Doğmamış bebeğime küfür eden eşim...

Bihruze_Begum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
9
0
Kızlar 25 haftalık hamileyim. Az önce eşimle Sudan bir sebepten tartıştık. Ben zaten hamile olduğum için çok duygusalım, küçücük tartışma kavgaya dönüştü ikimiz de çok gerildik. Ben ağlayarak niye beni bu kadar üzüyorsun, yazık değil mi bebeğim var dedim. O da S.....m senin bebeğini dedi. Sanki bu Bebek sadece Benimmiş gibi ben tek başıma yapmışım gibi. Saatlerdir aklımdan cıkmıyor, cok ağrıma gitti o cümle. Siz olsanız nasıl davranırdınız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1463 gün geçti.

Hannaz

Umut hep vardır ...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Aralık 2015
10.525
260.568
Terbiyesiz , o ne demekmiş öyle .

Kozlenmis patates

Güçlü bir kadın:)
Pro Üye
14 Mayıs 2010
5.199
13.674
Çok terbiyesiz ve saygısız eşin ...Merak ettim her tartışmada ya da kavgada beni üzme bebeğim var der misin bunu kullandığını mı düşündü acaba.Tabi düşünse bile bu söylediği küfür hic hos degil ..iğrenç .

kristinnn

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
6.153
1.525
çok sinir bozucu, küfür etmek istemediğim için yorum yapamıyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1277 gün geçti.

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.675
İğrenç herif. Edepsiz. Resmen sapık. Çocuk doğduktan sonra tek bırakmayın derim belli ki düşünceleri sapıkça, böyle birinden her şey beklenir. Allah ıslah etsin. Pes.

nergisyasemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
1.868
632
özür diledi mi peki? hoş dilese ne olcak çok ağır bir kelime bence ben olsam hiç unutmazdım. çocuğunu ne zaman sevse aklıma gelirdi o cümle.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1346 gün geçti.

BadeAk34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2012
2.276
2.054
o adamı evden kovar bıdaha suratına bakmam köpek gibi pişman olana kadr
Allah yardımcın olsun ne diyim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1031 gün geçti.

Hestia1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
50
12
30
Kesinlikle agir olmus canim uzme ama kendini. Esinin genel huyunu ve yapisini bilmiyoruz ancak sen her tartismada bebegi katiyorsan adam da anlik patlamayla onu demis olabilir ama tabiki de hic bir sekilde hakli cikarmaz o küfürü. :110: hatasini anlasin ondan sonra konuş. Hamilesin sonucta ya ne gerek var böyle seylere.

fresa

...aşktanda öte ...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
2.060
699
Acaba bi tek bebeğinize mi küfür etti yoksa genel bi durum mu bu ?kızıp sinirlenince küfür eden bi kocanız varsa Allah yardımcınız olsun.Benim de eski erkek arkadaşım sinirlenince küfürler hakaretler ederdi.4ay sabrettim düzelir değişir diye çok uğraştım ama daha beter oldu daha çok ileri gitti.sonuç olarak yine bi küfürlü kavgada terk ettim ayrıldım.evli de olsam boşanırdım.küfür kaldırılacak bi durum değil!