Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Zorlanıyor musun peki yaparken

Bir de bazı yerlerde sabah kahvaltıda yumurta falan var

Bazı yerlerde 3 öğün sadece hurma ve yoğurt var sen hangisini yapıyorsun
Ben sadece hurma ile yapılanı yapmıştım. Ama üçüncü gün baş ağrım olmuştu. 3 gün yapıyorum genelde. Bir hafta diyorlar ama bir süre sonra sıkıyor.

Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Lahmacunun yaninda salata da olsa guzel olurdu sporda guzel afiyet olsun canim

Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah
Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence
Adımlara bak vuhuu afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?

Kız ben senin 60 lara düşüşünü tebrik etmiş miydim yoksa arada kaynadı mı emin olamadım. İsminin yanında 68 i görünce gözümden kelebekler çıkıyor o kadar güzel ki tebrik ediyorum aşkoo

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Lahmacunun yaninda salata da olsa guzel olurdu sporda guzel afiyet olsun canim
Sağol canım hani lahmacunun içine yeşillik koyarız ya onun ayrılmaz parçası gibi düşünüp belirtmedim yoksa bol yeşillik vardı

Kız abla kaptan olmak sana yaradı menüye bak maşallah

Çok güzel canım su ve spor muhteşem bol eksi göreceğiz bence

Adımlara bak vuhuu afiyet olsun canım. Diyetisyen nasıl gidiyor bu arada?
Teşekkür ederim kaptanım çok iyi gidiyor çok memnunum

Afiyet olsun kaptanım karabuğdayı elmalı tarçınlı denedin mi 1 tk da bal ekleyince evrim geçiriyor resmen

Yaa hiç hatırlamıyorum bana bile gerçek gelmiyor valla coookkkkkk teşekkür ederim.

Yok canım bayram arkası şeysi oldu
Deli gibi tatlı istiyorum
Tok hissediyorum ama ne yesem diye arayistayim
Off
Bazen oluyor insan surekli yemek istiyor anliyorum seni
Ben yaptim canim
Evet canım yoksa çok tatlı oluyor. Ama ben iki öğün yapabiliyordum. Okulda sadece kefir ya da ayran hurma yapıyordum.
Simdi yazdilarinizi okudum. Jasminium84 e diyecektim ki hurma cok tatli geldi beni baydi 1 gunde biraktim yazacaktim. Megerse hurma suda mi bekletilecekti ben bilmiyordum ve bekletmeden yaptim ilk gun bayildim resmen o yjzden 2.ye dayanamadim. Tek tip beslenme yine de bana gore degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…