Düzenli yaşamak

Merhaba. Uzun süredir giremedim konuya. Testim pozitif çıktı. Hastalıktan dolayı nerdeyse bir şey yapamadım. Tek düzenli yaptığım su, meyve tüketimi, ilaç kullanımı ve diş ipi ve gargara kullanımı oldu.
Ocak ayını değerlendirecek olursam pek verimli olduğunu söyleyemem. Rutine bağlı kalmaya çalıştım mümkün olduğunca ama daha iyisi olabilirdi. Günü verimli kullanma konusunda biraz daha dikkatli davranmam gerek. Kendi adıma birikim yapamadım bu ay. (15 TL ) Kızıma anneannesi bir miktar harçlık yollamıştı onu dövize çevirip, hesabına attım. Yürüyüş konusunda hastalanana kadar çok iyi olduğumu düşünüyorum. 10 dk bile olsa her gün kızımı dışarı çıkardım. İkimiz de hem enerjimizi attık, hem de kızımın gece uykuları daha düzenliydi bu süre boyunca.

📚Okuduklarım;
•İçsel Huzur İyi Yaşamın Kapısını Açar - Epiktetos (83 sayfa)
•El-Medinetû'l Fâzıla - Farabi (124 sayfa)
•Saç Örgüsü - Laetitia Colombani (188 sayfa)
Toplam: 395 sayfa

🎬🍿İzlediklerim;
•Emily in Paris (2. Sezon 10 bölüm)
•The Witcher (2. Sezon 8 bölüm)
•Behind Her Eyes (mini dizi 6 bölüm)
•You (3 sezon 30 bölüm)
•Harriet: Özgürlük Ateşi (film)

Umuyorum ki Şubat ayı çok daha verimli bir ay olur.

Yeni geldim gördüğün gibi .etiket olmuyordu dimi... Ocak sonundan beri yoktum. Eskiden 1 gün bile dayanılmaz geliyordu burasiz. Şimdi zorlanmadım, düşün. Yine bile acmasaydim olurmuş 😇🤭 napiyosun, hamilelik nasıl gidiyor?

Yeni geldim gördüğün gibi .etiket olmuyordu dimi... Ocak sonundan beri yoktum. Eskiden 1 gün bile dayanılmaz geliyordu burasiz. Şimdi zorlanmadım, düşün. Yine bile acmasaydim olurmuş 😇🤭 napiyosun, hamilelik nasıl gidiyor?
Arada ara vermek iyi oluyor🤩 benim iyi gidiyor şükür 🙏
Neler yaptın yokken ?

Merhaba. Uzun bir süredir sayfaya uğrayamadım. Bu süreçte arka arkaya kovid, influenza ve mastit oldum ve günlük yaşantım ciddi anlamda sekteye uğradı. Sanırım sayfa da aktif değil artık. Mart ayına geldik hedefler ve rutinler konusunda bir düzen oturtamadım hala. Ajanda tutmayı da bıraktım bu süreçte. D Diyettenvzgctm-olmuyo eğer ki bu konuya benzer bir konunuz daha olursa beni davet ederseniz çok mutlu olurum. Sayfanın aktif olduğu zamanda ciddi anlamda motive oluyordum çünkü.

Merhaba. Uzun bir süredir sayfaya uğrayamadım. Bu süreçte arka arkaya kovid, influenza ve mastit oldum ve günlük yaşantım ciddi anlamda sekteye uğradı. Sanırım sayfa da aktif değil artık. Mart ayına geldik hedefler ve rutinler konusunda bir düzen oturtamadım hala. Ajanda tutmayı da bıraktım bu süreçte. D Diyettenvzgctm-olmuyo eğer ki bu konuya benzer bir konunuz daha olursa beni davet ederseniz çok mutlu olurum. Sayfanın aktif olduğu zamanda ciddi anlamda motive oluyordum çünkü.
Merhaba benim de bunlata çok ihtiyacım bar saldım böyle bir konu yoksa konu mu açsak

Çok çok geçmiş olsun. Ben de çoktan bıraktım ajandayi. Aslında bu sefer çok kararlıydım, yapardım da ama eşim göreve gitti, bölündúm. İçimden gelmedi.
Merhaba benim de bunlata çok ihtiyacım bar saldım böyle bir konu yoksa konu mu açsak
Bı düşünelim birlikte üçümüz

Düzenli olarak bildirim girince dediğiniz gibi gerçekten çok iyi oluyor. Günüm daha verimli geçiyordu sanki.
Çok çok geçmiş olsun. Ben de çoktan bıraktım ajandayi. Aslında bu sefer çok kararlıydım, yapardım da ama eşim göreve gitti, bölündúm. İçimden gelmedi.

Bı düşünelim birlikte üçümüz
Çok teşekkür ederim. Size de kolaylıklar diliyorum. Konunuz tekrar aktif olursa çok mutlu olurum. :))

Düzenli olarak bildirim girince dediğiniz gibi gerçekten çok iyi oluyor. Günüm daha verimli geçiyordu sanki.

Çok teşekkür ederim. Size de kolaylıklar diliyorum. Konunuz tekrar aktif olursa çok mutlu olurum. :))
Evet ikimiz de güzel devam ettiriyorduk. Ben yapamayınca size de sorup modunuzu düşürmeyeyim dedim. Pek mecalim olmasa da mutlu olmanız için aktif olacağım 🤭🤭🌺🌺

X