Doggy de boşalamıyorum

13 yıllık evliyim,hiç bir problem yok cinsel anlamda ama sadece doggy pozisyonunda bosalamiyorum ,çok zevk alıyorum ama o kadar,lütfen tecrübeli kadınların yardımını bekliyorum:)

Eşin arkada hareket ederken sen de kendini uyar elinle, o zaman bir şansın olur
Ben de buradan kadınlar kulübünden öğrendim, işe yarıyor. Valla kadınlar kulübünün yalancısıyım ama bunlara dikkat edince orgazm olunabiliyor. Olamazsanız da canınız sağ olsun. Eşinizi memnun etmiş olursunuz, size olan sevgisi artar. Denemeye devam. Başaracaksınız.

Açık açık anlatıyorum.
1- Bacaklarınızı omuz hizalarında açın.
2- Yatağa alnınızı değil de yanağınızı koyun, sağa veya sola bakıyor olun.
3- Belinizi kırın, C şekline getirin. Poponuzu dışarı çıkarın.
4- İyi bir ön sevişme ile orgazma yakın hale gelip pozisyon alın.
5- Bir eliniz ile klitorisinizi uyarmaya devam edin.

Orgazm için en ideal pozisyon kadının üstte olduğu (cow girl) pozisyonu. Hafif eğik vaziyette, partnerinizin göğsüne bastırarak, ellerini tutarak veya karyola başını tutarak güç alırsınız. İleri geri hareketlerinizi (bazıları 8 hareketi diyor ama böyle bir hareket yok, nasıl oluyor bilmiyorum) zevkinize göre orgazm olup boşalana kadar sürdürürsünüz. İlk başlarda yorulma oluyor ama alışınca vaz geçmek istemiyorsunuz. Bunu size yazmadım AvaCollette, siz doggy dışında zaten orgazm oluyorsunuz. :KK48::KK48:

Son düzenleme:
Üstte olmayı denedinmi?

Evet ama olmadı…
Orgazm için en ideal pozisyon kadının üstte olduğu (cow girl) pozisyonu. Hafif eğik vaziyette, partnerinizin göğsüne bastırarak, ellerini tutarak veya karyola başını tutarak güç alırsınız. İleri geri hareketlerinizi (bazıları 8 hareketi diyor ama böyle bir hareket yok, nasıl oluyor bilmiyorum) zevkinize göre orgazm olup boşalana kadar sürdürürsünüz. İlk başlarda yorulma oluyor ama alışınca vaz geçmek istemiyorsunuz.
Denemeye devam edin, vazgeçmeyin. Cinsel psikoterapi düşünmez misiniz? Birkaç seans işe yarayabilir. Niye orgazmı tatmadan bir hayat sürdüresiniz ki?

doggy en sevdiğimdir benim de. her zaman yapmam ama nadiren yaparım ki siradanlasmasin🤪 kafanda sartlamissan olamıyorum böyle olucam diye ondandir. rahat bırak olursun.

Allah aşkına biri bana da yardım etsin yoruldum bezdim gercekten ben hicbirsey hissetmiyirum cinsellikten soğudum artık içim almıyor bugün doktora gittim g dolgu için uygun gormedi uzun seviş diyor olmuyor sinirlerim çok bozuk
Ön sevişmeyi uzun tutun.
Orgazm zamanla deneyerek, bedeninizi keşfederek öğrenebileceğiniz bir şey.
Bir de kendinizi şartlamayın, rahat olun.

Merhaba herkese, hazır konusu açılmışken benimde paylaşmak istediğim bir durum var, ben bir sürü vajinusmus sendromuna sahiptim,eğitimli biri olarak ve baskıcı bir ailede ve çevrede büyümemiş biri olarak inanılmaz mutsuzdum bu konuda çok uzun süre neden ve naısl ben diye düşündüm, her neyse,1 ayda kendi çabamla egzersizlerle yendim, şu an 6-7 aylık düzenli bir cinsel hayatım var, gerçekten çok seviyorum ve çok da seviliyorum, sevişmekten de duygusal anlamda çok memnunum, ancak daha bir kere bile orgazm olamadım, başta önemli değil diyordum ama kendimi kandırdığımı fark ettim, artık her seks başlangıcında 'zaten yine onun kadar zevk alamıcam' diye umutsuz başlıyorum, daha gencim ve güzel giden bir ilişkinin ortasında şimdiden soğumaktan çok korkuyorum. 1 ayda vajinusmusu yendim ama 6 aydır orgazm olamamayı yenemedim. Neyi yanlış yapıyorum hiç bilmiyorum,sürekli anda kal anda kal deniyor ama hayatımın hiçbir alanında bunu beceremediğim gibi seks esnasında da beceremiyorum, lütfen yardımcı olun

Merhaba herkese, hazır konusu açılmışken benimde paylaşmak istediğim bir durum var, ben bir sürü vajinusmus sendromuna sahiptim,eğitimli biri olarak ve baskıcı bir ailede ve çevrede büyümemiş biri olarak inanılmaz mutsuzdum bu konuda çok uzun süre neden ve naısl ben diye düşündüm, her neyse,1 ayda kendi çabamla egzersizlerle yendim, şu an 6-7 aylık düzenli bir cinsel hayatım var, gerçekten çok seviyorum ve çok da seviliyorum, sevişmekten de duygusal anlamda çok memnunum, ancak daha bir kere bile orgazm olamadım, başta önemli değil diyordum ama kendimi kandırdığımı fark ettim, artık her seks başlangıcında 'zaten yine onun kadar zevk alamıcam' diye umutsuz başlıyorum, daha gencim ve güzel giden bir ilişkinin ortasında şimdiden soğumaktan çok korkuyorum. 1 ayda vajinusmusu yendim ama 6 aydır orgazm olamamayı yenemedim. Neyi yanlış yapıyorum hiç bilmiyorum,sürekli anda kal anda kal deniyor ama hayatımın hiçbir alanında bunu beceremediğim gibi seks esnasında da beceremiyorum, lütfen yardımcı olun
Gerçekten bende çok araştırıyorum orgazm boşalma fışkırtma ama okuduğum yazılarda buradakı konularda bu işin bir matematiği yok neredeyse gerçekten psikolojiyle alakalı işte klitroal boşalma oraya baskı sonucu rahatlama sonra istek bitiyor vs ben genelde boşalma be orgazm odaklı olmamaya çalışıyorum çünkü öyle olunca olmuyor eskiden farklı pozisyonlara girerken artık onlar bile keyif vermez acı verir oldu kendi açımdan konuşmam gerekirse karşıdaki insana bakarken ondan keyif alıyorum birşey düşünmemeye çalışıyorum sadece o ana hisse ve bir bütün oluşumuza odaklanıyorum neyden keyif alıyorsun ne sana zevk veriyor bunuda kendin keşfedeceksin bu durum yüzünden bi kaç defa ayrılık yaşadık beden yaşça küçük kız arkadaşım fışkıra fışkıra 4 defa geldiğini söyledi diyorum hissediyor musun evet diyor bende bazen kıyaslama yapıyorum eskilerle başkalarıyla ama her ilişkinin dinamiği farklı şöyle kalıplaşmış şeyler dışında şöyle yap demeyi isterdim ama ne yazıkki bu işin matematiği yok anladığım kadarıyla :/

Kizlar bu doggy pozisyonunda penis yatay sekilde yere paralel mi ilerlemeli yoksa ucu biraz asagi mi durmali?

X