Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Tansiyonum mu düşüyor niyeyse iyi değilim. Gözlerimi açamıyorum kızlar. Dengeyi sağlayamıyorum.
Kan şekerin düşmüş olabilir
1 limon
1 çay kaşığı şeker
1 bardak su ile karıştır iç iyi gelir.
Bende 1 gün boyunca baş dönmesi olmuştu.
Gözümü açamıyordum.
başım dönüp midem bulanıyordu ozaman doktor önermişti. Yada şekerli bir meyve suyu iç

geçmiş olsun 💐

Diyet bazen bünyeye ağır geliyor maalesef

Günaydın kııızzzllaaarrr 😘 hepinizi öpüyorum güzel bir gün diliyorum 🥰

Çok halsizim afedersiniz sabaha kadar wc ye taşındım. Umarım bugün biter gider yarın öbür gün hastane işlerim var.
Kollarımda ve bacaklarımda eskiden kalma çizik izleri var bir sürü krem denedim olmadı dermatoloğa göstericem bakalım eski yaraların rengini düzeltecek bir çözüm var mı lazerden başka.
Günaydın Lenam ..portakal yağı izlere iyi geliyor.

Günaydın kııızzzllaaarrr 😘 hepinizi öpüyorum güzel bir gün diliyorum 🥰

Çok halsizim afedersiniz sabaha kadar wc ye taşındım. Umarım bugün biter gider yarın öbür gün hastane işlerim var.
Kollarımda ve bacaklarımda eskiden kalma çizik izleri var bir sürü krem denedim olmadı dermatoloğa göstericem bakalım eski yaraların rengini düzeltecek bir çözüm var mı lazerden başka.
çok geçmiş olsun canımm şu anda nasılsın

Tansiyonum mu düşüyor niyeyse iyi değilim. Gözlerimi açamıyorum kızlar. Dengeyi sağlayamıyorum.
geçmiş olsun canım baktın mı tansiyonuna

hoşbuldum kaptanım
Önümüzdeki 3 gün açlık yapacağım, menü yok
🥰🥰
hadi bakalım Allah kolaylık versin canımm :KK68:

Geçmiş olsun canım 🤲😢Tuzlu ayran iç ayaklarının altına yastık, minder koy dinlen ölçü aleti varsa bir bak. Geçmezse doktora git tatlışım. Kan şekerin yerlerde olabilir. Allah şifa versin. Haber et tamam mı 🥺

Dünkü menüm
Sabah 08.15 3 dlm ekmek 🙈 1 sahanda yumurta....domates peynir zeytin ...yine başladı ekmek :olamaz:zaafiyetim ay...🙄 Sıcak olunca eşimin gazına geldim ...onunla kahvaltı yapmıycam hafta içi bir daha.:KK67:

Akşam 3 kaşık kadar fırında et 2 kaşık pilav 2 kepçe mercimek çorbası, 3 kaşık fırın sebze , salata, 3 kaşık patlıcan yemeği.

Herşeyden de yemişim...ne çok olmuş 🥲 az yedim sanıyordum...🥴
Jasminium84 Jasminium84
Elhan Elhan
Üc dilim ekmegi görünce yine başladık diyecektim ki sen demişsin 🤭 Böyle durumlarda alttaki yediklerin sebze , protein olursa sorunu büyütmez çözersin kuzum.

Çok geçmiş olsun canım, tuzlu ayran içsen düzelir biraz🤲🏼
Tansiyon problemin varmıydı?
Yok canım tansiyon problemi şimdiye kadar yaşamadım.
Tansiyonda sarımsak iyi geliyor aslında. Çiğnemek lazım ama 🙄
Sarımsak iyice düşürmez mi canım. Ben mi yanlis biliyorum.
Geçmiş olsun canım 💐
Sağol canim
çok geçmiş olsun canımm şu anda nasılsın

geçmiş olsun canım baktın mı tansiyonuna

hadi bakalım Allah kolaylık versin canımm :KK68:
Yok canım okuldayim halen daha. Ölçüm de yapamadım.
Kan şekerin düşmüş olabilir
1 limon
1 çay kaşığı şeker
1 bardak su ile karıştır iç iyi gelir.
Bende 1 gün boyunca baş dönmesi olmuştu.
Gözümü açamıyordum.
başım dönüp midem bulanıyordu ozaman doktor önermişti. Yada şekerli bir meyve suyu iç

geçmiş olsun 💐

Diyet bazen bünyeye ağır geliyor maalesef
Şekerli çay içtim teneffüste. Bir bardakta derse aldım geldim ama yok etki etmedi. İkinci teneffüste daha da hissetmeye başlayınca müdür yardımcımız ayran alıp gelmiş tuz katıp iyice içtim. Ondan sonra sanki duzeldim biraz en azından ayakta durabiliyorum.
Hayır olsun nasılsın şuan
Şimdi daha iyiyim. Sabah daha kotu idim
Geçmiş olsun canım 🤲😢Tuzlu ayran iç ayaklarının altına yastık, minder koy dinlen ölçü aleti varsa bir bak. Geçmezse doktora git tatlışım. Kan şekerin yerlerde olabilir. Allah şifa versin. Haber et tamam mı 🥺
Tuzlu ayran içtim hocam. Üçüncü ders müdür bey odasına çağırdı. Odasına giderken nerdeyse düşecektim kameradan izliyormuş. Dışarı çıktı. Oturttu artık. O arada müdür yardımcısı da ayranı getirdi. Sonra biraz kendime geldim.

Hamamda yağ masajı yaptırırken kalça bölümümdeki çatlakları gören masör tavsiye etmişti. Faydasını gördün mü dersen devamlılık denen şey bende yok ki 🙈 deneyeceğim ama . Kokusu müthiş bu arada🤩
Bizim bıdıkların küçükken bıraktığı çizikler ve maalesef kabuk olduklarında ben onları kopardım iz kaldı :kızgın: Hava temizleyicisine de birkaç damla damlatırım ev de mis gibi koksun 😀

Kizlar ben de kilo vermeye çalışıyordum biliyorsunuz bir ara yoktum zaten bu süre zarfinda da 56 kiloya düşmüşüm artık saldım. Istedigimi yiyip iciyorum ama her gun mutlaka yürüyorum kilom hep aynı o yüzden daha fazla vermeye çalışmıyorum böyle mutluyum

Evet kızlar eve geldim işin 💩unu çıkardım
Bi baktım evde kısır,sarma ,patates kızartması.:KK43:(
Ama ben ne yaptım tabii ki gömüldüm ama su orucuna başladım gerke bedenen gerek ruhen hazırım 😇 zaten gezegenfeza gezegenfeza yapmisti ,ben neden yalmayayim dayanabildigim kadar
zaten 5 senedir istiyorum olmuyordu
ama su an hazırım hayatımda stres de çok yok Elhamdülillah
Screenshot_20240515_181006_LIFE Fasting.jpg

Evet kızlar eve geldim işin 💩unu çıkardım
Bi baktım evde kısır,sarma ,patates kızartması.:KK43:(
Ama ben ne yaptım tabii ki gömüldüm ama su orucuna başladım gerke bedenen gerek ruhen hazırım 😇 zaten gezegenfeza gezegenfeza yapmisti ,ben neden yalmayayim dayanabildigim kadar
zaten 5 senedir istiyorum olmuyordu
ama su an hazırım hayatımda stres de çok yok Elhamdülillah
Eki Görüntüle 3427925

Kolay gelsin canım. Kolaylıkla geçsin. Bu uygulama nedir? Birde nasıl yapacaksın.

X