Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Dimiii geçen eylulden beri iştee yaz gibiydi zaten😀😀
Nasipse 13 hazirna bebişim vallahaa gecen hafta 34+5 haftalığım 2500 kilo olmuş oğlan oyüzden artık zorlanıyorum bide kilo aldim aksine normal yediğim şeyler bende anlamadım 66 dan 84 kilo oldum şaka gibi
Rabbim sağlıklı kucağına almaya nasip etsin canım. Çok heyecanlı zamanlar.

20240518_124325.jpg

Geçen hafta 59.9
Bu hafta 59.7
Giden 200 gr
Jasminium84 Jasminium84
Elhan Elhan

Kaç kez sürüş yaptın
Ben 51. De almıştım ( 51 defa 45 dakika😏)
Benim hoca ben yeniyim diye çok sıkı kontrol ediyorlar, tam hazır olmadan sınava sokmam diye diye sürüşü uzattı da uzattı.
En az süren 24. De aldı 😏
Sınavım 26 mayısta. Bir haftadır alıyorum eğitim. 8 saat oldu benim ders olarak. Bu hafta da var. Akşamları da eşimle çıkıyorum. Paniğimi yönetsem bir de debriyaja alışsam bitti benim için ama biraz zorluyor beni. 😔

Dimiii geçen eylulden beri iştee yaz gibiydi zaten😀😀
Nasipse 13 hazirna bebişim vallahaa gecen hafta 34+5 haftalığım 2500 kilo olmuş oğlan oyüzden artık zorlanıyorum bide kilo aldim aksine normal yediğim şeyler bende anlamadım 66 dan 84 kilo oldum şaka gibi
Bendr ikinci bebgmde o kilo başlayıp 84 le doğuma girmiştim dogum dan çıkınca 74 kilo olmuştum😂korkma hepsi su ödem ve bebek

Günaydın herkese ☕💐 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Cumartesi 91.5
Bugün 91.4

Son iki üç gündür menülerim bayağı bozuktu. Evet salı günü eksiydim ama bugün salıya göre daha artı çıkmışım.
ama eğer haftalık artı çıksaydım bir hafta listeden çıkacaktım haftaya cumartesi girecektim ama devam kararı aldım. Çünkü hafta içinde diyetisyene başlayacağım artık pes ettim kendi başıma yapamıyorum.

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee canım benim kaptanlığın için çok teşekkür ederim 🌹🌹🌹

Eki Görüntüle 3429005
Sağol kuzum ❤️Hep duamdasın istediğin kiloya sağlıkla gel inşAllah ❤️Planladıkların yolunda gitsin isteklerine en güzel zamanda kavuş 🫶Tebrikler canım daim olsun eksilerin ❤️
Tebrikler bende hedefe varanlardanım ama bır ıkı gun yesen ıbre hemen 61 i gösteriyor o yüzden 58 i zorlayacağım aslında sana da tavsıye ederim 😍 biraz dinlen gör ama bence zorla
Bende Ocak ayında geldim buraya nasıl motive oldum bilemezsin hamilelik öncesi 73 tüm 81 le doğuma gittim 75 ile de burda başladım 59 civarını görmek beni de çok mutlu etti destek olan herkese tüm kaptanlarımıza bende çok teşekkür ediyorum @Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan @Leyl35 ve diğer kızlar 🥹
Aynen dediklerine katılıyorum canım ❤️Düzeni mi bozmayacağım aynı düzende devam edeceğim ama yarışlara sadece katılmadan devam etmeyi düşünüyorum 1 ay kadar bu düzeni koruyabilirsem bu kilolarda takılırım artık 59-61 arası gidip gelsem benim için iyi zaten ☺️
Seni de azmin için çok çok tebrik ediyorum sağlıcakla bu kilolarımızı koruyalım inşAllah❤️
Ay ilk okuduğumda tam algılayamamışım ya ben 🫣 Mezun olmuş kaptanım 💪 Çok çok sevindim senin adına 😘 Korumada da burda ol kaptanım. Bencillik gibi gelir mi bilmiyorum ama hiç gitmeyin istiyorum benn kilo da verseniz buralarda olun yaaa 🙏
Sağol kuşum ❤️Buradayım seni istediğin kiloya geldiğini görmeden gitmeye pek niyetim yok 😂 gözüm kalbim hep üstünde ❤️❤️❤️
Harikasin🌸🫶🏻95 lerden mi indin😻😻😻 iç disiplinin muhteşem 😎🤛🏻
Sağol balımmm❤️❤️ 😘Sen daha muhteşemsin 🫶
Cumartesi 64.80
Bugün 63.80
-1 kilo
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Mthn83 Mthn83
🧿🧿🧿tebrikler canımmm süpersin ❤️❤️❤️
Geçen hafta 71.900
Bugün 71.800
Fark -100 gr
Eki Görüntüle 3429012
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Mthn83 Mthn83 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee beni yolladığına pişman oldun mu 🤣🤣🤣
Şaka yapıyorum kuzum @LenaG muhteşemdi, doğru karar👍🏼
Ben pazartesi 76,700 düm, nerden nereye geldim
Son 3 gün tam açlık yapamadıysam da durumu toparladım
Seni çok isteyerek almıştım kuşumuuu ama çok üzülerek yollamıştım eksi geldiğin için o kadar mutluyum ki inşallah daha daha güzel eksilerini daha güzel günlerde kutlamak nasip olsun bize ❤️tebrikler canım benim 🧿
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanım mezuniyetini tebrik ediyorum :sampiyon: :KK68: başarıların daim olsun. Darısı bizlere olsun:KK37::KK37:
Sağol bitanem ❤️
Amin tatlım inşAllah canımmmmm ❤️❤️😘😘😘😘🫶
Hayırlı günler💕

Geçen ctesi:67.5
Bu ctesi: 67.2
Fark:-300
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan
Tebrikler aşkito ❤️haftaya daha güzel eksilere 😘❤️

Bebegin ve sen sağlıklı olun yeter zaten sen dikkat edersin sonra kendiliğinden gider emzirme de etkiler 😉normal doğummuydu seninki unuttum çiçeğim
Evett evett öyle olur emzirincede gider gittikçe dahada dikkat ederim artıkk
Yok kuzum sezeryan olmuştum kızımda bundada öyle

Tünaydın kızlar
Benim küçük bebem ile anca böyle tartılabildim. Onuda yan çekmişim
Ne kadar tartı merakı varmış benim bebemin tartıya çıktığım anda oda ayağını uzatıyor sıraya girmiş resmen😂
Bir daha ki sefere nickimi yazıp çekerim

Salı 91.30
Bu gün 90.90

Eksi 400

Eklentiler

• IMG_4944.png
    IMG_4944.png
    394,2 KB · Görüntüleme: 10
Canlarım merhaba, bu iki gün aktif olamayacağım gibi duruyor çünkü kaçamak bir tatil planladık. Telefonu elime almadan anın tadını yaşamak istiyorum. Gelebilirsem menülerle geleceğim, bakalım. Hemen bildirimimi yapayım.

18.05.2024 Tartı-Z Raporum 🧿

11.05.2024: 109 kg
18.05.2024: 108.4 kg

Eki Görüntüle 3429009

Cumartesi 64.80
Bugün 63.80
-1 kilo
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Mthn83 Mthn83

Geçen hafta 71.900
Bugün 71.800
Fark -100 gr
Eki Görüntüle 3429012
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Mthn83 Mthn83 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee beni yolladığına pişman oldun mu 🤣🤣🤣
Şaka yapıyorum kuzum @LenaG muhteşemdi, doğru karar👍🏼
Ben pazartesi 76,700 düm, nerden nereye geldim
Son 3 gün tam açlık yapamadıysam da durumu toparladım

11.05.2024 : 71.1
18.05.2024:70.4
Fark: -700 gram
Elhan Elhan @Cordelia Mthn83 Mthn83 Jasminium84 Jasminium84
Çok spor yaptım yediklerime dikkat ettim ama 69 ucundan göremedim yinede
Neyse haftaya inşallah halledicem

Hosbuldum arkadaşlar. Daha önce takımlarda yarışmıştım hatri sayılır kilolar verdim. Ama malesef yine aldım. KİLO verip korumak istiyorum. İtici ce destekleyici bir güce ihtiyacım var ve tam da şuan oradayım. Umarım herkes hayal ettiği bedene sağlığa sahip olsun 🙏❤️

ADINIZ: Eliya
YAŞINIZ: 43
BOYUNUZ:162
KİLONUZ:87.3
..
HEDEF KİLONUZ: ilk hedef 75
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Serbest
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Yiyorum 🫣
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mu: Ritim bozukluğu, anemi.
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNiz: Yaşım ilerliyor saglik sorunları yaşamak istemiyorum.

Selam kızlar
Geçen hafta 63,4
Bugün 64.0
Bu hafta çok kötü gitti özür diliyorum grup arkadaşlarımdan Elhan kaptanım ara mi versem 😔
Elhan Elhan
Jasminium84 Jasminium84 Eki Görüntüle 3429026

Hayırlı günler💕

Geçen ctesi:67.5
Bu ctesi: 67.2
Fark:-300
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan

Geçen hafta 70.5
Bugün 70.3
Fark -200gr
Eki Görüntüle 3429031

Rahatsızdım iki gündür kızlar gece de öksürmekten uyuyamadım su bal falan birşeyler içmek zorunda kaldım.
Bu hafta böyle oldu🤷
Elhan Elhan
Jasminium84 Jasminium84

Eki Görüntüle 3429046
Geçen hafta 69.7
Bu hafta 70.5
Fark +800 Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Aslında dün 70 tim ilaç ve serumdan olsa gerek belkide bilemedim çünkü dün tartıldığımda 70 çıkmıştım haftaya düzeltirim inşallah

Tünaydın kızlar
Benim küçük bebem ile anca böyle tartılabildim. Onuda yan çekmişim
Ne kadar tartı merakı varmış benim bebemin tartıya çıktığım anda oda ayağını uzatıyor sıraya girmiş resmen😂
Bir daha ki sefere nickimi yazıp çekerim

Salı 91.30
Bu gün 90.90

Eksi 400
:KK54::KK54:
Siz anladınız :rapci:

Sınavım 26 mayısta. Bir haftadır alıyorum eğitim. 8 saat oldu benim ders olarak. Bu hafta da var. Akşamları da eşimle çıkıyorum. Paniğimi yönetsem bir de debriyaja alışsam bitti benim için ama biraz zorluyor beni. 😔
Başarılar dilerim canım, heyecanı yensek çok kolay aslında
Ben Türkiye’de sürmedim hiç, beni çok korkutuyor oradaki trafik, kural tanıma yok, herkes haklı orda, her an önümüze çoluk çocuk çıkabiliyor, o yüzden hiç sürmüyorum
Gerçi 1,5 yıldır burda da sürmüyorum 😔
Ne zaman başlayacağım bilmiyorum 😔

İnşallah kolayca atlatırsın canım. Bol şanslar 🥰🥰🥰 . Dualarımız seninle

Ocak ayının sonunda babamın beynine pıhtı attı sonrası paldır küldür derinlemesine temizlik yapamadım. Ay temizlik yapmak ne güzel şey insanın ruhu da arınıyor sanki. Domestos kafası da olabilir bilemedim gerçi bak:temizlik::confused:

X