Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ablacım "Aşk bir adam gözlerine baktıgında korkudan degil şevkten titremektir," sevmek demek incitmemek demektir
Ah siz gencler şu acıyı aşk sanmayı sizi kısıtlayan adamların size aşık oldugunu sanma kafasından ne zaman cikacak siniz bu dunyada senden kıymetli bişey yook kimin köpegiki sana vuracak hakaret edecek yahu sen bu adamla evlensen anasıda babasıda danasıda hepsı senı ezecek karnında yada kucagında bir bebeye doneceksın baba evıne yazık etme genclıgıne her yerden engelle boyle bir dıngılden kurtuldugun içinde şükret

Haklısınız ben zaten ailemin üzülmesine kahroluyorum ama keşke seni annen baban yapmasaydı korunsaydı çok ağır bir ithamdı iyi geceler dilerim
Bakın ben sizi tanımıyorum ama anneniz ve babanıza her yaşadığınız şeyi anlatsaniz hepsini bilseler inanın sizin için olmasaydi diye düşünürler. Sizin ailenize ve Kndinize yapacağınız en büyük iyilik bu kan emici kenelerden bir an önce kurtulmak. Telefonunuzu değiştirin iletişimi kesin. Ben hepsini okudum yazdıklarınızın inanın hem çok üzüldüm hem sinirlen beynime kan fiskirdi hem de size çok kızdım. Mazur görün hem gördüğüm benzer vakalarda hem bir an için nne babanızın yaşadıklarını empati yaptım. kırıcı olarak sizi uyardım kusura da bakmayın.

Evet çok haklısınız çok şükür teşekkür ederim

Estağfurullah ben zaten kendime çok kızıyorum salaklık ettiğimi en başta belirttim dediğim gibi bana biri bunları anlatsa çok kızardım ama artık nasıl bir psikoloji nasıl bir algısızlıksa bunlara evet dedim ve şimdi de bitti öyle veya böyle önüme bakabilmek devam edebilmek için kendime yeni yollar çiziyorum. Ailem de çok destekçi sağolsunlar

Birşey diyim mi hayat bir ağaç gibi yüce rabbim ağaç dallarına tüm seçenekler için kaderini çizmiş biçmiş hangi dalı seçip yoluna devam edeceğini sen seçersin. Yüce rabbim defalarca sana mesajı vermiş. Sen kendin bilerek bunları yaşamak istemişsin yaşamışsın. Acısıda mübah aşkı da. Bir kere aldatmış kalben kahpe adamın tekiymiş görmek için dahi olmaya gerek yok. Vurdu diyorsun bu da vicdanen kahpe olduğunu gösterir. Ve hala çok sevdik birbirimizi diyorsunuz utanmadan. Sizin ki asla sevgi değil. Gerçekten aşk yaşasanız aklınız şaşar kalır. Bence paranız İçin birlikteydi. Çok büyük sevap işlemiş olmalısınız kurtuldunuz. Öyle bi unutursunuz ki. Ondan inanın etrafta çok var. Ama sizden bir tane. Bu yazdıklarımız sizi etkiler mi bilmiyorum ama bi psilolog a görünün at gözlüğümü nasıl indirebilirim diye. Umarım mutlu olursunuz o parazitten kurtulursunuz

Çok mutlu etti yazdıklarınız çok teşekkürler evet psikolağa gidiyorum adam bile deliriyor ben anlattıkça. Ben bir parazitle yaşam mücadelesini zorladıkça zorlamışım dediğiniz gibi ana baba dede duası korumuş beni herhalde Allah razı olsun

Aman düğün attım aman millet ne der aman şöyle böyle demeyin. Ne güzel işiniz bar ayaklarınızın üstünde duruyorsunuz. İşinize hobinize odaklanın. İsterseniz kilo verin. Özgüveniniz yerine gelsin daha da. Bi resim müzik kursuna yazılın enstrüman çalmayı deneyin. Başka şeylere odaklanın. Şanslısınız. Be olur siniriniz geçince affetmeyin. Allah bin beterinden korusun böyle bir adamın baba olduğunu düşündüm. Aklım çıktı. 5 sene sonra olsun ama size aşkın ne kadar güzel olduğunu yaşatan biri ile olsun. Aşk iki kişiliktir. Müşterektir. Saygıdır. Saygı yoksa aşkı da boşverin

Ya aslında nişan attım millet ne deri hiç düşünmedim çünkü kendi arkadaşları bile kurtuldun dedi bana :) resim yapıyorum zaten spora da gidiyorum almancaya başladım aslında hayli yoğunum arda kalan zamanda da akşam arkadaşlarımla o konuda sıkıntım yok da manipülasyona çok açığım bu nedenle çabuk etkileniyorum öyle bir anımda yazdım buraya da ona kanmamak için yine

Aynen ara ara cevaplar geldikçe kararınızın doğruluğunu kutlarsınız. Hayatınızda başarılar dilerim. Bir sonraki günününz bir öncekinden daima güzel olsun.

Yazdıkların doğruysa "sporu bırakmak istemiyorum diye bir vurdu kulağım zarar gördü 2 ay damla kullandım." şunu bir sesli okusana arkadaşım. Sonrasında çok pişman olmuş çok ağlamış sen de çok sevdiğin için affetmişsin. Daha da bir sürü olaylar olmuş hem ailesinden hem nişanlın olacak densizden. 100 bin biriktirmişsiniz sadece 10 bini ondan. Sürekli de aldatmış e her şey ortada işte seni kullanıyor bir güzel.
Yat kalk dua et ben sevap işledim de beni kurtardın Allah'ım diye

Sizin zekanizda problem var bence mukemmelmis nesi mukemmel olabilir adam sizi kac kere dovmus saf salakmisiniz anlamadimki dayak yiyip ezilip kullanilip aldatilip hala daha mutluyduk seviyodum diyosunuz

palm angels sizi manipüle ediyor mu? " sen beni sinirlendirdin, beni çığrından çıkardın, o saatten sonra ben ne yapayim " vb. Cümleler duydunuz mu hiç?

Sakın ve sakınn asla geri dönme yaşadığın şey sevgi değil kesinlikle bir insan bir insanı bu şekilde sevmez evlensen bile sana en baba 3 ay veriyorum bir güzel dayağını yiyip baba evine -şansın varsa hamile falan kalmadan geri dönersin olayınız zaten en başından beri hatalı
Yine yazıyorum isterse kapında köpek olsun babanın elini ayağını öpsün ama yinede asla geri dönme

7/24 sen beni dinlemediğin için ben küfrediyorum yoksa durup dururken neden yapayım. İzin almadığın için kızıyorum vs vs baş suçlu ben
Sahibiniz değil kimseden izin almayın. Haber verin. Bu yaratıktan yiyeceğiniz dayaklar hakkında hiçbir fikriniz yok.. Bugüne kadar ne yasadiysaniz evlenince 100 katıni yasayacaksiniz. Asla düzelmeyecek ve hep siz suçlu olacaksınız.

bence bu adam ve ailesinden kurtulduğun için bir sadaka dağıt. Geçmişin üzerini karala ve bir daha bu konuyu açıp huzurunu bozma. Bu adam ve ailesinden sana hayır gelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…