Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar kahvaltı sonrası aşırı uykum geldi ekmek de yemedim menemen,peynir,zeytin şeker ilacımı da içtim 1 saat sonrasında şekerim 197 çıktı gözümü açamadım uyumuşum 🤷‍♀️
Düşmüyor bu şeker kekik çayı içsem bir şey olur mu acaba ?

Selamlar kahvaltı sonrası aşırı uykum geldi ekmek de yemedim menemen,peynir,zeytin şeker ilacımı da içtim 1 saat sonrasında şekerim 197 çıktı gözümü açamadım uyumuşum 🤷‍♀️
Şekeri en iyi dengeleyen şeylerden biri yürüyüş yapmak canım. Hatta yürüyüş bütün hormonlar üzerinde olumlu etkiye sahip. Çıkabiliyorsan at kendini dışarı 30 40 50 dk yürü.

Kekik iyi geliyor ama kahvenin sekerine etkisine baktin mi hic? Her bünye bir degil,kahve benim sekerimi bı tık yulseltir mesela sade olsa bile

Kekik iyi geliyor ama kahvenin sekerine etkisine baktin mi hic? Her bünye bir degil,kahve benim sekerimi bı tık yulseltir mesela sade olsa bile
Dr a sorayım kahveyi biraz araştırdım kimi yerde şekeri düzenler yazıyor,kimi yerde bozar yazıyor 🤷‍♀️

Biraz kekik çayı içiyorum şimdi

kahve asidik bir içecektir ayrıca. aslında günde 1 fincandan fazlası iyi değil. demek ki insülin hormonunu da etkiliyor. LenaG LenaG

Kızım ateşli kuzular dün bildirim yapamadım bugunde ateşli devam edıyor 2. Günümüz
Dün
Kahvaltı
Avokado tost ekmek olarak 3 dilimlik
Ara kahve kayısı 2 adet
Akşam
Tavuk salata soğan mezesi
Çay , 1 kase sütlü tatlı

Elhan Elhan
Geçmiş olsun canım 💐

kahve asidik bir içecektir ayrıca. aslında günde 1 fincandan fazlası iyi değil. demek ki insülin hormonunu da etkiliyor. LenaG LenaG
Gunde 3-4 kupa icen birisiydim enerji olsun diye
Mideden dolayi haftada 2-3 oldu en fazla🥲
Ve ben kahveyi azaltinca enerjimi artirmadigini aksine emdigini farkettim

X