Çatlaklar Doğum çatlakları geçer mi?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Arkadaslar karnımdaki çatlaklar çok canımı sıkıyor kendimi beğenmiyorum bu şekilde bide Sezeryan dan dolayi Karnım biraz sarkık bunun bi tedavisi varmıdır acaba? Çok dertliyim ben ya ne çok konu açıyorum afedersiniz:KK66:
Çatlaklar için bio yağ var çok iyi geliyor hatta kapatıyor yara izlerini bile ama sarkiga benim doktorum küçük küçük karın kaslarını çalıştıracak spor yap anca öyle toplanır dedi ama ben hiç yapamadım :-)

Çatlaklar için bio yağ var çok iyi geliyor hatta kapatıyor yara izlerini bile ama sarkiga benim doktorum küçük küçük karın kaslarını çalıştıracak spor yap anca öyle toplanır dedi ama ben hiç yapamadım :-)
Gerçekten mi nerde satılıyor bioyag

İse yarıyor sa alırım düzenli de kullanırım inşallah tek geçsin de Allah razı olsun
Bende geçti ve sezeryan olmuştum şuan yara yerim bile belli değil zaten eczane anlatıyor nasıl kullanılacağını inşallah sende de faydalı olur

Arkadaslar karnımdaki çatlaklar çok canımı sıkıyor kendimi beğenmiyorum bu şekilde bide Sezeryan dan dolayi Karnım biraz sarkık bunun bi tedavisi varmıdır acaba? Çok dertliyim ben ya ne çok konu açıyorum afedersiniz:KK66:
Lierac marka jeli çok övüyorlar fiyatı biraz tuzlu ama tanıdıklarım gayet memnun kaldıklarını söylüyorlar,tabi çatlaklar maalesef yüzde yüz geçmiyor ama görüntüsünü hafifletmek mümkün. Sarkmış göbeğim toparlanması için düzenli spor şart:KK49:

Karnima dogumdan sonra contractubex surmustum zaten az catlak vardi olanlar yokoldu, ama ise yaramasi icin catlaklarin taze olmasi gerekiyor...
Bacaklarima surmeyi akil edemedim maalesef, ama zayiflayip sporla sıkıldıkça o catlak goruntusu gitti, tabi tamamen yok olmadilar ama deri altinda yag tabakasi varken burusuk ve derin gorunenler, yagin yerini kas alip deri de toparlayinca eskisinden iyi gorunduler.

Lierac marka jeli çok övüyorlar fiyatı biraz tuzlu ama tanıdıklarım gayet memnun kaldıklarını söylüyorlar,tabi çatlaklar maalesef yüzde yüz geçmiyor ama görüntüsünü hafifletmek mümkün. Sarkmış göbeğim toparlanması için düzenli spor şart:KK49:
Ya catlaklar cukurlasmis mümkünmü dur kremler le yağlara geçmesi çukurlar nasıl geçer ki önerileri dikkate alıyorum ama parami çöpe atmak da istemiyorum

Seninde catlaklar cukurlasmis miydi
Kız ne çukuru resmen kara delikti mübarek :-) :-) :-) son aya kadar hiçbirşey yoktu bi gece acayip kaşıntı oldu sabah bi kalktım karnımı tanıyamadım resmen ama geçti bak 4 yıl oldu sezeryan yerim bile belli degil doktora ben gösteriyorum yeri şimdi o derece iyi geliyor

Kız ne çukuru resmen kara delikti mübarek :-) :-) :-) son aya kadar hiçbirşey yoktu bi gece acayip kaşıntı oldu sabah bi kalktım karnımı tanıyamadım resmen ama geçti bak 4 yıl oldu sezeryan yerim bile belli degil doktora ben gösteriyorum yeri şimdi o derece iyi geliyor
Hadi ya çok heveslendim almak istiyorumm:))

X