Popüler Konu Elhan ile MasterFit

4 Mayıs cumartesi

12:00
Bikaç lokma pasta
1 simit
Biraz küflü peynir
Yumurta sarısı, yeşillikli

1 muz

Komşuda
1 hurma
1 kurabiye
Arap çayı, kahvesi ( baharatlı bişeylerdi)

20:00
Bikaç badem
2 büyük dilim pizza

1 lt su anca olmuştur
2 kupa kahve
3 kupa çay

5.173 adım 517 puan

Elhan Cordelia badem000 Mthn83

Gayet de yetişiyorsun Mthn83 de sen de harikaydınız asıl siz hakkınızı helal edin

Herkese günaydın kızlar mutlu pazarlar

Pazar günü bu saatte kalktım biraz kendime geleyim ders çalışacağım kpss çok yaklaştı aşırı gerginim kafamın arkasında bir ses sürekli 90 dan yukarı almalısın diye konuşup duruyor o sesi susturamıyorum eşim kızıyor bana takıntı yapma diye ama elimde değil eğer düşük puan alırsam çok büyük hayal kırıklığı olur

Başarılar dilerim canım

Günaydın canım Sen ellinden geleni yapıyorsun, emeklerinin karşılığını kolaylıkla alırsın

Sabah erken kalkıp ders çalışmanın çok faydası olacaktır aynen devam

74FRIDA nerelerdesin canım ? Tansiyonun ne durumda?
Bir iki gündür iyiyim bu sabah hafif biraz baş ağrısı ile uyandım ölçmem lazım bir tur daha Dr. Gitmem lazım ama bu ay içinde İstanbul dışına çıkacağız bir gidiyim geleyim sonra Dr. İşlerine bakarım dedim fakat oda gitme tarihi gittikçe uzadı randevü alabilirsem giderim Dr. Artık

Asıl sizler helal edin hakkinizi canim kaptanlarımız emeklerinize sağlık

Günaydın
Bu düşünceler normal canim Allahin izniyle kolaylikla atlatacaksin

Geçmiş olsun canım günaydın önce dr a git bence sonra rahat rahat gezmelere gidersin

Teşekkürler canım. Sen hakkını helal et. Herşeyle siz ilgileniyorsunuz.
Bugunun sporu 9753 adim
Cordelia
Menu yazmayacagim iki gundur yine motivasyon yerlerde kotu bir haber aldim ve kendimi tatli yerken buldum sonra toparlayamadim insallah yarin daha iyi olur
sibel_84
Bugün silkelenin kendimize geliyoruz canım benim. Yemeden fayda yok bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…