Vücut Kremleri Duş Jeli mi Kalıp Sabunu mu ?

Vücut kremleri, losyonlar
ben de beyaz sabun kullanır ve çok severdim ama duru gurme serisi o kadar güzel ki kullanmayı bırakamıyorum mis gibi kokuyorum ohh:KK12:
aslında duş jelleri daha tehlikeli kanserojen madde içeriyor :44:

Son düzenleme:
Duş jellerini kullandığım zamanlar çok tedirgin oluyordum ben.Yani bünye için zararlı bir şeyi üzerime boca ettiğimi hissediyordum.Şimdi o his yok.Belki duş jelleri kadar albenili değiller,çoğu insan da demode buluyor olabilir.Ama ne biliyim mutluyum ben o kalıp sabunlarımla ^_^ Bu arada cildim yağlıdır benim.Sivilcelenmeler nadir olsa da görülür.Ama kalıp sabundan sonra daha da azaldıklarını farkediyorum.

canım ister demode desinler ister ne derlerse desinler ki zaten bir kalıp sabunla demode diye düşünen bir insanın düşünce yapısını düşünürüm yani
sonuçta bende yıllardır duş jeli kullanıyorum hemde her şekiliher maarka,her kokuda olanlaraından yani ve bunların hepsinin kutularına ve kokularına tav oldum albenisine yani
ee peki bunun içindeki kimyasallara ne demeli
bunu daha yeni farketmiyorum ama yeni bilinçleniyorum diyelim sonuçta insan bazen alışkanlıklarından kolay vazgeçemeyebilir mesela hala duş jeli dolu banyom ama ben onları kullanmıyorum yani tutuyorum kendimi
hele son günlerde ki duyumlarımdan sonra yani kalıp sabun haarika bişi olarak geliyor bana şuan
ve vücudumuzu düşünmeliyiz diye de düşünüyorum
ve bir diğeride hem duş jelleri birsürü kimyasal içeriyor buda cild için çok zararlı hemde belkide vücudumdaki sivilcelenmeler onların sebebi bilmiyorum artık
bakalım ben bir kaç ay kaılp sabun kullanmayı düşünüyorum
ki zaten cildim de yağlıdır kurutmaz yani ki kurutsada nemlendirici sürerim
ve hacışakir beyaz sabun tercihim şuan nostaljiyi hatırlatıyor bana sanki:KK31:

merhaba kızlar ben sabun kokularını çok seven biriyim eskiden hep eve hacı şakir alırdık ama 1 yıldır duru türk hamamı sabununu keşvettim öyle ferah ki çok severek kullanıyorum hep banyomda olur yıkanırken genellikle onu kullanırım markette ambalajının kenarından bir koklayın bayılcaksınız :KK16:

merhaba kızlar ben sabun kokularını çok seven biriyim eskiden hep eve hacı şakir alırdık ama 1 yıldır duru türk hamamı sabununu keşvettim öyle ferah ki çok severek kullanıyorum hep banyomda olur yıkanırken genellikle onu kullanırım markette ambalajının kenarından bir koklayın bayılcaksınız :KK16:

hmm bunu hiç görmedim bak bunuda bir deniyim alıp madem ferah
ee hamam kültürü kanımızda var nede olsa:KK9:

paraben free
petrol urunleri icermeyen
sentetik boyalarin olmadigi nadir vucut jellerinden biri Korres.

sephoradan alabilirsiniz, marketlerden aldiginiz vucut jeli elbette zararli olur, sivilcede yapar :KK9:
ayrica beyaz sabun dediginiz sey tam olarak su ile arinmaz .

$P237205_hero.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
duş jellerını sevıyorum fakat zararlı dıyorlar .kışın zaten pek kullanamıyorum. kalıp sabunu severım hele kı beyaz olanları mıs gıbı kokar. btkısel sabunlarda guzel olur:))

paraben free
petrol urunleri icermeyen
sentetik boyalarin olmadigi nadir vucut jellerinden biri Korres.

sephoradan alabilirsiniz, marketlerden aldiginiz vucut jeli elbette zararli olur, sivilcede yapar :KK9:
ayrica beyaz sabun dediginiz sey tam olarak su ile arinmaz .

Eki Görüntüle 342960

fıyatı nedır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
ilimoncum yaklasik 30 milyon civari turk parasina vurunca, ama 1 ay rahat kullanirsin, birde % 100 dogal oldugunu dusunursek deger. cok da cesitli limonlusuna bayilirsin eminim.:KK16:

bayagı pahalıymış ama dogal olduktan sonra o para verılır yanı :KK70: lımonlusuda varsa ozaman süper işte :KK70::d:KK53::KK53:

ilk önce sabun kullanırım daha sonra duş jeli direk duş jeli sürme taraftarı değilim zeytinyağlı yada defne sabununla misler gibi arınıp daha sonra buram buram güzel kokan duş jelleriyle yıkanmak daha iyi

durunun türk hamamı diye bir sabunu var onun kokusu çok hoşuma gidiyor ve kirleri bir yıkamada götürüyor sivilcelerimede iyi geldi zeytinyağlı pirina kokulu dalan sabunda çok güzel ama sivilce yapabiliyor.

Yıllardır duş jeli kullanıyorum sabuna karşı alerjim olduğu için kullanmıyorum,el sabunu bile kullanamıyorum likit sıvılardan alıyorum bende...

selam duj kullandığım zaman vucumda kaşıntılar falan oluyordu yaklaşık 6 aydır kalıp sabuna döndüm . ne kaşıntı ve sivilce bana iyi geldi hem küçükken de aynı sabunları kullanıyorduk fiyat olarakda kardayım yani :)

X