekliyorum. Yasemin hanım işinin ciddiyetinde bilgili ve kesinlikle yardımsever biri. Çok yoğun ama yine de ne zaman yazsam birşey sorsam kısa da olsa cevaplar. Ben memnunum şimdiye kadar, öneririm.

İnşallah bebeğine kavuşursun peki ücret nedir ben aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama

Yasemin hanım nasıl bir acaba fiyatı nedir gidenler var mı
Bende ona gidip tanışmayı düşünüyorum kuzum

İnşallah bebeğine kavuşursun peki ücret nedir ben aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama
Muayene ücreti yeni yıldan önce 300 lira idi, bir kez ödedim zaten sonraki tüm gidiş gelişler tüp bebek paketine dahil. Tüp bebek için de 6500 konuşmuştuk. Ama dondurulmuş transfer gerekti bana, Yumurta toplama günü 5500 verdik taze transfer olmayacağı için, embriyo dondurma için 1750 lira, çözdürüp transfer etmeye de 3500 lira verdik. Maliyet arttı böyle olunca ama taze transfer olsaydı 6500 üstüne birşey çıkmazdı yani.
Aşılamayı gerekli görürse sizin az tutacaktır zaten. Hepimiz kavuşalım dileğimize inşallah..

Canım hersey güzel hoş süper ama toplanan yumurta transfer olmayacağı için dondırulup sonra onu transfer etmek içi. Ücret alınması yanlış değil mi. O kadar yerle görüştük yeni duydum bunu. Ya uygun diyordum bu doktora diğerleriyle aynı oldu hatta geciyo uf

Ödemeler ne şekilde oluyor. Nakit mi taksit kart mı canım

Aynen saçma bir kısım gerçekten, ama çözdürüp transfer etme ücreti işte dedi, bir kısmını merkezlere ödüyo o da. Yumurta toplamaları, transferleri hep farklı yerlerde yapıyor ya, oralara da ödeme yapıyor ameliyathane ekipman kullandığı için. İlaçları tanıdık eczacısından yüzde 30 indirimli alma güzelliği var o iyi bu arada.

Ben eşime bunu akşam nasıl söylicem bu hesapta yoktu. İlaçlar diğer eczanelere göre baya indirimli yani..

Bu yine iyi bahçecide rahim dinlendirme parası alıyorlar. Rahim dinlendirmede de hicbir şey yapmadan adet olmayı bekliyorsun

Bu yine iyi bahçecide rahim dinlendirme parası alıyorlar. Rahim dinlendirmede de hicbir şey yapmadan adet olmayı bekliyorsun
Ama canım hesapla aynı paraya denk geliyo bahceci ile. Onlarda çözüp transfer ücreti telaffuz etmemişti. Garibime gitti sistem. Taze transfer olmak daha iyi o zaman

Bende takip edyrm yasemin hanımı ama seçimimi şişli memorialdan yana yapcam laboratuvar benmiçin cok önemli sperm morfolojimz sıfır
Canım seni etkilemek istemem ama bir daha düşün derim. Neden dersen atıyorum ben gittim olumsuz sonuç aldım değil mi hastane adı değil de diyecektim ki yasemin çekmeze gittin negatif sonuç aldım diyecektim yani doktor da bunun farkında olumsuz bir durum da direk benım kendi adım gider diyor. Sen derdinde ne kdar ısrarcı olursan doktor da bence laboratuvarı sıkıştırıyor tembihliyor zaten iki hastenenin laboratuvarını kullanıyor Eurofertil ve acıbadem. Hakkında hayrılısı olsun inşallah

Ya Vallahi bizimki umut yolculuğu, ve her kim ki bunu suistimal edip bilerek şişirip kullanıyorsa Allah sorsun hakkımızı Onlar için birer hastayız hepimiz ama aynı zamanda birer gelir kaynağı. Allah bu yolculukta hep iyi insanlara denk düşürsün bizleri inşallah

Anladım canm tskler daha net bi karar vermiş deglm önce eşim için iyi bir ürologda ön tedavi istyrm ki iyi bir doktora denk gelirsek ve gerçekten tedavi edeblrse morfoloji düzelir ve normal yoldan gebe kalrm bizim hiç-bir sorunumz yok tek sıkıntı morfoloji önce bunu düzeltmemz lazm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…