Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba arkadaşlar

benim ilk yani 1. aşılamam tutmamıştı.

Bugün itibari ile 2. aşılamamı oldum

Fakat çatlamamış yumurtam daha var

Onun için çift aşılama olacam doktor şansı biraz daha arttıralım dedim.

Yarın 2. son aşılamam olacak

sonra 15 gün beklemedeyiz.

Bu sefer inşallah olur.

inşallah canım allah yardımcın olsun hayırlı haberlerini alırız . cümlemizin.

KIZLAR SELAM BU ARALAR PEK GİREMİYORUM KAFAMA TAKILAN SORULAR VAR BENİM SİZİN FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR
BU AY REGİ OLMAYI BEKLİYORUM AŞILAMA TEDAVİSİ İÇİN AMA KAFAM KARIŞIK DAHA İLK AŞILAMA OLACAK AMA KENDİ KENDİME DİYORUMKİ ACABA DİREK TÜP BEBEKMİ DENESEM SİZCE NE DERSİNİZ ÇOK GERİLDİM ARTIK YA LÜTFEN TÜP BEBEK ORANI DAHA YÜKSEK BAKIYORUM OKUYORUM HERKES 2 Cİ 3CÜ AŞILAMADAN BAHSEDİYOR SİZCE BUAY DİREK TÜP BEBEK TEDAVİSİNEMİ BAŞLIMzemuszemus DUALARIM SİZİNLE:Saruboceq:

KIZLAR SELAM BU ARALAR PEK GİREMİYORUM KAFAMA TAKILAN SORULAR VAR BENİM SİZİN FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR
BU AY REGİ OLMAYI BEKLİYORUM AŞILAMA TEDAVİSİ İÇİN AMA KAFAM KARIŞIK DAHA İLK AŞILAMA OLACAK AMA KENDİ KENDİME DİYORUMKİ ACABA DİREK TÜP BEBEKMİ DENESEM SİZCE NE DERSİNİZ ÇOK GERİLDİM ARTIK YA LÜTFEN TÜP BEBEK ORANI DAHA YÜKSEK BAKIYORUM OKUYORUM HERKES 2 Cİ 3CÜ AŞILAMADAN BAHSEDİYOR SİZCE BUAY DİREK TÜP BEBEK TEDAVİSİNEMİ BAŞLIMzemuszemus DUALARIM SİZİNLE:Saruboceq:

Canım ben bu konuda çok araştırma yaptım. Bilimsel makalelerde eğer hafif ve orta dereceli infertil söz onusu ise 4-5 aşılamanın denenmesi öneriliyor.Ama sizde sorun ne bilemiyorum. Bence tüp en son çare olmalı.

Merhaba arkadaşlar

Bu sefer inşallah olur.

hakkinizda hayirlisi olsun.insallah bu sefer tutunur bebegin.guzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar

Bu sefer inşallah olur.

hayirli olsun canim insallah 15 gun sonra guzel haberlerini aliriz

Kızlar buay içinde 2. aşılamam olacak. ilk iğneyi bugün yaptırdım.
ılk aşılamam ikiz gebelikti 8. haftada kalpleri durdu ve kaybettik.
Mücadeleye devam

Evet arkadaşlar şimdi geldim. 2. aşılamam oldu.

İlk aşılamamda çok ağrım olmasına rağmen 2. aşılamamda şuan ağrım yok çok rahatım.

22 ekim test yapıcam

inşallah bu sefer olacak.

Herkese çok teşekkür ederim.

Hayırlısıyla , sağlıklısıyla gelir inşallah.

Kızlar buay içinde 2. aşılamam olacak. ilk iğneyi bugün yaptırdım.
İlk aşılamam ikiz gebelikti 8. haftada kalpleri durdu ve kaybettik.
Mücadeleye devam

kayiplarina uzuldum.rabbim insallah bu sefer melegini yada meleklerini size bagislar.tabiki mucadeleye devam.moralini yuksek tut.hayirli olur insallah

Akasyalar dualarımız seninle tatlım. Güzel haberlerini bekliyoruz.
tryagain çok teşekkür ederim dileklerin için. Haftaya senin güzel haberlerinide almak dileğiyle

Son düzenleme:
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanEkim ayında aşılama yaptıran güzel anne adaylarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ısim................................Kaçıncı aşılama............................kullanılan ilaçlar........................ beklenen adet tarihi

nergis55..................2.aşılama................serophen,gonalf ,merional.....................31 ekim

akasyalar.................2.aşılama...............?????..................................................22ekim

nursati......................2.aşılama.............???????.................................................????

dsm.........................2.aşılama.................?????.................................................????

nihalcan....................1.aşılama................menagon.............................................?????

dalia..........................1.aşılama................Fostimon 75iu,Pregnyl 5000iu..............?????

23SM.........................2.aşılama...............serophone, puregon.............................?????

yesil98783................????????...............???????..................................................8ekim

murceylan44..............???????..................??????...............................................????

boncuk1985...............3.aşılama.................?????...............................................?????

beni de listeye ekleyebilirsiniz,

eylülde ilk aşılamam yapıldı, negatif.
bu ay ikincisi, zamanı henüz belli değil.

insallah herkesin pozitif yazar soru işaretlerinin yerinde

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanEkim ayında aşılama yaptıran güzel anne adaylarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

İsim................................Kaçıncı aşılama............................kullanılan ilaçlar........................ beklenen adet tarihi

nergis55..................2.aşılama................serophen,gonalf ,merional.....................31 ekim

akasyalar.................2.aşılama...............?????..................................................22ekim

nursati......................2.aşılama.............???????.................................................????

dsm.........................2.aşılama.................?????.................................................????

nihalcan....................1.aşılama................menagon.............................................?????

dalia..........................1.aşılama................Fostimon 75iu,Pregnyl 5000iu..............?????

23SM.........................2.aşılama...............serophone, puregon.............................?????

yesil98783................????????...............???????..................................................8ekim

murceylan44..............???????..................??????...............................................????

boncuk1985...............3.aşılama.................?????...............................................?????

canim ellerine saglik liste cok guzel olmus :lepi:
ben daha ignelere baslamadim 13 gibi adet olmayi bekliyorum sonra ignelere basliycam kismetse asilamam yapilir yapilmazda beklenmeyen adet tarihimi veririm opuyorumnanaktan

asilamasi yapilan arkadaslar insallah hayirli haberlerinizi aliriz :Saruboceq:

selam kızler benide ekleyin ağustosta aşılama oldum tutmadı bu 2. olacak dün yani 7 sinde regl oldum 9 ekimde iğnelere başlıyorum geçen ay gelişmedi inşallah bu ay olur............ kullandığım ilaç puregon bu sefer 100 le başlayacakmışım..... hadi hayırlısı........

İsim................................Kaçıncı aşılama............................kullanılan ilaçlar........................ beklenen adet tarihi

pike...........................2.aşılama..................????.................................................????

aleyna222..................1.aşılama...................????.................................................????

ozlem5723..................2.aşılama...................pregon..............................................???

İnşallah listemiz uğurlu gelir kızlar.Bizde bu ay hamiş oluruz. Yazmadıklarım varsa hatırltsınlar onlarıda yazayım kaydirigubbakcemile5

X