Popüler Konu Elhan ile MasterFit

bugun almanyadaki hastanenin muduruyle gorusmem var :KK43: cooook heycanliyim dualariniza talibim :KK200:
Allah işini rast getirsin canım inşallah görüşmen çok iyi geçer 🙏 Heyecanı çok fazla bastırmaya zorlama kendini bırak karşı tarafa geçsin bu iş için ne kadar istekli ve heyecanlı olduğunu görmek olumlu etki yaratacaktır 🙏

Onun motivesinden de iş yerinde diyet yapan arkadaşlarla beraber yaptık çok güzel oldu. Ama yapılan övgü ve motivasyon konuşmaları çok kalbimi kırdı. Hala toparlanamiyorum 🙁

Yaptım canım tartıyı gösterdim ♥️

Çok sevdiğin şeyleri ödül yap. Mesela bugün programa tam uyarsam güzel bir kahvaltı yapacağım de. Ama hep gündüz ve öğlen vakitlerine bırak ödülleri

Canım ben ve benim gibi birçok kişi 75 li kilolardan geçti. Listeler var bizde istersen atalım yol gösterici olur.

Afiyet olsun 😍

Gel sarılalım bazen sebepsiz ağlamak iyi gelir. :KK74:
Listelermi olur bakabilirim, ödül yöntemimi denecyeceğim inşallah 😊

Kızlar sizde de oluyor mu?

Çok güzel gidiyorum derken 2 kaşık fazla sebze yiyince sabahına tartıda 1 kilo fazla çıkıyor🥴

Hoş benim tartı kendi kafasına göre takılıyor oda artık pes etti benim diyetlerimden😂 çocukların ki tam aynı çıkıyor bir bende her seferinde değişiyor. Sanırım oda artık benden bıktı😂 tartılanın ben olduğunu biliyor😂

Eşim bu gün benim tartıyı yapacak.
yoksa ben kafayı yiyeceğim

Kızlar sizde de oluyor mu?

Çok güzel gidiyorum derken 2 kaşık fazla sebze yiyince sabahına tartıda 1 kilo fazla çıkıyor🥴

Hoş benim tartı kendi kafasına göre takılıyor oda artık pes etti benim diyetlerimden😂 çocukların ki tam aynı çıkıyor bir bende her seferinde değişiyor. Sanırım oda artık benden bıktı😂 tartılanın ben olduğunu biliyor😂

Eşim bu gün benim tartıyı yapacak.
yoksa ben kafayı yiyeceğim
Her gün tartilmiyorum🥰👌🏻

X