Düzenli yaşamak

Gelicem gelicem dedim bi türlü gelemedim🤭 çünkü hala plansız programsız sağa sola savruluyorum🙈
Yine de moral motivasyon olarak çok daha iyiyim . Sen nasılsın? Nick in değişmiş ☺️
Ben de iyiyim şükür. Olsun moralin yerinde, devamı da gelecek inşaallah 🙃 ya cinsiyet belli oldu mu? Evet nick değişti ama sevmedim bunu da😃😃😃😃

Merhaba, günaydın. Güzel bir hafta diliyorum. 🙂
23 Ocak
Kitap ✔️
Su ❌ (1 litre)
İlaç ✔️
Meyve ❌
Yürüyüş ✔️
Diş ipi ve gargara kullanımı ✔️
Tonik+ nemlendirme ❌ (sadece tonik ve dudak nemlendirmesi yapıldı)

Dün öğleden sonra dışarıdaydık, kızımı gezdirdik. Akşam geç döndük eve. Gelince eşimin iş kıyafetlerini yıkadım. Yemek yaptık, mutfağı topladım.

Merhaba. Dün giriş yapamadım. Biraz salmış durumdayım bu aralar.
24 Ocak
Kitap ✔️
Su ❌ (1 litre)
Meyve ✔️
Yürüyüş ❌ ( bu hafta çıkmayı düşünmüyorum pek. Eşim biraz hasta. Ne olur ne olmaz diye temkinli davranıyorum)
İlaç kullanımı ✔️

Çamaşır yıkandı yine. Yemek yaptım.

25 Ocak;
Kitap ✔️
Su ✔️ (2 litreye yaklaştı)
Yürüyüş ❌
İlaç kullanımı ✔️
Meyve ❌

Merhaba. Dün giriş yapamadım. Biraz salmış durumdayım bu aralar.
24 Ocak
Kitap ✔️
Su ❌ (1 litre)
Meyve ✔️
Yürüyüş ❌ ( bu hafta çıkmayı düşünmüyorum pek. Eşim biraz hasta. Ne olur ne olmaz diye temkinli davranıyorum)
İlaç kullanımı ✔️

Çamaşır yıkandı yine. Yemek yaptım.

25 Ocak;
Kitap ✔️
Su ✔️ (2 litreye yaklaştı)
Yürüyüş ❌
İlaç kullanımı ✔️
Meyve ❌
Haha ben de saldım biraz 🤭 robot değiliz ya. Geçmiş olsun. Regl oldum yine ama doğumdan sonra ayda iki kere oluyordum ilk doğumumda da. İkincisi kısa sürüyor.namaZ konusunu araştıricam, Özre gidiyordur diye düşünüyorum. Gerçi kısa sürecek

Haha ben de saldım biraz 🤭 robot değiliz ya. Geçmiş olsun. Regl oldum yine ama doğumdan sonra ayda iki kere oluyordum ilk doğumumda da. İkincisi kısa sürüyor.namaZ konusunu araştıricam, Özre gidiyordur diye düşünüyorum. Gerçi kısa sürecek
Çok teşekkür ederim. Regl konusunu araştırabilirsiniz, özre giriyor olabilir. Doğumdan sonra ben daha olmadım regl. 6,5 ay oldu.

Nerdeyse 4 saat kesintisiz uyudum.uyusana çocuklar uyuyoken dimi.2 saattir ayaktayım 🤦

Uykum kaçtı 😬 kolay kolay kaçmaz
Kesintisiz uyumak büyük bir nimetmiş, insan çocuklar olunca anlıyor gerçekten. :)) Geçen gün aynı hatayı ben de yaptım, nasıl olsa hemen uyanır kızım diye uyumadım. O gün de 2,5 saat uyuyacağı tuttu. Şimdi bulduğum her fırsatta kızımla uyuyorum ben de. :) Gece uykusuzluğu çok yıpratıyor insanı.

Bebek için erkek hissediyorum demiştin sanki ben de 2 oğlan var bu kız olsun demişimdir 🙈
Sağlıkla gelsin. Farklılık da güzel olur. Annelere genelde erkek çocuk sever derler ama ben kız çocuk çok sevdim, ilk çocugum kız. Hiç erkek olsaydı vb demedim. İkincisi erkek oldu. Erkek de iyi kiz da. Allah sağlık sıhhat versin 🤲🤲 isteyen herkese en hayırlı zamanda,,sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲😍

Sağlıkla gelsin. Farklılık da güzel olur. Annelere genelde erkek çocuk sever derler ama ben kız çocuk çok sevdim, ilk çocugum kız. Hiç erkek olsaydı vb demedim. İkincisi erkek oldu. Erkek de iyi kiz da. Allah sağlık sıhhat versin 🤲🤲 isteyen herkese en hayırlı zamanda,,sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲😍
Hep kız istedim ama oğluşlarım da canımın en içi 🥰 aminnn 🙏

X