Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kırmızı takımın kaptanı olarak kilo veren herkesi tebrik ediyorum hanımlar. Eksileriniz daha da bol olsun inşallah. Veremeyenler ümitsizlik yok haftaya daha da çok asılacağız. Biz kadınlar istedik mi yapamayacağımız şey yok. Bu kilolar gidecek mi gidecek . Şimdi biraz işlerim var. Hava kapalı . En azından evdeki işlerimi halledeyim. Güneş çıkarsa dışarı işlerime geçeceğim. Arada ugrar bakarım.

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Selamlar geri döndüm bu hafta katılmak istiyorum bende müsaadenizle ☝️
+950 gram
60.65
59.70

Eklentiler

• 34081AD6-449C-4AA2-8EA7-92AF8C888A81.png
    34081AD6-449C-4AA2-8EA7-92AF8C888A81.png
    154 KB · Görüntüleme: 14
Nasıl oldun canım İnşAllah iyisindir

Hoşgeldiniz 💕
Hoş buldummmm tesekkurler💓
Başlangıcın hayırlı olsun canım 💕

Eşine teşekkür ederiz bizden ayirmadi seni ♥️
O oradan biz buradan tam destek gerisi sende 😍

Canım artık cumartesi tartısı var fotolu ve salı kontrol tartısı var. Onun dışında günlük menü spor bildirimi.

Hadi hayırlı olsun ♥️
Yeni gelen arkadaşlar için kendini tanıtma şeyini tekrar doldur istersen canım ♥️

Hangi gün katıldın bize canım.
Geçen hafta cumartesi tartisini baz al sen

Kurallar aynı sadece tartı günlerimiz değişti canım. Salı ve cumartesiye alındı.
🥰anlaşıldı

Kırmızı takımın kaptanı olarak kilo veren herkesi tebrik ediyorum hanımlar. Eksileriniz daha da bol olsun inşallah. Veremeyenler ümitsizlik yok haftaya daha da çok asılacağız. Biz kadınlar istedik mi yapamayacağımız şey yok. Bu kilolar gidecek mi gidecek . Şimdi biraz işlerim var. Hava kapalı . En azından evdeki işlerimi halledeyim. Güneş çıkarsa dışarı işlerime geçeceğim. Arada ugrar bakarım.
Teşekkürler kaptanım 💕Güzel bir haftaydı güzel kaptanlığın içinde çok teşekkür ederim 😘

Tabiii gelecek 💕En güzelini yapıyorsun kuzum yavaş yavaş acele etmeye gerek yok zaten sen bu işi biliyorsun ve harika gidiyorsun :KK60:
İnşallah biliyorumdur 🤲
bu hafta takımlara katılmak istiyorum eğer izniniz olursa
Cordelia Cordelia
Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan
Geçen hafta 60 küsür bişeydim hatırlamıyorum. Bu hafta yeni bir başlangıç..

Eki Görüntüle 3425818
Hoşgeldin canım nasılsın ♥️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Selamlar geri döndüm bu hafta katılmak istiyorum bende müsaadenizle ☝️
+950 gram
60.65
59.70
Kız 1 hafta kayboldun bu haldesin bide mezun olacaktın gir sıraya çabuk ♥️😅

Korkuyorum canım ya bebekle ev taşımak yeni iş yeni ev yeni düzen gözümü korkutuyor baya bebeğim çok hareketli bu ara da diş kaynaklı çok çekiyorum uyku muyku yok ama dün eşimle konuştum size veda ettiğimi söyledim o da ben sana destek olurum hedefine bu kadar yaklaşmışken bırakma bu yoğunlukta daha kolay kilo verirsin belki nerden biliyosun ki dedi o yüzden ayrılmaktan vazgeçtim sizden takımlara girip menü paylaşacağım yeniden inşallah dediği gibi olur
Çok sevindim, inşaAllah çok daha iyi olur🤲🏼🤲🏼

X