Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

şimdi bişey sorsam bu akşam için yemek olarak
domatesli kabak yemeği yapıyorum içerisine de 1 avuç bulgur atıcam yanında da light yoğurt
bu ikili de yanlış bişey varmıdır acaba ? :))

O avucu görmeyeyim sakın. Olmazzz YASAKKKKK
Yağda yok 1 gr bile. Daha seyirin başındasın olmazz. Belki ilerde 1 çay kaşığı ama en az 10 kg vermeden olmaz...

şimdi bişey sorsam bu akşam için yemek olarak
domatesli kabak yemeği yapıyorum içerisine de 1 avuç bulgur atıcam yanında da light yoğurt
bu ikili de yanlış bişey varmıdır acaba ? :))

O avucu görmeyeyim sakın. Olmazzz YASAKKKKK
Yağda yok 1 gr bile. Daha seyirin başındasın olmazz. Belki ilerde 1 çay kaşığı ama en az 10 kg vermeden olmaz...

kızlar görün beni de
pratik çözümler bekliyorum yarın için

benimki de çok kabardı valla,bi dahakine ben de borcamda deneyim bakalım nasıl olcak ve içine içme sodasıda koyucam azcık.

Hemen sipariş veriyorum kuzuuu .Bu dönem lazım olacakkk

küçük aptalın büyük dünyası,offf yaaa valla bu erkek ırkıyla yaşadığımız çekişmenin alenen birebir yaşanmış halleri
öptüm sizi,ağrım çok kaçıyorum yavaştan.iyi akşamlar...

aa çok saolun bu arada sizde çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim hedefe çok az kalmış darısı başıma inşallah :))

teşekkür ederim. inşallah siz de biran önce kurtulursunuz kilolardan. bugün sipariş verseniz perşembeye en geç elinizde olur.

Hatta şu anda ayranla beraber yiyorum Eveet, soda güzel kabartır ama çok koymamak lazım. Sıvı olmasın iyice. Ya da ona göre kepeği arttırmalı biraz

Geçmiş olsun canım. İyi akşamlaarr..

Bu diyeti sağlıklı bulmuyorum metapolizmayı mahvediyor yazık gerçekten insanlar kanıyorlar.

Ayyyy gerçekten miiii, ne kadar salakmışım ben yahu kanmışım yaaa bu safsataya, hemen bırakayım da çikolatalara tatlılara kızartmalara geri döneyim

benimki de çok kabardı valla,bi dahakine ben de borcamda deneyim bakalım nasıl olcak ve içine içme sodasıda koyucam azcık.

Medesammmmm bebeimmmm senin poğaçalar harika oldu, eşim de işe götürdü 3 tane bugün ama bu sefer süt tozunu koymayı unutmuşum kabarmadı bir de mahlepli kabartma tozu koydum oyyyyhhh mis gibi kokuyo.
Yarın da aliyenin tarifni deniycem

kızlar varsa beğendiğiniz başka tarif diyiverin gari

Bu diyeti sağlıklı bulmuyorum metapolizmayı mahvediyor yazık gerçekten insanlar kanıyorlar.

Ahh ahh saflığıma geldi işte. 15 kioyu nasıl da verdim saf saf. Benim de metapolizmam alt üst oldu. Ama metabolizmam muhteşem çalışıyor. Ortalığa yapasım var hatta ibreti alem için.
Ayya yya ayy bayramlık ağzım geldiii :)

Ayyyy gerçekten miiii, ne kadar salakmışım ben yahu kanmışım yaaa bu safsataya, hemen bırakayım da çikolatalara tatlılara kızartmalara geri döneyim

Bu kızartmalar, tatlılar çok faydalı değilmi benim saf arkadaşım. Nasıl vaz geçtik yağdan tuzdan undan. Way anasını. Hemen mc e gidip uyuşturalım bünyemizii. Açığı kapamamız lazımmm acilinden ki ölmeyelimmm..

tşkler canım bende öğlen ızgara köfte marul domates vede yoğurt yedim akşama fırında levrek var ama tavuktan gına geldi arada değiştirmek gerekiyor

kuzu be ve göbek ölçülerini almışmıydı. Benim derdim de onlar... Onlarda da var mı inclme toparlanma? Ben yaparken bacak ve basende etkilerin farketmiştim gözle. Ama göbekte ve belde birşey hissetmemiştim.
Göbeğimi ölçmedim ben canım ama gözle görülür şekilde toplanma var, yani göbeğim var ama eskiden oturunca böle löp löp çıkıyordu bazen göbeğimi içime çekiyordum şimdi ona gerek kalmıyor, yapabiliyorsan karın egzersizlerinin süresini biraz uzatabilirsin, 100 sn yerine 150 sn yaparsın mesela,yanında da birkaç egzersiz daha eklersin...

kızlarrrr offff ağrım,sozom bir arttııı fenalarda kıvranıyorum şu anda ama size yazmadan da duramıyorum yaniii
şimdi arkadaşım şişeye sıcak su dolduruyor,onu koycam kasıklara bakalım

çok geçmiş olsun canım
ıkıghundur gayet ıyı gıden ben busabah +1 kg cıktım ınanırmısınız. hiç su içmedim kesin ondan oldu

callan cd mide kaybetmişim evi talan ettim yok bulamıyorum.

callanı nettende indirebilirsiniz yani callen topiğinde en son bir arkadaş tüm videoları paylaştı, 599. yada 600. sayfadaydı sanırım :44:

Kızlar bu aralar iştahım çok açık yaa canım nasıl abur cubur istiyor anlatamam, tıkıyorum köfteleri ağzıma kaçamak yapmayayım diye evde de bir kuruyemiş fırtınası başladı, önceden çok yemezdi bizimkiler ama bu aralar bana nispet yapar gibi götürüyorlar her şeyi, neyseki çarşamba ankaraya gideceğim kendi mamalarımla mutlu mesut yaşarım ben ankarada Bu arada bugün okullar açıklandı bende kontenjanı açık,bize yakın olan bir okula gittim ilk tercihim olacak gibi puanımda yüksek muhtemelen gelir gibi ama kısmet... çok da yakın davrandılar, sen yeni yetme çömessin diye kasılmadılar yani

belki de haklısınızdır. ama bu iddiada bulunmak için elinizde ya bilimsel araştırma sonuçları bulunmalı ya da bu diyeti yapmış insanlar arasında, bu diyet yüzünden metabolizmasının mahvolduğunu iddia eden kişilerin söyledikleri. her ikisi de yok sanırım. olsaydı bizde de olurdu bu bilgiler. çünkü cılkını çıkaracak kadar dukanla iç içe yaşıyoruz.

bu güne kadar diyetisyenlerin kapılarını aşındırıp, ellerine tutuşturulan düşük kalori diyetlerini yapıp sonuç alamayan, fizyolojik olarak çöken, depresif davranışlar gösteren pek çok kişiyle karşılaştım. hatta ben de bunlardan biriyim.

akupunktur gibi yöntemlere başvurup, iştah merkezinin dengesini bozan, bu yüzden de akupunkturu bırakır bırakmaz verdiği kiloyu misliyle geri alan kişilerle de karşılaştım. hatta ben de bunlardan biriyim.

10 seansta 6 cm safsatalarına kanıp, güzellik salonlarına avuçla para döken kişilerle karşılaştım. hatta ben de bunlardan biriyim.
içinde ne olduğu belli olmayan kapsülleri mideye indirip, yan etkileri yüzünden hastalanan, belki de bünyesi sağlam olduğu için ölümden dönen insanlarla karşılaştım. hatta ben de bunlardan biriryim.

cerrahi yöntemlere güvenip liposuctiondan mide kelepçesine bir sürü yöntem için ameliyat masanız yatan kişilerle karşılaştım. bazıları bu sebepten canından oldu. Allah'a şükür o kadar param yoktu da onlardan biri olmadım.

ama en çok kimlerle karşılaştım biliyor musunuz? bir insanın yapabileceği en zor şeylerden biri olan kilo vermeye bir tarafı yemediği için, bunu yapanlara çamur atanlarla ve de "az az sık sık yiyeceksin", "3 beyazı kessen yeter", "azcık gırtlağını tutsan ne var ki", "spor yap spor", diye öğütler veren ama bunların nasıl yapılacağı hakkında en küçük fikri olmayan, üstelik hayatında 1 kg bile vermemiş kişilerle... bir de tabi kilolu insalar üzerinden rant sağlamaya çalışan çakallarla.

kilolu olmanın tek bir sebebi yoktur. ne sadece çok yemek, ne az hareket, ne metabolizma, ne genetik, ne psikloloji.... hiçbiri tek başına sebep olmaz. o yüzden de tekli çözümler başarısız oldu bugüne kadar. bence bu diyet, şişmanlığın sebebi ne olursa olsun, şifreyi çözüp sorunun kaynağına ulaştı. ki bizim aramızda kilo vermesi çok zor olan şeker, troid gibi hastalıklarla mücadele edenler de var. onlar bile sonuç aldı. üstelik bugüne kadar saç dökülmesi, adet düzensizliği, kabızlık gibi, zaten en basit durumlarda bile ortaya çıkan sağlık sorunları dışında bir sıkıntı yaşayan da olmadı.

41 yaşındayım ve 5 yaşından beri kiloluyum. 15 yaşımdan beri diyetteyim. yediğim her lokma için suçluluk duyarak yaşadım bugüne kadar. ilk defa bir diyetten sonuç aldım. valla size açık söyleyeyim, şu an metabolizmam bir yerlerde benden habersiz çöküyorsa bile benim şikayetim yok.

dünden beri yediğim meyveli yoğurdun light olmadığını tüm saflığımla bildiririm :18::18::18::18::18::18:

ben de istiyorum gözle görülür şekilde toparlanma. gözümüz gönlümüz açılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…