Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bugün aç karnına başladım bal koymadan bakalım ne olucak hiç bir farklılık yok ama ağzımda tat yok bugün hiç

ben uzun bi zamandır limonlu sıcak su içiodum sabahları aç karna, gün içinde de mate çayı içiyorum, gayet iyi yememe rağmen farkına bile varmadan 3 kilo falan gitmiş, şaşırdım.. bunu da akşamları içmeyi planlıyorum umarım vermeye devam ederim.. ama tadı kötü geldi bana, şarap gibi, keskin baya..

Son düzenleme:
selam arkadaşlar ben elma sirkesi bal karışımını bir su bardağı ılık suya katarak tam 5 aydır içmekteyim aç karnına,sabah 8 gibi içip ,düzenli olarakta süper karın kaslarını sıkılaştıran vede yağ yakan eksersizlerimle ama aç kalmadan sadece beyaz ekmek yerine kepekli yiyerek vede kullandığım yağ miktarını azaltarak 5 kilo verdim ama bu verdiğim kilo aslına bakarsanız daha fazla çünki kas oluşumu fazla oldu karın bölgemde,görüntü olarak daha zayıfım ama verdiğim kilo 5 görünüyo baskülde,bu karışımı kesinlikle öneriyorum metobolizmayı son derece çalıştıran vede cildi gençleştiren bir iksir...
ben asla içmekten vazgeçmeyeceğim,nasıl temizlik yaparken çamaşır suyundan vazgeçemiyo isek elma sirkeside vücudumuzun temizlik maddesi olarak düşünmeliyiz,buarada kabızlıktan kurtulmazsanız zayıflamakta hayal olur,bu sorun malesef bendede var özellikle iki sezeryandan sonra sindirim sistemin tamamen durdu gibi,ama bu sorunuda ilaçla çözdüm hergün (duruma göre bazen 3 günde bir) senelax 2 adet içiyorum süper bişi bağırsakları tamamen boşaltıyor bu arada bu yöntemlede inanın selülit diye bişi kalmadı bende, şuan sıfır selülitli bir bayanım doğum sonrası çatlaklarım içinde fito krem kullanıyorum hergün masajla yaptığım eksersizlede karnım inanın çok çok daha güzelleşti oldukça sert vede çatlaklar çok azaldı kesinlikle tavsiye ediyorum ama zaman lazım öyle bir haftada olmaz en az 5 yada 6 ay sürekli yapmak gerekliiiii:)

Diyetisyene gitmeden,adamakıllı sağlık kontrolundan geçmeden kulaktan dolma rejimlere kulak asmayın derim ben

arkadaşlar bu elma sirkesinin ballı olanı çıkmış onu kulsansakda aynı olur kullananlar varmı acaba

esteda arkadaşa tşk ederim böyle bi bilgiyi bizimle paylaştığı için ona özel mesajda attım ama görmedi herhalde benim 5.5 aylık bebeğim var ve sadec doğumdan sonra 2 kilo gitti 10 kilom var bebeğimi emziriyorum daaa bende kullanabilir miyim lütfen yardımcı olun

kafan karışmasın güzelim ben 2 ayda 4 kilo verdim. eğer hergün devam edebilseydim daha çok verirdim. bi başladım bi bıraktım.

Bende başladım sonunda..Daha bi değişim yok(gerçi daha çok erken değişim beklemek için) ama suya doyamaz oldum içtikçe içiyorum..Damacana gibi oldu midem:roflol:..Bu karışımdan dolayı mı acaba?CADIARZUGerçi su içmekten şikeyetçi değilimde oruç olunca zor oluyo susuzluk:bbo:

benimde 3 aylık bebeğim var bende içmek istiyorum ama sirkeden dolayı güvenemiyorum. sütüme geçer diye korkuyorum.

benim de 3,5 aylık bebeğim ve emziriyorum.kullansam sakıncası olur mu? kayra arkadaşım bu kiloyu verirken diyet yaptın mı?yani normal yediğimiz gibi yiyerek bunu içsek faydası olur mu?benim 6-7 kilo fazlam var.5 ay içinde vermem lazım.nasıl olacak bu iş bilmem.off yaaa.

benim de 3,5 aylık bebeğim ve emziriyorum.kullansam sakıncası olur mu? kayra arkadaşım bu kiloyu verirken diyet yaptın mı?yani normal yediğimiz gibi yiyerek bunu içsek faydası olur mu?benim 6-7 kilo fazlam var.5 ay içinde vermem lazım.nasıl olacak bu iş bilmem.off yaaa.

arkadaşım bence kullanma derim kendine faydası olurken beişine zararlı olabilir..hem emziriyorsan kilo vermen mümkün bence sütten kes sonra...yinede sen bilirsin canım...

ya kızlar tadı kötü olmuyomu beimde bikaç kilo fazlalığım war daha çok bölegesl benim sorunum detox çayıı içiorum 1 haftadır bu sirke dahamı faydalı benim bide sirkeyi hiç midem kaldrmıyo salatada ile olsun içim kalkıyokafamçokkarıştı deesemmiki acaba yaaa

Midende sorun varsa bence deneme..Zayıflayacağım derken midenden olmayasın allah korusun..Ama şunu söyliyim ben içiyorum ve tadı kötü değil içindeki bal miktarı 4 yemek kaşığı olduğu için tatlı bir içecek..Ee haliyle biraz kokuyo ama berbat bir kokusu yok..Dediğim gibi midevi bir problemin yoksa gönül rahatlığıyla içebilirsina.s.

ya kızlar ben bir de gögüs büyütmek için kara üzüm çekirdeği yiyorum akşam yatmadan 30 dk önce.yani elma sirkesi+bal'dan sonra yemek zorunda kalıyorum.bu durum elma sirkesi+bal'ın etkisini kaybetmesine yol açar mı?

Midende sorun varsa bence deneme..Zayıflayacağım derken midenden olmayasın allah korusun..Ama şunu söyliyim ben içiyorum ve tadı kötü değil içindeki bal miktarı 4 yemek kaşığı olduğu için tatlı bir içecek..Ee haliyle biraz kokuyo ama berbat bir kokusu yok..Dediğim gibi midevi bir problemin yoksa gönül rahatlığıyla içebilirsina.s.

canım yıne sen bılırsın ama zayıflamak ısteyenler ıcın ıcındekı yemek kasıgı 4 degıl hele yemek kasıgıyla hıc degıl ılk sayfayı okursan oradakı amac serbet kıvamında mısafırlere ıkram edılen hazımsızlık ıcın bı ıcecek ama zayıflamak ıcın 4 tatlı kasıgı hatta cay kasıgı bal ıdealdır cogunlukta boyle kullanır ama yıne de sen bılırsın a.s.

arkadaslar bu karisimdan ben yaklasik bir ay boyunca ictim ve bende bir kilo dahu gitmedi.bende ondan sonra devam etmedim.

canım yıne sen bılırsın ama zayıflamak ısteyenler ıcın ıcındekı yemek kasıgı 4 degıl hele yemek kasıgıyla hıc degıl ılk sayfayı okursan oradakı amac serbet kıvamında mısafırlere ıkram edılen hazımsızlık ıcın bı ıcecek ama zayıflamak ıcın 4 tatlı kasıgı hatta cay kasıgı bal ıdealdır cogunlukta boyle kullanır ama yıne de sen bılırsın a.s.

Teşekkür ederim gerçekten bilmiyordum..Dikkatsiz okumuşum:sm_confused:Ya bugüne kadar içtiklerim boşunamı gitti şimdi:çok üzgünüm:
Daha hazırladığım karışımda bitmedi bundan sonra içtiklerimde boşa gidicek o zaman bitene kadar:1no2:

X