Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

QuantumPhysics

Atom fiziğine de profesörlüğe de...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.039
5.271
24
Siz bu kafayla geri döner evlenirsiniz ya o ışığı gördüm ben gerçi görmeyende kalmadı zaten.

Burda 60 sayfa yorum yapılmış hala gelmiş diyorki iyi biriydi 🤦‍♀️ he ya he he mükemmel adam muhteşem sakın ola kaçırma

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 355 gün geçti.

agustos72

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.756
11.046
Merhaba öncelikle teşekkürler. Ben de biraz karaları bağlama modundayım hala. İşte bile çok fazla aklımda maalesef. Biraz takıntılı biriyim. Maalesef. Arada arıyor yazıyor ben de o da çok üzgün. Ama sıkıntı şu ilerletilebilecek bir durum yok. İnsan olarak gerçekten iyi birisi ama uyuşamıyoruz bir türlü. İlerlemiyordu. En büyük sıkıntı beni ezdirmesi oldu. Aslında çok kez ailesine beni överdi annesi için bana haklı olduğun yerler var ama sus derdi. Haklı olduğumu bildiği zaman bir şey demezdim ama üstüme gelince ben de susamadım. Sussam evlensek de dönerdim herhalde geri annem öyle dedi. Ne istesem ( üzerlerine düşen şeyler salon takımı düğün takısı düğün gibi) hep önce bir kulp bulundu üzdüler sonra yine benim dediğimi yaptılar. Çünkü hep en güzel ve en uygununu fiyat performans olarak bakıp seçtim. Seçtirdiklerini onların da. Kendi kızları çikolata getirilen şeyden isteme çiçeğine kadar kendi karar verdi.
Beni zaten o kıza sinir eden kv idi. Hep onunla kıyasladı beni. Ona daha uygununu aldık ona yapmadık sen de yapma gibi. Hep onlarla olmamı onlarda olmamı sadece yiyip içip gezmek istediler. Ben de sabah işe gidicem diyip gece 11 de kalkıyorum onlardan diye surat yapılırdı. O beni gerçekten çok severdi bu anlattığım kötü şeyler genelde ilk 3 4 ay sonra gerçekten çok düzeldi. Hep senden başka kimsem yok en çok seni seviyorum derdi. Hep beni düşünürdü önemserdi. Ama ezdirmesine katlanamadım patladım ben de en son bir de bu kadar çok bitti bitti diyip blöf yapması. En son zaten ben boş attım sen de inat için bitirdin dedi
Hala iyi biri yaziyosun. Psikolog diye mahalle bakkalınamı gidiyosun amlamadımki

joli_joli

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
752
522
Aldatılıp, dayak ve hakaret yiyip sonrasında bir olay oluyor ve siz her şey çok güzeldi diyorsunuz. Bu olaylardan sonra sevgililik, nişan vs nasıl çok güzel olabiliyor. Sizin hayatınız düğüne 20 gün kala alt üst olmamış. Sizin kafanıza o gün dank etmiş.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.039
5.271
24
Aldatılıp, dayak ve hakaret yiyip sonrasında bir olay oluyor ve siz her şey çok güzeldi diyorsunuz. Bu olaylardan sonra sevgililik, nişan vs nasıl çok güzel olabiliyor. Sizin hayatınız düğüne 20 gün kala alt üst olmamış. Sizin kafanıza o gün dank etmiş.
Yok yok her şey çok güzelmiş dayak ve hakaretlerde mutlu evliliğin olmazsa olmazı. Yani kusursuz bir adam her şey mükemmel bu kızımızda bu muhteşem adamı ve ailesini kaçırmış. Böyle diyeceksin konu sahibine yoksa kabul etmiyor anladım ben ya dönüp evlenecek 🤷🏻‍♀️🤦‍♀️

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.039
5.271
24
Geri dönüp evlendikten sonrada buraya mutsuzum yazma. Yazarsanda kimse inanmaz zaten hani hakaret, şiddet iyi bir şeymiş ya senin için o yüzden diyorum.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.039
5.271
24
Hala iyi biri yaziyosun. Psikolog diye mahalle bakkalınamı gidiyosun amlamadımki
Sallıyor olabilir mi ya cidden bu kadarıda pes dedirtecek cinsten çünkü. Destek alan böylemi olur bende anlamıyorum

loveislovee

artık dört kişi...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.593
1.405
YOK bacım yanlışın var;Sen düğüne 20 gün kala Sadaka vermişsin !!! Allah aşkına ya valla yakamı yırtarak okudum ne sevmesi bu hanzo sevilir mi!Bırak yoluna bak kardeşim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 433 gün geçti.

MaYa_MiLa

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ağustos 2012
5.874
18.524
Sallıyor diyenler yazın özelde. İnstadan ekliyim kim sallıyor görün. İnanmıyorsanız okumayın yorum yapmayın kimse size kendini kanıtlamaj zorunda değil

valla açıkçası ben salladığınızı "umut" ediyorum.
keşke sallıyor olsanız hatta
bu şekilde kendinize yazık ediyorsunuz çünkü.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 450 gün geçti.

Neyapsamkisimdi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2019
4.425
12.788
27
Son mesajı okudum etkilendim açıkçası. İlk aylar dövüp sövmüş ezmiş ezdirmiş sonrasında da ailesine övmüş hep. İyi de biri. Bence barışın, kolay kolay erkek bulunmuyo kaçırmayın nacizane. Ben benim herif ağzıma sıctı ama erimdir dedim ayaklarına paspas oldum… Kadınsan çekersin şekerim…

Illumination

we are such stuff as dreams are made on
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
488
701
Valla hiç kadın dayanışması, canım kardeşim falan çekemeyeceğim. Atlaya atlaya okudum sayfaları, tahammül edilmez yani. İnsana akıl vermişler kullansın diye. Milyon tane insan zamanını ayırmış sana neler neler söylemiş anlatmış, sen hala ne diyorsun.

Senin için hiç üzülmüyorum. Umarım o adamla evlenirsin.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
2.039
5.271
24
Son mesajı okudum etkilendim açıkçası. İlk aylar dövüp sövmüş ezmiş ezdirmiş sonrasında da ailesine övmüş hep. İyi de biri. Bence barışın, kolay kolay erkek bulunmuyo kaçırmayın nacizane. Ben benim herif ağzıma sıctı ama erimdir dedim ayaklarına paspas oldum… Kadınsan çekersin şekerim…
Hahah işte böyle yorum yapılacak buraya. Birazdan konu sahibi yorumunu muhteşem yapacak diyeyim bacım 😂😂😂

agustos72

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.756
11.046
Sallıyor diyenler yazın özelde. İnstadan ekliyim kim sallıyor görün. İnanmıyorsanız okumayın yorum yapmayın kimse size kendini kanıtlamaj zorunda değil
Bunca seyleri yasayan insan. Psikolog destegi aldiktan sonra nasıl hala iyi biriydi, biz baskaydık cok seviyoduk diyebilir. Nasıl gercekleri gormez. Ayrica o kadar insan yorum yapti. Gercek sevgi bu degil, ask bu degil diye. Sen nasıl hala gercekleri goremiyosun, niye engelli degil niye hala yaziyo sana. Salliyor olmanı umut ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.