düğün öncesi yaşanan sorunlar(benim beynimde mi yoksa?)

benim yaptığım keki yerken kayınpederimin "kızıma söyleyeyim de bize üzümlü cevizli kek yapsın" demişliği var.
Bu arada çok güzel kek yaparım burada bir üyeden öğrenmiştim:)
yaptığım her yemekten sonra kızının yemeklerinin ne kadar güzel olduğunu anlatıyor.
kayınvalidem, her ama her görüşmemizde kızının çıtı pıtı minyon oluşu sayesinde gencecik kaldığını sürekli vurgular.
M beden giyen bana aldığı yegane hediyeyi s beden alarak ben o mağazada bulamadım, zaten x'e ancak oldu sen değiştirirsin demesi var mesela aklımda..

buna benzer çoook şey var... bunlar benim hatırladıklarım. ilk zamanlarda olduğu için yadırgadığım.
ben düz bir insanım. kinayeli konuşmak, laf sokmak adetim değil.
ben çok umursamıyorum açıkçası. kibirli olduğumu düşünebilirsiniz ama bu lafların bu tavırların aşağılık kompleksi sonucu olduğunu düşünüyorum.
ispat derdinde olduklarını düşünüyorum.
kendi kendilerini tatmin etsinler. ne yapayım..
bence kesinlikle öyle bir şeyhleri ispat etmeye gerek yok. düşman olarak görüyorlar sanırım gelinleri. ben ağzıyla kuş tutsa kimseyi memnun edemez bir evlat olduğum için sinirimi iyice bozuyor 🤣

Kendine itiraf edemesen de, bilinçaltında görümceni kıskanıyorsun ve bunu psikolojik destek ile aşabilirsin.
görümcemi neden kıskanayım zengin kocası var diye mi? o zaman liste yapıp herkesi kıskanırım. düğün öncesi herkrs gibi evham yaptığım için kafamda gizli düşman oluşturduğumu düşünmüyorum kimse bunu böyle amaaan diyerek karşılamaz. onun özel hayatı olduğu için çok şey anlatamadım ama onun da hayatı mükemmel değil. şimdi rahata kavuştu diye mutluyum sadece

Ay ne derlerse desinler.
Siz soktunuz aklıma hiç niyetim yokken,ben siz çok beğendiniz diye söyledim dersiniz. Susar bir daha konuşmaz bu konu hakkında zararlı çıkacak zira aksi halde.
dedi zaten takılan altınları da verirsek daha iyi bir düğün yaparız diye 🤣 yok dedim. benim düğünüm benjm içime sindi açıkçası. öyle saçma sapan bir yerde değil mekan dekorasyon vs oldukça güzel. yani 1-2 sene önce de böyle bir düğün isterdim. kapalı alan sevmiyorum. o anlamıyor bakalım ne zaman ararsa beni soracağım kaynanaya amacını

Kıyas yaptığında helal olsun erkek tarafına herkes şanına göre düğün yapıyor işte ne yapalım de morarsin hayır neyin kafası ben anlamadım düğünü yapan kendileri küçümseyen kendileri 😂 arabada koca parası değil alın teri anne de 😅 ayy kaynananın mantık gitmiş
arada çok fark yok altınları da verirsek daha iyi bir düğünümüz olurmuş öyle dedi 🤣
Düğünün de kınanda ne yapacaklar acaba merak ediyorum.
Özelden yazarmısın evlendikten sonra düğün ve kınanın özetini🤗
yazarım ne demek :)

Konu başlığını okuduğunda, sence konu sahibi sorunun nerede olduğunu düşünüyor?
Sizle ne zaman ip atladik, ne zaman top oynadik da ben size siz derken siz "sen"e döndünüz? Hayirdir sorularinizla beni mi yonlendirmeye calisiyorsunuz? Ogretmen edalarınızı baskalariniz uygulayiniz. Onunuze gelen herkese de psikolojik destek tavsiye etmeyiniz, zira saçma oluyor.

dedi zaten takılan altınları da verirsek daha iyi bir düğün yaparız diye 🤣 yok dedim. benim düğünüm benjm içime sindi açıkçası. öyle saçma sapan bir yerde değil mekan dekorasyon vs oldukça güzel. yani 1-2 sene önce de böyle bir düğün isterdim. kapalı alan sevmiyorum. o anlamıyor bakalım ne zaman ararsa beni soracağım kaynanaya amacını
Ay sorun bende merak ettim.
Hadi kız tarafı yapacak olsa düğünü yol yapıyor diyeceğim ama kendi yapacağı düğünü düşünmeden övmesi cidden çok tuhaf.

Sizle ne zaman ip atladik, ne zaman top oynadik da ben size siz derken siz "sen"e döndünüz? Hayirdir sorularinizla beni mi yonlendirmeye calisiyorsunuz? Ogretmen edalarınızı baskalariniz uygulayiniz. Onunuze gelen herkese de psikolojik destek tavsiye etmeyiniz, zira saçma oluyor.
Hala daha konunun başlığında ne yazdığını söylememişsinİZ, peki SİZ haklısınIZ...

X