dogumdan sonra kalan kilolar

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Kizlar bebeğim bir yaşına girdi ama bn doğum kılıçlarını vermek yerine sahada aldım aslında diyete bsldm mi azimli oluyorum ama ara verdim on kilo verdm aldm tekrar ve eşim yeme dedikce yiyorum ya şuan ailemn yanındayım kendi evime gidince başlamayi düşünüyorum beni bi gaza getirin kzlar yaa eşimin gözü dışarı kaycak DİE korkuomm ya

Kizlar bebeğim bir yaşına girdi ama bn doğum kılıçlarını vermek yerine sahada aldım aslında diyete bsldm mi azimli oluyorum ama ara verdim on kilo verdm aldm tekrar ve eşim yeme dedikce yiyorum ya şuan ailemn yanındayım kendi evime gidince başlamayi düşünüyorum beni bi gaza getirin kzlar yaa eşimin gözü dışarı kaycak DİE korkuomm ya
eşinin gözü dışarıya kayacak diye değil kendin için ver vereceksen.

Bana kalsa takmiorm ama oo bana laf soktu nissnliygen o gaz 25 kilo verdim dugun alışverişini geldi adam şok geçirdi şans nolmud böle dedi

Bosver esinin gozunun kaymasini kendi ruh ve beden sagligin icin kilo ver...

Herşeyin var elinin altında internet mekik aleti plates lastiği plates topu atlama ipi ramazanda bile yürüyüş yapıp bi de emziriom 10 kilo vermiştim tekrar aldimm ya yemeği çok seviyorum

al benden de o kadar 178 cm boy 80 kilo allahtan eşimde cüsseli sırıtmıyorum yanında :KK60:

Oo baya fazlaymış kilon.Bence de acil vermen lazım.Hem sağlığın için hem de kendini daha iyi hissetmen için mutlaka vermelisin.Ben bu konu da erkeklere hak veriyorum lütfen bana kızma.Çünkü ben erkek olsam,eşimin kilolu olmasını asla istemezdim,hiç hoş durmuyor çünkü.Erkeğinde,kadının da kilolusundan hoşlanmıyorum.Hemen bir diyete başla,kendini tut fazla yeme,bir de spor yap verirsin.Zor bir şey değil,kararlı ol yeter ki.

Oo baya fazlaymış kilon.Bence de acil vermen lazım.Hem sağlığın için hem de kendini daha iyi hissetmen için mutlaka vermelisin.Ben bu konu da erkeklere hak veriyorum lütfen bana kızma.Çünkü ben erkek olsam,eşimin kilolu olmasını asla istemezdim,hiç hoş durmuyor çünkü.Erkeğinde,kadının da kilolusundan hoşlanmıyorum.Hemen bir diyete başla,kendini tut fazla yeme,bir de spor yap verirsin.Zor bir şey değil,kararlı ol yeterli.
o konuda çok şanslıyım eşim asla kiloma laf etmez kimseye ettirmez vega kilo vercen mı dıyenlere o laf söyler ama benimde zayıflamam şartt yaa

1.66 boy 79 kiloyum ben de.
59 ile hamile kaldım.
Kızım da 3.5 yaşında neredeyse :)
Daha vermedim. Arada hırs yapıp sonra amann böyle de güzelim kara deliginden cikamadim:)
Sağlıklı Olmak hafiflemek 2. Hamilelikte çok daha agirlasmamak gibi sebeplerim var ama eşimle ilgili bi durum yok. O asla tek kelime kötü birsey demedi. Deseydi zaten sevdiğim adam olmazdı ben de sevmediğim birinin lafına bakmazdim.

Cnm ben sana kendimden ornek vereyim ne kadar seni gazlar bilemem ben 60kiloda hamile kaldım 85 kiloda dogum yaptm doğumdan sonra eve geldim 75 dm 6aya kDr emziğim mlezef hormondan dolayı emzirmeyi devam ettiremdm süt olmadı sonra karar verdim başladım diyete suan 62 kilodayim sabah rafAdan yumurta peynir zeytin öğlen salâta yoğurt aksam 5den sonra bisey yeme Cok acikirsan yoğurt ye öğlen bir elma yiyebilirsin bu arada sporu ihmal etmiyorsun bacaklarını ve karın kısımlarını çalıştırmalisin sarkar yoksa hadi bakalım ha gayret yarın sabah başla kendine güven kendine bir hedef koy kilo olarak bu arada ilk bir iki haftada kilo vermezsin sadece vucuttaki su gider ara ara kilo vermen durabilir pes etme devam et sonucunu sen bile inanamicaksin gun içerisinde 3litre su tüket

Ekmek ciksin hayatindan booool su gunluk et sut sebze ihmal etme ve aksam 7 den sonra sadece su bebegini emziriyosan bol bol su

bu arada kefir başladım manyak tok tutuyor ve şişiriyor beni sanki 3 porsiyon yemiş gibi oluyorum

Kesimde diyo kendin için zayıflayan daya iyi olur dio zayıf halimi istio heralde tekrar bn hiç zayıf kız olmadm ki düğün öncesi hırs yaptm sonra düğünden 6 ay sonra millet ne zayifsin az kilo al demeye başladı kilo alsak zayıflayan versek az al kilo derler bn anlamiom cekemiolar mi ne yapılar anlamadm

o konuda çok şanslıyım eşim asla kiloma laf etmez kimseye ettirmez vega kilo vercen mı dıyenlere o laf söyler ama benimde zayıflamam şartt yaa
Zaten eşinin söylemesine gerek yok mutlaka kendinde istiyorsundur zayıflamak,sende kararlı ol mutlaka verirsin.Ben gerçekten hak veriyorum erkeklere,senin eşin belki rahatsız olmamıştır ama rahatsız olan çok erkek var.Kendimizi de onların yerine koyalım mesela düşünsene karşında şişman, afedersin g.t göbek salmış bir adam ister miydin? Ben şahsen istemem,çok rahatsız olurum.O yüzden erkeklere bu konuda sonuna kadar hak veriyorum,eşine zayıfla diyenlere de kızmıyorum.Kilo hem görsel olarak kötü hem de sağlık açısından tehlikeli.Ve her insan eğer ki bir sağlık problemi,hormon bozukluğu yoksa mutlaka kilo verebilir.Veremiyorum diyenler ya tembellikten veremiyor,ya da kalori hesabı yapmadan yiyor o yüzden veremiyor.Aslında çok basit bir şey,sağlıklı bir diyet,sağlam bir sporla çok rahat kilo verilebilir.

Kesimde diyo kendin için zayıflayan daya iyi olur dio zayıf halimi istio heralde tekrar bn hiç zayıf kız olmadm ki düğün öncesi hırs yaptm sonra düğünden 6 ay sonra millet ne zayifsin az kilo al demeye başladı kilo alsak zayıflayan versek az al kilo derler bn anlamiom cekemiolar mi ne yapılar anlamadm
herkesi boşver sen kendine kaç kilo yakıştırıyorsan o kiloya in

Diorum ki bebeğimi memeden kesiyim ile basliyim çok halsiz dusuorum böle olunca bide vücudunda moralmalar olsuo şimdide aldım diye morarma baslafii

Zaten eşinin söylemesine gerek yok mutlaka kendinde istiyorsundur zayıflamak,sende kararlı ol mutlaka verirsin.Ben gerçekten hak veriyorum erkeklere,senin eşin belki rahatsız olmamıştır ama rahatsız olan çok erkek var.Kendimizi de onların yerine koyalım mesela düşünsene karşında şişman, afedersin g.t göbek salmış bir adam ister miydin? Ben şahsen istemem,çok rahatsız olurum.O yüzden erkeklere bu konuda sonuna kadar hak veriyorum,eşine zayıfla diyenlere de kızmıyorum.Kilo hem görsel olarak kötü hem de sağlık açısından tehlikeli.Ve her insan eğer ki bir sağlık problemi,hormon bozukluğu yoksa mutlaka kilo verebilir.Veremiyorum diyenler ya tembellikten veremiyor,ya da kalori hesabı yapmadan yiyor o yüzden veremiyor.Aslında çok basit bir şey,sağlıklı bir diyet,sağlam bir sporla çok rahat kilo verilebilir.
insılun direncim var mesela seninle aynı sporu ve diyeti yapsak sen 10 kilo versen ben anca 3 kilo verebiliyorum
ki eski milli sporcu olmama rağmen eskiden vega dövüş var seni 60 kiloya yazdım derlerdi bir ayda 8 kilo verırdım şimdi zor ve yavaş veriyorum

X