Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kirmizi takim uranus35 ve gezegenfeza tebrik ederim her iki takimi ve kaptanlarimizi

Ayyyy haftalar sonra en fazla veren ben oldum. Kilo veren herkesi tebrik ederim. Verme işi daim olsun inşallah.

sibel_84 kaptanım tabloya bakarak kendine bir maviş kaptan seçer misin?
Yarışmacı listesi hazırlayamayacağım. Acilen dışarı çıkmam gerekiyor.
Bende şimdi çıkacağım hocam listeye bakayım yazayım akşam gruplari oluştursak olur mu? Oğlumun veli toplantısı var dört buçukta oraya yetişmeye çalışıyorum

Kolaylıklar dilerim, çabuk dön olur mu

Herkese teşekkür ederim en kısa zamanda döneceğim insalhh hepimizi seviyorum
Ayyyy haftalar sonra en fazla veren ben oldum. Kilo veren herkesi tebrik ederim. Verme işi daim olsun inşallah.
Tebrikler canım benim

Canım dur hemen atıyorum. Hacamat yaptırıyordum yeni gördüm özelden mi atacağım yoksa buraya mı

Dün yemek fotoğrafını atmaya çalıştım olmadı boyut büyük diye
Cumartesi günleri fotolu ve gruba atılıyor. Kızlardan görmüşsündür
İkinizinde ellerine sağlık
Tebrik ediyorum hanımlar sibel_84 tebrik ederim canım kaptanlığın hayırlı olsun

@Cordelia Mthn83 kızlar ellerinize sağlık

Dinlen canım daha güzel eksiler göreceğiz
Aslında beni hatirlarsin ilk bastada yazdim bi ara diğer uyeligimle giriyordum şifresini unuttum. Kızım gözünden keratit olduğu için hastaneye yatmistik gelememistim
Çok geçmiş olsun canım
İsmini unutursam derman derim artık

Kızlar çok özür dilerim bir kaç gündür giriş yapamadım. Eşimle hafif atıştık. Çocuktan çok bunalıyorum bazen eşime çattım. Bu aralar psikolojim bozuldu ağlıyorum devamlı depresif saçma bir haldeyim. Ne yemek yemek ne telefon elime almak istemedim bugün biraz daha iyiyim çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…