Çatlaklar Doğum çatlakları geçer mi?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
I
Tam zamanı kullanmak için canım erken ise biraz bekle diyecektim çünkü açık yaraya sürülmüyor bu yağ inşallah sana da iyi gelir
İnşallah ya pahali bişeyde değilmiş internetten baktım da

Tam zamanı kullanmak için canım erken ise biraz bekle diyecektim çünkü açık yaraya sürülmüyor bu yağ inşallah sana da iyi gelir
Hamilesin sanırım Allah sağ salim Kucağına almani nasip etsin yavrunu

Ya catlaklar cukurlasmis mümkünmü dur kremler le yağlara geçmesi çukurlar nasıl geçer ki önerileri dikkate alıyorum ama parami çöpe atmak da istemiyorum
Tamamen geçmiyor maalesef fakat görüntüsünü azaltmak mümkün. Ben hiç kullanmadım ama arkadaşlarım kullandı ve hepsi baya övdü,bide bio oil var reklamlarda gördüm bu ikisini bi araştır,bu benim 2.gebeliğim doğumdan sonra ben de bu iki marka üstüne yoğunlaşıcam. Dediğin gibi paralar çöpe gitmesin iyice araştırmakta fayda var.

Bi
Tamamen geçmiyor maalesef fakat görüntüsünü azaltmak mümkün. Ben hiç kullanmadım ama arkadaşlarım kullandı ve hepsi baya övdü,bide bio oil var reklamlarda gördüm bu ikisini bi araştır,bu benim 2.gebeliğim doğumdan sonra ben de bu iki marka üstüne yoğunlaşıcam. Dediğin gibi paralar çöpe gitmesin iyice araştırmakta fayda var.
Bioyag i deniycem çok pahalı değilmiş Geçmezse başka çözüm bulmaya çalışırım olmazsa böyle yaşıcaz artık napalım sağlık olsun da

Arkadaslar karnımdaki çatlaklar çok canımı sıkıyor kendimi beğenmiyorum bu şekilde bide Sezeryan dan dolayi Karnım biraz sarkık bunun bi tedavisi varmıdır acaba? Çok dertliyim ben ya ne çok konu açıyorum afedersiniz:KK66:
Merhaba canım benim Hamilelikte kullandığım sonrasında vucudumu toparlamak için kullandığım ürünler var suan beni bayagi rahatlattı. ..
Hiç yardimci kremler denediniz mi?
Bir de bunun için titreşimli evde kullanılan ve fiyatları güzellik merkezerine nazaran uygun olancihaz var?

Merhaba canım benim Hamilelikte kullandığım sonrasında vucudumu toparlamak için kullandığım ürünler var suan beni bayagi rahatlattı. ..
Hiç yardimci kremler denediniz mi?
Bir de bunun için titreşimli evde kullanılan ve fiyatları güzellik merkezerine nazaran uygun olancihaz var?
Valla hiçbişey denemedim daha bi arkadas bioyag demiş onu denemeyi düşünüyorum ama sizin geçti mi hangi ürünleri kullandınız?

X