Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İyi misin tansiyon nasil?
Teşekkür ederim iyiyim küçük 8 (nedense ben küçüğü kafaya taktım) makine biraz yüksek diyor ama hisetmiyorum artık 2 ay öncesinde baş ağrısı yapıyordu …

Şehir dışından çıkma işim vardı ertelendi, o yüzden dr. Randevüde Almadım bir konturole gitmem lazım

Aaa bi de sandık kokusu cok güzel
Bahar ve Sandık kokusu
Ben de bitek sandık kokusu izliyorum
insulin direncim yok cikmadi . b12 degerlerim normal cikti , d vitamini eksik cikti sac dokulmem ondan kaynakliymis
Çok sevindim canım. D vitamini ben de aklıma geldikçe kullanıyorum bugün yumurta pişirirken içine iki fıs sıktım mesela. Saçlarım çok dökülüyor benim de inşallah d vitamini faydası olur

Aramızda 5 saatlik mesafe var kuzum, hiç gitmedim, fikrim yok
Senin için hayırlısı olsun

Hakkında hayırlısı olsun canım

Geçmiş olsun canım

Canım bu hafta sporun var mı

Canım haftalık adımlarını atar mısın ben de pazar p.tesi Salı var. Cumayı atmışsın ama o gün listeye girmiyor. Diğer günler hakkında bilgi bekliyorum

Kacamakli bir gün oldu marastayim Maraş dondurmasini çok ndir yiyebiliyorum benim aklimd dondurma kalorili olarak kalmış çok yiyemiyorum,azıcık şundan azcim bundan işte beni bunlar mahvediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…