Dudak Makyajı Dolgun Dudaklar İçin Öneriler

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Hergün diş fırçanızla dudaklarınızı çok bastırmadan hafifçe 3-4 dk fırçalayın.Dudaklarda kan dolaşımı hızlandığından,düzenli uygulamada çok işe yarıyor :) Tecrübeyle sabittir :)

Evde kendi kendinize yapabileceğiniz ruj tarifi ile daha dolgun dudaklara kolayca sahip olabilirsiniz.

Dudak dolgunlaştırıcı Ruj (LipGloss)

Malzemeler:

1 yemek kaşığı Balmumu - yoksa vazelin ( eritebilmek için altında kaynar su dolu kap olmalı)

1 tatlı kaşığı Gliserin

1 çay kaşığı karabiber yağı

1 çay kaşığı Aloevera yağı ( sarısabır)

1 çay kaşığı kırmızı gıda boyası

1 çay kaşığı Vanilya

Tüm malzemeleri karıştırın ve sürün.. Hazırladığınız karışımı bitene kadar saklayabilirsiniz...

Womenist

blisteksin mavi kutulu olanını kullanıyorum başta yakıyo gbi yapıyo hafif dolgunlukla yumuşacık dudaklarım oluyor tavsiye ederim:KK54:

kızlar ben yaklaşık 2 hafta önce dolgu yaptırdım üst dudağıma acaba fırçalamak zarar verirmiki çabuk erimesi falan gibi :/

ya arkadaslar ben tarcın yagını aldım surdum. çok az hem de yok denecek kadar surdum ama acıdan duramadım. çok tahrıs edıyo. kavlıyo falan çatlıyo denemeyın derım

Göz kreminizi dudaginizda deneyin, pürüzsüz yapıyor. Ben niveanin aqua li bir serisinin göz kremini beğenmediğim için dudagima sürüyordum, harika oluyordu. Deneyin derim. Dolgunlastirmak içinse, you tubeda lisa eldridgenin videolarına goz atın. Mentollu lip balm kullanın, dolgunlastirici parlaticilari tercih edin, dudakalrinizi fircalayin. Bolca nemlendirin

bence en güzeli dudağı kalemle belirginleştirmek şeklini ortaya çıkarıyor ve dolgun görüntü veriyor.

Hergün diş fırçanızla dudaklarınızı çok bastırmadan hafifçe 3-4 dk fırçalayın.Dudaklarda kan dolaşımı hızlandığından,düzenli uygulamada çok işe yarıyor :) Tecrübeyle sabittir :)

bunu hep okuyorum ama yapmayı hep unutuyorum :KK30:

Fırçalamak ve kalemle etrafını çizmek daha dolgun gözüküyor

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

nude tonlarda bi dudak kalemiyle dudak çizginizden bi tık taşırarak çizin dudaklarınızı, ve ruj olarak hep sheer yapıda, ışıltıları olan açık renkleri tercih edin....

X