Elektrik faturaniz ne kadar geliyor?

bizede 30-32 civarı geliyor.gerçi bu aydan sonra daha zamlı gelecek 40 filan olur.artık mum ışığında oturacaz bu gidişle..

bence cok fazla cogunuzun oyle tasarruf ampulu kullanın heryerde daha az gelır

70 lira geldi en son fatura

klimayı kullanmadığımız halde bi de

Son düzenleme:
bende 28 lira geldi dun.
geceleri soguk oluyor.
isiticiyi da yakiyorum arada...bizde dogal gaz yok diye yemegi falan da elektrikle yapiyorum. iyi gene de.

35 geldi;şaşırdım;bişey yaptıgımda yok ama;çay makinası kullandıgımdan beri fark etti:)

Yaa bu pcmi yakıyor bu elektiriği acabaa yaaa o kadar dikkat ediyorumm yokk .evde 2 kişiyizz gelen faturaya bak yaaa sinir olcammmmmmm:kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın:

bizde tasarruflu ampül kullanıyoruz;;fırını çok çalıştırmam;bulaşık makinası 2 günde bir çalışıyor;çamaşır makinası hafta sonu;2 kere..bende anlamadım valla;bilgisayar ve küçük ev aletleri çok tüketiyor hrhalde

biz 5 kişilik bir aileyiz..her gün çamaşır ve bulaşık makinam çalışıyor..buzdolabım ve ayrıca derin dondurucum var. evde ne kadar elektrikli alet varsa hepsinden mevcut..ihlasın şohbebini kullanıyorum ve 2 aylık geliyor faturalarımız..150 tl geldi geçen ay..bu ayda 191 tl geldi. sanırım zam geldi.. birde 100 kw geçerse üstü ikiye katlanarak hesaplanıyor..aylık ödeyenler şanslı bence...birtürlü tasarruf yapamıyorum..lütfen yapanlar burda paylaşsınlar..bizde faydalanalım...

Kizlar biz iki kisiyiz...

tasarruflu ampul kullaniyoruz..

Televizyonu izlemedigimizde tamamen kapatiyoruz,yani isigi yanmayacak sekilde.

Ayni sekilde D-Smart'in kablosunu da cekiyorum gece uyumadan önce yada evde olmadigimda.

Standby modun'da birakmiyorum asla yani..

Mutfakta su isiticisinin fisini cekiyorum,sadece kullanacagim zaman takarim.

Yaptigim tek bunlar..

72 geldi.
hergun bulasık mak çalışır.tasarruflu ampul kullanıyorum ama yınede bence cok geliyor

4 kişilik bi aileyiz evde bi laptop bi de masaüstü bilgisayar var bulasık mak her gün calısıo desem abartmıs olmam sanırım aylık 70 80 arası gelio.babam elektrkten anladıığı için biliom en cok elektriği fırın ve ütü yiyor kızlar haberiniz olsun.küçücük ütü nelerr yapıo :)

3 kişilik bir aileyiz hergün gece akıllı tarifede bulaşık çamaşir çalışır...Ve 60 tan aşağı ödediğimizi hatırlamıyorum birde akıllı tarife gündüz kullansak ne kadar gelcek bilmiyorum..20 30 ytl faturaları duyunca inanamıyorum ya nerde yanlış yapıyorsak:KK43:

X