Doğum sonrası 81 kg.Yakın hedef:65 kg.

violet30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
28
0
Merhaba herkese.
Dilediğim hiçbir kıyafeti alıpta giyememekten artık bana gına geldi;kendime varolan saygımı gitgide kaybettiğimi,kendimi bıraktığımı ve en önemlisi kilonun güzelliğimi gölgelediğini düşünmeye başlamıştım.Uzunca bir süre zayıflamak istedim,spora başladım,diyet yaptım.5 kg. verdim devamı gelmedi.Tekrar 3-4 kilo daha.Sonra hop 5 kg. tekrar al fln derken benim oğlan oldu 2,5 yaşında.Bense hala aynı kilolarda.
3 hafta önce spora yazıldım.Ve kendime ait,kendi planladıgım bir yeme düzenim var.Muhtemelen 3-4 kilo arası verdim şimdilik.Hedefe kilitlendim bu kez.İnşallah herhangi bir olumsuzluk çıkmaz ve devam edebilirim.
Herkese bu yolda bolca sabır ve irade diliyorum:)
:KK49:

Merhaba herkese.
Dilediğim hiçbir kıyafeti alıpta giyememekten artık bana gına geldi;kendime varolan saygımı gitgide kaybettiğimi,kendimi bıraktığımı ve en önemlisi kilonun güzelliğimi gölgelediğini düşünmeye başlamıştım.Uzunca bir süre zayıflamak istedim,spora başladım,diyet yaptım.5 kg. verdim devamı gelmedi.Tekrar 3-4 kilo daha.Sonra hop 5 kg. tekrar al fln derken benim oğlan oldu 2,5 yaşında.Bense hala aynı kilolarda.
3 hafta önce spora yazıldım.Ve kendime ait,kendi planladıgım bir yeme düzenim var.Muhtemelen 3-4 kilo arası verdim şimdilik.Hedefe kilitlendim bu kez.İnşallah herhangi bir olumsuzluk çıkmaz ve devam edebilirim.
Herkese bu yolda bolca sabır ve irade diliyorum:)
:KK49:

Aynı dertten muzdaribim :KK43:(

vereceğin görünen sadece 10 kg. var.ortalama iki ay gibi kısa bir sürede verebilirsin.ki 5 kilo dahi versen ciddi anlamda zayıflık katacaktır sana.biraz kendini güdülemen lazım ama ben sırf spora gidiyorum diye haftasonu kaçamakta yapsam arada,geri disiplinize oluyorum.karar ver ve başla hemen:)

vereceğin görünen sadece 10 kg. var.ortalama iki ay gibi kısa bir sürede verebilirsin.ki 5 kilo dahi versen ciddi anlamda zayıflık katacaktır sana.biraz kendini güdülemen lazım ama ben sırf spora gidiyorum diye haftasonu kaçamakta yapsam arada,geri disiplinize oluyorum.karar ver ve başla hemen:)

off benımde 10 kg fazlam var.ekmek pirinci kestim.günde 40 dk göbek eritme kemeri kullanıyorum bırazda egzersiz yapıyorum yenı başladım daha.ya inş.veririm 54 e düşerim :KK14:

1 ayı biraz geçtim ve toplamda 4 kilo 200 gr. kadar kg. verdim.Bu arada spora gidemicem belli bir süre çünkü sağ diz altında yumuşak doku zedelenmesi oldu,iyileşmesini beklemem lazım.
Diyetime de mecburen daha çok dikkat etmeliyim malum hareket sınırlandı.
Bu ay geçen aya göre daha fazla kilo vermem gerektiğini dşünüyorum.70-71 arası bir kiloya ulaşırsam çok iyi olacak.İnşallah Allah yardım ederde sağlıklı bir şekilde,güzelce zayıflarım.
Kendime şimdilik koccaman bir alkış gönderiyorum :)
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: (Bir az geldi hehehe)

off benımde 10 kg fazlam var.ekmek pirinci kestim.günde 40 dk göbek eritme kemeri kullanıyorum bırazda egzersiz yapıyorum yenı başladım daha.ya inş.veririm 54 e düşerim :KK14:
Kısa dönem hedefleri,uzun dönem hedeflerinden daha fazla motive ediyor insanı.Bir ay dikkat etsen,sadece bir ay eminim çok daha güzel bir kiloya ulaşacaksın.İkinci aya devam etmesen de olur.Zaten ideal bir kilon olacak gibi.Başka bir zaman yine kendini sıkmadan bir ay daha diyet yapabilirsin.Ben zamanında 60 65 kilonun değerini bilmemişim,o zamanlar bile kiloluyum diye kıyafet fln almazdım pek.Oysa şimdi o kiloya ulaşırsam emin ol bisürü şey alıp giyecem :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

29 nisan salı
Bugün tartıda 75.1 kiloyu gördüm.İnşallah haftaya p.tesi 74 lü kiloları görürüm.
Yaptığım kaçamaklar:Bugün hobby cone yedim bir buçuk tane,dün 5 adet ronda bisküvi.
Geçen hafta kaçamakları:Birgün 5 adet biskrem diğer günde:)Aylin geldiğinde hamburger,patates ... Binnaz geldiğinde profiterol. Ki ztn her hafta birgün genelde dilediği şeyi yiyorum.Ve arada eğer brz abarttıysam diğer gün azaltarak denge kurmaya çalışıyorum.Zorlanıyorum bazen ama bu durumdan kurtulmam lazım diye düşünüyorum.Herşeyin hayırlısı :)

5 mayıs p.tesi haftasonu bir paket hatta iki paker şekerli bisküvi yedim:) ama p.tesi itibariyle tam manasıyla geri döndüm diyetime.
pazar günü 74.5 gördüm.bugünkü kilo aldatıcı olur çünkü hem brz kabızlıgım var hem de pazar yediklerim brz azlaydı malum:)
hedefimiz haftaya 73.5 olmak.
ya Allah dedik başladık

haftasonu kaçamağından sonra inanılmaz sıkı bir diyet uyguladım ve sabah tartıldım 73.5 kilo olmuşum.gerçi bugün adet dönemine giriş yaptım ve su tutmuş olabilirim bu daha aslında çok iyi bir gelişme:)hafta bitimindeo ödem de gider haliyle.
ilerde hatırlamak adına bir günde neler yedim örnekbir liste.
sabah:brz peynir,domates,salatalık,bir dilim ekmek
öğle:ton balıklı salata,acı biber turşusu,bir dilim ekmek
akşam:fırınlanmış yogurtlu patlıcan,1 yumurta,bir dilim ekmek
arada;ceviz,brz kabak çekirdeği ya da bazen bir çay kaşığı kahveli bir çay bardagı soguk süt (metobolizma hızlandırıcı etki)
ve de dün mesela benimo:)ufak paketlilerden,yaklaşık 55 kalori fln :KK70:

Bende vermek istiyorum 82 kiloyum boyumda 172 cm tam 20 kilo fazlam var 62 hatta 60 olmak istiyorum . Bugün basladim tekrardan insallah bozmam yine ... Zayiflamak istiyoruuuuum !!!

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

X