Dövme Dövmelerimizzz

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

asli_____

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
852
172

bu bizim sevgilimle yaptırdığımız dövmelerimiz , benimki ensemin biraz altında onunki ise kolunda. romen rakamı olan onun normal olan benim. ben kendiminkinin yerini çok sevdim açıkcası sırtta dövmeyi çok severim zaten sizce nasıllar ??

çok hoş olmuş canım güle güle kullan sende romen rakamı olarak yazdırsaydın ya.=D

Son düzenleme:
birbirimizden habersiz yaptırdık canım ya ondan böyle oldu :)

Yaptırdıgın kişi acemiymiş, hiç profosyonel değil. Maksimum 4 ay sonra dövmenin boyası solucak ve baska yaptırmak zorunda kalcaksınız. Keske biraz araştırsaydın cnaım

çok beğendim korkularımızı yenersek eşimle yaptırmak istiyoruz bizde böyle bişiler örnek olsun diye yarın göstericem hatta :)

Yaptırdıgın kişi acemiymiş, hiç profosyonel değil. Maksimum 4 ay sonra dövmenin boyası solucak ve baska yaptırmak zorunda kalcaksınız. Keske biraz araştırsaydın cnaım

selam 1 seneyi geçti simsiyah harika duruyor e kıskananlar çatlayabilir hahahah

seni sürekli çatlatıcam pis köpeeek hahahhhh hala simsiyah başını ye başını

Esimin isminden memnunum begeniyorum ama cocuklarimin ismi ve ortadaki nazar boncugunu yaptrdigima cok pisman oldm imkan olsa sildirmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…