DUAL YELLOW LAZER YAPTIRANLAR / ROSACEA, LEKE, AKNE VS.

Herkese merhaba
Çok Uzun zaman oldu giris yapmayali, hayata o kadar küsmüştum ki bu hastalikla;(
Ben dual yellow lazerden care bulamadim, 7 seans yaptirdim ama demodeks şikayetim kirmiziligim hep geri geldi.
Fraksiyonel lazer de demodekslermi daha da arttırdı. Tek seansta snr yaptirmadim.
İstanbul'daki bulvar eczanesi tavsiyesi ile Necmettin Akdeniz hocaya gittim 2021 agustos ayinda, memorial atasehir hastanesinde kendisi, bana eczanede yapılan ivermectinli krem ve tto urunleri verdi hic ara vermeden 5 -6 ay kullandim ve demodeks lerden hatta kirmiziligin cok buyuk kısmından buyuk oranda kurtuldum. 6 aydan sonra hergun degil ama hafta da 3 sonra haftada 1 kullanip azaltarak biraktim kremi.
Kendisi bana 3 seans lazer de yaptı, gozeneklerim küçüldü bayagi ama kirmiziliga fazla etkisi olmadı bence lazerin doğrusunu soylemeliyim, asil etki ivermectinli kremdeydi benim durumunda.
Tto ürünlerini hic bırakmadım neredeyse 2 senedir Kullaniyorum şampuan, yuz yikama kopugu ve goz yikama solusyonunu.
Gunes kremi hic kullanmiyorum cunku denediğim butun markalar sivilce yapiyor kirmiziligimi tetikliyor Eczanede satılan butun demokozmetik markalari denedim diyebilirim.
Sapka aldim sadece onunla koruyorum yuzumu yazin.
Nemlendirici olarak lonjevite markasının n8rnak ve kuru ciltler icin olan serumunu, peeling olarak da yine bu markanın toz peelingini kullaniyorum.
Homemade aromaterapinin jojoba yağını da kullaniyorum ara ara nemlendirici olarak.

Bu hastaligi olan arkadaşların neler yaşadığını en iyi anlayanlardanim, yaklaşık 5 senedir muzdaribim eger imkanınız varsa kesinlikle gidin Necmettin hocaya, ben bu senenin başında tekrar gittim hafif kirmiziligim artınca 2 hafta kadar tekrar ivermectinli kremi kullandim gecti, 5 aydir da sorun yaşamadım.

Kendisi rozasea hastaligi ile ilgili oldukça bilgili.

Ben eczanedeki hic bir nemlendiriciyi kullanamıyorum hepsini denedim inanin, eger benim durumumdaysaniz size umut olur diye yazmak istedim.
merhaba geçmiş olsun Acil şifalar diliyorum herkese. siz dual yellow yaptırdıktan sonra giden kırmızılıklar mı geri geldi.ben de sabit kırmızılıklar ve braz damar var burunda vs.lazeri deniycem ama çekniyorum.cilde bi zarar vermesi söz konusu mu aacaba.dual yellow yaparken noktasal iğne batmasıgibi bi his oluyo mu yoksa cildin genelinde bi ısı mı hissediliyo.

X