Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İyi olur inşaAllah

Bebişleriniz sağlıkla büyüsün

Gündüz baksam korkmam da gece korkuyorum
Ben eskiden antidepresan kullanmaya başlamadan önce aşırı endişe ve hep panik halindeydim hep kötü bir şey olacak hissiyle yaşardım o zamanlardan kalma benim ama geçti şükür bir tek korku gerilim filmleri kaldı (ama gerilim kitaplarını okurum ) bir de şiddet haberleri onlara bakamıyorum.

Neden peki hasta mısın kuzum

Leylam yazmış ama 110 a kadar normal. Senin ki tokluk o önemli bir sayı değil canım
Canımmm

İyi misin şimdi

Günaydın canımm, şahane bir pazar olsun senin için de

Günaydın canım iyi oldun mu biraz

Geçmiş olsun canım

2 gündür bende çok hafif hissediyorum ağrıyı, bu bence iyiye işaret
Teşekkür ederim hepinize
Tüp mide geçmişinin bir yansıması bu. İsteyerek yaptığım birşey değil. Ama kemik ağrısı mens habercisi. Biliyor olmak çok etkili olmuyor. Oturup kalkmak bile zor geliyor
Bugün bebek gormeye gelecekler. Anneme geçeceğim yardıma. Neyse ki gelenler yabancı değil.
Çok tanıdık anlattiklarin beni mi anlatiyorsun ne

Allah yardımcımız olsun hep şükretmeye ve pozitife bakmaya çalışıyorum yoksa her şey için endişe etmek öyle zor,yıpratıcı bir şey ki ve burası bana iyi geldi iyi ki varsınız

Aa sen tüp mide mi olmuştun seni yeni yeni tanıyorumdur:)

Aa sen tüp mide mi olmuştun seni yeni yeni tanıyorumdur:)
Geçen tüp mide ameliyatı olup baya kilo veren bir kız paylaşmış önceki sonraki fotolarını altına ne yorumlar yazmışlar ya (ameliyatla verirsin tabi, kolaya kaçmışsın vs) sanki bıçak altına yatmak, o kararı vermek, sonraki süreçler falan kolaymış gibi Allah’tan bir sürü insan destek verdi ben dahil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…