Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kilo vermem çok yavaş bence çok moralim bozuldu
Yavaş verilen kilo da kalıcı oluyor canım ben mesela bayram haftası çok güzel kilo verdim ama sonra birazını geri aldım con dikkat etmeme rağmen hızlı giden kilo durmuyo bende sonra direnç kilosuna dönüşüyor o daha kötü oluyor. Yavaş ver emin adımlarla ver benim de moralim çok bozuk artı çıkacağım biliyorum hiç tartılmak istemiyorum

Cok dogru diyorsun hizli giden hizli geliyor

Moralini bozma bebeğim. Yolumuz uzun hep eksiye doğru olmayacak . Birlikte vericez

Ellerine sağlık canım

Biz dün hastaneye yattık canım önce menenjitten şüphelendiler şuan tam olarak ne olduğunu bizde bilmiyoruz tedavi görüyor bi kaç çıkması gereken başka sonuç var bunlara ek influenza b geçiriyor
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım iyi haberlerini bekliyoruz

Biz dün hastaneye yattık canım önce menenjitten şüphelendiler şuan tam olarak ne olduğunu bizde bilmiyoruz tedavi görüyor bi kaç çıkması gereken başka sonuç var bunlara ek influenza b geçiriyor
Çok geçmiş olsun iyi sonuçlar çıkar inşallah
Ellerine sağlık canım
Eki Görüntüle 3419991 Günaydın hanımlar
26.04.2024 menüm
Sabah omlet yanında yeşillik salatalık
Yeşilçay
Akşam
Kanat ızgara ( biraz kaçırdım burada adet veremiyorm )
Patates salatası :)
Tebrik ederim canım
Günaydın
Hayirli sabahlar
Günaydın canım hayırlı sabahlar
Günaydın kızlar
Günaydın

Çok geçmiş olsun canm rabbim şifa versin biran önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…