Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam dün çok hastaydım serum yaptırdık bugün biraz iyiyim inşallah tekrarlamaz yine menümü yazayım
Sabah 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 5 yeşil zeytin 1 dilim beyaz peynir domates salatalık tahin pekmez
Akşam 6 sarma ayran
Su 2 lt hastaydım canım pek bişey istemedi
Elhan Elhan @Jasminium84 Cordelia Cordelia
Çok geçmiş olsun 😔

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor 😕
Bende az önce kanser hastası görümceme havale ettim eşimi, müsait bir zamanda kulaklarını çekecek. Bu sefer benim deyil, büyük oğlanın burnundan getirdi, yarınki düğüne onlar niye gelmiyormuş 😖
Yatılı misafir de bugün gelmiş olması lazım, bana ne zaman uğrayacaklar diye düşüncelerdeyim.
Bugün verandayı temizledim, alışveriş yapıp yerleştirdim, baya yoruldum 😔

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor 😕
Diyet konusunu kafana takma, baya kilo verdik, bir müddet koruyabilsek sonra tekrar atağa geçeriz.
Geçen hafta bana söyledikleriniz ne kadar doğru, kimse bizden önemli değil, sallayalım gitsin 🥰

KATILIM FORMU

ADINIZ: Zeynep
YAŞINIZ: 44
BOYUNUZ: 168 cm
KİLONUZ: 88 kg
HEDEF KİLONUZ: 69 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Yemeği sevmem ve gece yemelerim
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Öncelik sağlık ve sonrasında istediklerimi giymek

KATILIM FORMU

ADINIZ: Zeynep
YAŞINIZ: 44
BOYUNUZ: 168 cm
KİLONUZ: 88 kg
HEDEF KİLONUZ: 69 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Yemeği sevmem ve gece yemelerim
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Öncelik sağlık ve sonrasında istediklerimi giymek
Memnun oldum canım
Başladığım kilodasın, istediğin kiloya çabucak ve sağlıklı olarak düşmeni dilerim 🥰

X