Eliptik bisikleti olanlar haftanın beş günü yapmaya var mısınız?

UcukMavi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
10.655
734
yakın zamanda eliptik bisiklet aldım.her gün düzenli yapmaya çalışıyorum ancak 15 dk zor ayarda yaparak çok yükleniyordum oysa bu yanlışmış.düşük ayarda daha uzun sürede yapmak fayda sağlıyormuş.
ben günde 20 dk ile başlıyorum.bisikleti olan arkadaşlar bana katılırsanız çok mutlu olurum deneyimlerinimizi paylaşır sonuçlarını birlikte görürüz...

benimde bir süredir eliptik bisikletim var. kendimi çok zorlamadan belirli bir düzen oturtmaya çalışıyorum ama bir süre sonra bırakıveriyorum. sanırım böyle bir ortamda motivasyon daha iyi olur. ben varım :))

benimde bir süredir eliptik bisikletim var. kendimi çok zorlamadan belirli bir düzen oturtmaya çalışıyorum ama bir süre sonra bırakıveriyorum. sanırım böyle bir ortamda motivasyon daha iyi olur. ben varım :))
süper canım o zaman bugün başlıyoruz ben 20 dk yapacağım sen kaç dk yapıyorsun

ben 20 dk demiştim ama 30 dk yaptım zorlanmadan 8 dk da twist yaptım.hadi kızlar kimse yok mu

hafta sonu evimde olamadım malesef ( ama bugünden itibaren düzenli bir şekilde devam edeceğim. 30 dk gayet iyi ben ancak 15 dk ile başladım. doğrumudur bilmiyorum ama yaklaşık 10 dklık hareket hıza göre 500-700 kalori arası görünüyor ve hala 15 dk devam ediyorum. twist hariç tabi :)

bende dün yapmadım hafta da 2 gün izin var kaldı 1 günüm.
bugün de 30 dk bisiklet 7 dk twist yaptım

bende katılayım size misafirim vardı yapamıyordum ama yarın yarım saat bisiklet 1 saatte lesli ile yürüyecegim

meraba arkadaşlar bende zayıflamaya çalışıyorum. havalar çok soğuk olmasa devamlı yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama iki tanede küçük yavrum var. tabi yürüyüş her isteyince olmuyor. bende sonunda eliptik bisiklet almaya karar verdim hatta siparişi verdik ama elimize daha ulaşmadı artık önümüzdeki günlerde elimde olur heralde, gelince bende sizinle varım. her gün yaptıklarımı yazmaya çalşırım.
bende bu arada ebru şallı ile plates yapmaya çalşııyorum bakalım görücez sonuçlarını inş.

arkadaşlar ben düzenli yürüyüş yapıorum ama sıkıldım biraz.değişik bişiler yapim diyorum.
eliptik bisiklet almayı düşünüyorum.
üstüm ince basenlerim problemli :S eliptik bisikleti tavsiye eder misiniz? yapması zor mu? basenlerinizin çalıştığını hissediyor musunuz?

tmm cnm bisikletin geldiği zaman paylaşımlarını bekliyoruz düzenli şeklde yapıp sonuçları birlikte görelim

kesinlikle bacak,baldır ve basen kısmını çok iyi çalıştırıyor ayakta yaptığın için canım.aynı zamanda kollarr da çalışıyor tüm vucudu çalıştıryor anlayacağın

bu aralar koşturmaca içindeyim o nedenle yazamadım ama günlük 15 dakika ile devam ediyorum, 4 dakika twist. bu hafta geçsin süreyi artıracağım yavaş yavaş.

lilyum düşük seviyede 30 dk çok zevkli oluyo cnm yapabilirsin zorlanmazsın
bugünde ödevimi bitirdim 30 dk bisiklet 10 dk twist

günaydın dün de 40 dk bisiklet 10 dk twist yaptım.bak ben incecik olacağım siz kalacaksınız
hadi nerdesiniz ama

tatilimin ardından 20 dakika ile başladım 5-6 dakika twist. yavaş yavaş artıyor süre :))

ben aynı hızla devam ediyorum dün 40 dk bisiklet 10 dk twist yaptım
bugün de 35 dk bisiklet 8 dk twist yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…