Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar arkadaşlar iyi geceler herkese
Bu ara çok yazamıyorum sürekli bir koşturmaca içindeyim.
İşe gidiyorum çalışıyorum eve apar topar gelip yemek yiyip işlerimi hallediyorum sonra koştur koştur zumbaya gidiyorum ancak bu saatlerde vakit buluyorum
Bugün havuza gittim 1nsaate yaki yüzdüm dinlene dinlene çok iyi geldi 🥰🥰
Hayranlıkla izliyorum yaptıklarını :KK60: :KK36:
Sağlıkla devam etmeni dilerim tatlım. :KK200:

09.05.2024

10:00 1 fincan kahve

12:00 kahvaltı
Yarım avakado
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekşi maya ekmek
1 dilim süzme peynir
5 zeytin
1 kapya biber

15:00 1 fincan Yeşilçay 3 ceviz

19:00 akşam
1 kase tavuk çorbası
1 kase patates salatası (yeşillik yoğunlukta patates çok az )

21:00 çay+1 hurma

2 litre su

Adım 5169- 516 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84

Eklentiler

• IMG_4020.jpeg
    IMG_4020.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 10
Tek negatiflik var kaptanım reglime 7 gün kalmis gorunuyor
10 gün kala ben balon baligi oluyorum bakalim tarti ne olacak
İlginc ki bu defa şiş hissetmiyorum 🌸🫠
Olsun canım bol su ve yeşilçay ile hiç olmazsa zararı en aza indirebilirsin. Regl dönemleri illaki olacak hayatımızda negatiflik demeyelim hiç rutin hallerimiz bizim...😊

Selam kızlar bugünkü menum
Kahvaltı domates biber bir dilim peynir bir dilim ekmek
Akşam 2 kalamar birkaç parça ahtapot 2 yk tarator 2 yk kuru cacık
badem000 badem000
Afiyet olsun canım 🩵
Deniz ürünlerini pek bilmem ama hafif bir güne benziyor...👍💪

09.05.2024 Perşembe
Kahvaltı 11.30
2 yumurtalı omlet peynir 5 zeytin domates salatalık 1 dilim tam buğday ekmek
Ara 13.00
Türk kahvesi bir kase patlamış mısır
Ara 15.00
1 elma 7 erik
Akşam 18.30
Bir kase mercimek çorba bir tabak taze fasulye kavurma bir bardak ayran 1 tam buğday ekmek
Su 2.5 litre
4500 adım
Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😍
Su çok güzel

Öğretmenlerde birlik hiçbir zaman olmadı. Yıllar önce mudurlerin özlük hakları ile ilgili bir yürüyüşe katılmıştım müdür yürüyüşe katılan öğretmenlerle ilgili soruşturma başlatmisti. Benim sendikam farklı olduğu için o listeye alinmamisim ama arkadaşlara gerçekten üzüldüm. Birlik olmak zor sendikalar buna engel. Öğretmenin tek sendikası olmalı bence.
Gerçekten hiçbir zaman böyle olmamistik hocam. Birlikte hareket etmemiz lazım. Bütün sendikalar birleşti. İlk defa bir çatı altında toplandık. Ama bizim idaremiz show olarak görüyormuş. Çocukların günahı neymiş. 6 ders kayıpları varmış. Ama kazandığımız şeyleri görmüyorlar.offgg dertliyim konusturmayin beni.
09.05.2024 Menum
7 .00 sade kahve iki bardak su
7.30 1 yumurta marul salatası peynir oki ceri domates 1 dilim kepek ekmeği
12.30 2 dilim tam buğday ekmek 2 kaşık menemen 2 kaşık turşu kavurması bol salatalık domates 1 zeytin
Araziye göreve gittik aslında a menü çok zengindi börek simit poğaça ben bu şekil.siyirdim kendimi😁😁
18.00 1 porsiyon istiridye mantarı 1 dilim kepek ekmeği 1 kase yoğurt
2 litre su
45 dakika yuzme
13.000 adım
Afiyet olsun canım. Güzel bir gün olmuş senin için.
09.05.2024

10:00 1 fincan kahve

12:00 kahvaltı
Yarım avakado
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekşi maya ekmek
1 dilim süzme peynir
5 zeytin
1 kapya biber

15:00 1 fincan Yeşilçay 3 ceviz

19:00 akşam
1 kase tavuk çorbası
1 kase patates salatası (yeşillik yoğunlukta patates çok az )

21:00 çay+1 hurma

2 litre su

Adım 5169- 516 puan

Afiyet olsun canım

Mavişler yarın altın günümüz 💙iyi değerlendirelim planımızı şimdiden yapalım.🥰
Lütfen baklagiller( mercimek de dahil tabi)gibi karnabahar grubu gibi turşu gibi ...beyaz ekmek gibi .....gibi... gibi... aklıma gelenler bunlar...ödem yapacak şeyleri imkanımız varsa yemeyelim🤗
Mümkünse akşam menümüzde yeşil salata ve yoğurt bulunduralım. Ekmeksiz sebze ,yumurta (menemen, kıymalı yumurta gibi), et yemekleri yanında bol salata ile yüzünüzü güldürecektir 🤩

Cumartesi tartıda gördüğümüz rakam bizim bir haftalık motivasyon kaynağımız olduğu için çok çok önemli unutmayalım🥰

Mthn83 Mthn83

@gezegenfeza

@Jasminium84

@Leyl35

@HuzuRRR

Lavinia_98 Lavinia_98

@Keira-

@minerva1988

@ahlaadenn

@Akrrep

trueliving_ trueliving_

@Minicikfzt
Hiç umutlu değilim düzensiz beslendim evde degildim diye kaç gündür yarın kurtarırım inşallah

Gerçekten hiçbir zaman böyle olmamistik hocam. Birlikte hareket etmemiz lazım. Bütün sendikalar birleşti. İlk defa bir çatı altında toplandık. Ama bizim idaremiz show olarak görüyormuş. Çocukların günahı neymiş. 6 ders kayıpları varmış. Ama kazandığımız şeyleri görmüyorlar.offgg dertliyim konusturmayin beni.

Afiyet olsun canım
Teşekkürler kaptanım 💕

Afiyet olsun canım
Valla aglamayana meme yok. Millet bebesini tutması gerektiğini bilip bı silkelenmeli. Sen evde tek evladına laf gecireme okuldaki hocadan diş geçirmesini bekle. Sonra kötü hoca. Sen bı iyi ebeveyn ol sonra dışardaki adamı suçla. Ne yapayım çocuk istiyor diye ömürlerini yediler hem kendilerinin hem memleketin

Valla aglamayana meme yok. Millet bebesini tutması gerektiğini bilip bı silkelenmeli. Sen evde tek evladına laf gecireme okuldaki hocadan diş geçirmesini bekle. Sonra kötü hoca. Sen bı iyi ebeveyn ol sonra dışardaki adamı suçla. Ne yapayım çocuk istiyor diye ömürlerini yediler hem kendilerinin hem memleketin
Eğitimi bu şekilde batirdik ve bitirdik zaten canım. Veli gelip kafa tutuyor. Öğrenci gelip kafa tutuyor. İdareyi söylemiyorum bile.

Orta okul canım. Hocada size kalmış demiş zaten. Evde duracağına okulda dursun denmesinden oluyor bunlar.
Gönderme diyemeyiz canım. Bunu demek suç. Ama ders olmaz yarın büyük bir ihtimal okullarda. Ha biz gideceğiz olacak mı? Bence bu kafayla olmayacak. Az önce diğer bayan arkadasla mesajlasiyoruz. İkimizde huzursuz hissediyoruz. Ama diğerleri kesilen ek dersi düşünüyorlar. Bir can gitmiş meslek yerlerde düşüncesi yok bizim camia da. İşte bu yüzden herşey bizim uzerimizde uygulanıyor.

İki gündür nedense bende motivasyon olarak düştüm. Canım böyle hicbirsey yapmak istemiyor. Yarın ne olacak bilmiyoruz. 😞
İnşallah güzel olur canım benim diyetle ilgili sorunum yok motiveyim hayata motive değilim geçecek inşallah 🙏🥰

Menüm
Sabah 1 sahanda yumurta 5 halka küçük sucukla, 1/2 kk peynir, 1 Tk bal , domates salatalık 3 zeytin, 3 kaşık menemen, 2 çatal patates kızartması

Ara kahve 1/2 kase puding (misafirlik olunca hayır diyemedim)

Akşam 18.15 6 kaşık bakla yemeği, 4 kaşık menemen salata yoğurt

Su 2 lt su
Spor 30 dk yürüyüş 90p.

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Maviş kaptanımmmmm nasılsın 💙🌺

Mavişler yarın altın günümüz 💙iyi değerlendirelim planımızı şimdiden yapalım.🥰
Lütfen baklagiller( mercimek de dahil tabi)gibi karnabahar grubu gibi turşu gibi ...beyaz ekmek gibi .....gibi... gibi... aklıma gelenler bunlar...ödem yapacak şeyleri imkanımız varsa yemeyelim🤗
Mümkünse akşam menümüzde yeşil salata ve yoğurt bulunduralım. Ekmeksiz sebze ,yumurta (menemen, kıymalı yumurta gibi), et yemekleri yanında bol salata ile yüzünüzü güldürecektir 🤩

Cumartesi tartıda gördüğümüz rakam bizim bir haftalık motivasyon kaynağımız olduğu için çok çok önemli unutmayalım🥰

Mthn83 Mthn83

@gezegenfeza

@Jasminium84

@Leyl35

@HuzuRRR

Lavinia_98 Lavinia_98

@Keira-

@minerva1988

@ahlaadenn

@Akrrep

trueliving_ trueliving_

@Minicikfzt