Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Yarım değil canım tam 1 su bardağına katılıyor. Ben aç karna içiyorum hayatım opuyorumnanaktan tok içince işe yarıyormu bilmiyorum bende açken işe yaradı. Bu karışım sayesinde ve de yediklerime dikkat ederk 3-3.5 kilo verdim. Diyete başlayalı 1 ay olmadı, ayın 18 inde falan olacak... Şimdilik kilo vermem duraksadı gibi :gitme: özel durumlardan olabilir. Ama pes etmek yoki yola devam... kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım...a.s.
cok güzel kilo vermışssın tebrık edrim...
kolay gelsın canım

ayy canım çok güzel gerçekten 4er cm ya inşallah bende veririm ben umutlarımı yitirmek üzereyim:sinifsinif:
bi hafta oldu bugün ama bende bi değişiklik gözükmüyo oysa bazı arkadaşlar bi haftada sonuç almış bünyemden de olabilir ama veremicem diye korkuyorum benneyaptımki
tartılmıcam ama hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum:nazar:senın daha bi ay olmamış tam bence gayet güzel incelmişsin çok güzel ya çok sevindim allah bizede nasip eder inşallah :Saruboceq:

Umutsuzluğa kapılmak yok asla :umursamaz: devam edicez kilolarımızı vericez. Pes etmek yok canım opuyorumnanaktan herkesin bünyesi farklı, kimi birden çok kilo verir, kimi de aylarca veremez canım. Bünyeye bağlı. Ne olursa olsun bu yolda devam edeceğiz. Zafer bizim olacak kaydirigubbakcemile5

bende bugun ogle yemegınden sonra ılk defa içtim ilk anda tadı ıyıydı ama sson yudum mıdemı bulandırdı biraz...
ben 2 subardagı suya 2 yemek kasıgı sırke 2 yemek kasıgı bal ekledım calkaladım yemekten sonrada içtim
aksamada ıcıcem
dogru yapmısmıyım acaba:sm_confused:

evet doğru yapmışsın.yemeklerden sonra yarım bardak ama unutma

uygulayanların almış olduğu olumlu sonuçlar benide umutlandırdı bugün itibariyle bende başlıyorum şimdi tam 60 kiloyum 50 kilo olmam lazım (160 cm boyundayım) son aylarda çok kilo aldım ve sevgilim artık kilolu olduğumu düşünüyor :KK43: sonuçta bir iddiaya girdik ben eski kiloma yani 50 kiloya düşersem oda sigarayı bırakacak :) bakalım inş kısa zamanda amacıma ulaşırım sizlerinde desteğini bekliyorum :) biraz gaza ihtiyacım varda :))))

balını ben az koyduğumda midemi yakıyor ve de midemi bulandırıyor ama balını fazla atınca tadı güsel oluyor midemi falanda yakmıor... bu arada zayıflamak yerie tam 3 kilo aldım nolcak benim bu halim yaaa...

uygulayanların almış olduğu olumlu sonuçlar benide umutlandırdı bugün itibariyle bende başlıyorum şimdi tam 60 kiloyum 50 kilo olmam lazım (160 cm boyundayım) son aylarda çok kilo aldım ve sevgilim artık kilolu olduğumu düşünüyor :KK43: sonuçta bir iddiaya girdik ben eski kiloma yani 50 kiloya düşersem oda sigarayı bırakacak :) bakalım inş kısa zamanda amacıma ulaşırım sizlerinde desteğini bekliyorum :) biraz gaza ihtiyacım varda :))))

meraba bende senin gibi 10 kilo vermek istiyorum boyum da senin gibi 1.60zemuszemusben başlayalı bugün bi hafta oldu bana da sevgilim zayıfla dedi:kedi:
ona sinirlendim bi hırsla başladım yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum herkes yediklerine dikkat ederek kilo verdim yazmış kimisi belim ve kalçamda incelme olu yazmış sirkenin yağ yakıcı özelliğinden sanırımalkisalkisalkis
bakalım iki ay yapıcam iki ay sonunda tartılcam kendimi büyük güne hazırlanıyomuş gibi hissediyorum o zaman daha da hevesleniyorum:1rolleyes:
inşallah sende verebilirsin kilolarını ve sevgililerimiz de anlarlar kafamıza koyduğumuz şeyi yapıcağımızıkaydirigubbakcemile3
gelişmeleri yaz buraya sende birbirimizi motive edelim a.s.

bu karışımdan kilo veren arkadaşlar acaba nasıl kullandılar net olarak yazabilirler mi ben onca sayfayı okudum bazısı aç karnına bazısı tok karnına içmişler ballı mı balsız mı içilecek en doğrusu nasıl bi açıklayabilirmisiniz acaba?nasıl uygulayacağımı şaşırdımda

meraba bende senin gibi 10 kilo vermek istiyorum boyum da senin gibi 1.60zemuszemusben başlayalı bugün bi hafta oldu bana da sevgilim zayıfla dedi:kedi:
ona sinirlendim bi hırsla başladım yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum herkes yediklerine dikkat ederek kilo verdim yazmış kimisi belim ve kalçamda incelme olu yazmış sirkenin yağ yakıcı özelliğinden sanırımalkisalkisalkis
bakalım iki ay yapıcam iki ay sonunda tartılcam kendimi büyük güne hazırlanıyomuş gibi hissediyorum o zaman daha da hevesleniyorum:1rolleyes:
inşallah sende verebilirsin kilolarını ve sevgililerimiz de anlarlar kafamıza koyduğumuz şeyi yapıcağımızıkaydirigubbakcemile3
gelişmeleri yaz buraya sende birbirimizi motive edelim a.s.

sanırım bi çoğumuz birilerine kızdığımız için kilolarımızdan kurtulmak için çaba harcıyoruz.ilk başlarda kötü hissetmemize neden olsalar da aslında bize faydaları oluyor delikafadulden hepimiz kurtulalım şu kilolardan.HER ŞEYDEN ÖNCE KENDİMİZİ DAHA İYİ HİSSETMEK İÇİN :enbuyukkk:

bu karışımdan kilo veren arkadaşlar acaba nasıl kullandılar net olarak yazabilirler mi ben onca sayfayı okudum bazısı aç karnına bazısı tok karnına içmişler ballı mı balsız mı içilecek en doğrusu nasıl bi açıklayabilirmisiniz acaba?nasıl uygulayacağımı şaşırdımda

arkadaşım senin de okuduğun gibi herkes deneme yanılma yoluyla kendi için uygun olan karışımı bulmuş ama genelde balsız içenler kilo veremediklerini söylüyor.ac ya da tok karnına içilmesi konusuna gelince sanırım bunun bi farkı yok çünkü her iki türlü de verenler var.sen de miden nasıl kaldırıyorsa öyle yap bence a.s.

sanırım bi çoğumuz birilerine kızdığımız için kilolarımızdan kurtulmak için çaba harcıyoruz.ilk başlarda kötü hissetmemize neden olsalar da aslında bize faydaları oluyor delikafadulden hepimiz kurtulalım şu kilolardan.HER ŞEYDEN ÖNCE KENDİMİZİ DAHA İYİ HİSSETMEK İÇİN :enbuyukkk:

kesinlikle size katılıyorum kızlar bende ilk rejime başlarken sevgilimle iddaaya girmiştim kilo veririm diye oda veremezsin dedi hemde 3 ay içinde 15 kilo siz düşünn artık halimi ama inşallah sirkenn sayesinde başarıcam kafaya koydum kızlar birbirimize destek çıkalım gaza getirelimkaydirigubbakcemile2 benim bir ay oldu başlayalı 2.5 kilo verdim 2. ve 3 ayda kilo mdaha çabuk gidiyormuş öyle diyolar inşallah veririz kilolarımızı pes etmek yok:lepi::Saruboceq:

sorma canım ya önceden hiç şey yapmazdı kilolu halimi severdi şimdi ne olduysa biraz zayıfla diyo :sinifsinif:
zaten kafamda diyet programları üretip duruyodum ona söylemeden zayıflamak istiyodum onun da öyle demesi beni gaza getirdi yılmak yok devam etcez inşallahkaydirigubbakcemile5
benim dün bi hafta bitti sen ilk haftada vermişmiydin kilo ben iki ay sonunda tartılcam :1rolleyes:
başlayalı ne kadar oldu canıma.s.

kesinlikle size katılıyorum kızlar bende ilk rejime başlarken sevgilimle iddaaya girmiştim kilo veririm diye oda veremezsin dedi hemde 3 ay içinde 15 kilo siz düşünn artık halimi ama inşallah sirkenn sayesinde başarıcam kafaya koydum kızlar birbirimize destek çıkalım gaza getirelimkaydirigubbakcemile2 benim bir ay oldu başlayalı 2.5 kilo verdim 2. ve 3 ayda kilo mdaha çabuk gidiyormuş öyle diyolar inşallah veririz kilolarımızı pes etmek yok:lepi::Saruboceq:

gül1984 nedir bu çektiğimiz sevgililerimizden kiloya takıyolar nedense bizi hiç anlamıyolar :kedi:
belinde falan incelme olmadı mi bir ay içinde inşallah verebilirsin 3 ay içinde kaç kilosun ben 64 kiloyum 1.60 boyum 53-54 olmak istiyorum hedefim o yönde inşallah verebiliriz zemuszemus

balını ben az koyduğumda midemi yakıyor ve de midemi bulandırıyor ama balını fazla atınca tadı güsel oluyor midemi falanda yakmıor... bu arada zayıflamak yerie tam 3 kilo aldım nolcak benim bu halim yaaa...

nastasia neden öyle oldu ki acaba yediklerine de dikkat ettiysen vermen gerekirdi acaba neden balını fazla koyduğun için olabilir mi ki:sm_confused:

gül1984 nedir bu çektiğimiz sevgililerimizden kiloya takıyolar nedense bizi hiç anlamıyolar :kedi:
belinde falan incelme olmadı mi bir ay içinde inşallah verebilirsin 3 ay içinde kaç kilosun ben 64 kiloyum 1.60 boyum 53-54 olmak istiyorum hedefim o yönde inşallah verebiliriz zemuszemus

canım ya sevgilimde haklı sayılır tanıştıgımızda ben 53 kiloydum 2sene içinde 72 oldum arkadaşlar eger kilo verrsemde çok büyük bi süprizi var bana söylemiyor su 2 ayda vermm lazım çok merak ediyorum :sm_confused :boyum 1,63 suan 69 kiloyum 1 ay içinde 2,5 _3 kilo verdim 2cm inceldim belim inşallah vericez azimle kiloları:dance:

53 kiloya düşmem lazım sevgilim ilk gördüğüm zamnki gibi olmamı istiyor...değişmeleri hep yazıcam kızlar ben 1haftadır limonda koyuyorum daha etkili oldu bilginiz olsun. birde kızlar çok su içmeniz gerekiyor.bu karışımı başlamadan önce hamile bile göbegim vardı karnım dümdüz oldu benim kalça ve basen var inşallh gider mafoldumben

canım balı çok geliyo demekki ama miden yanıyorsa devm etme istersen. bide soğan suyunu dene istersen daha önce ben denemiştim kilo verdiriryor fakat sonradan kabızlık sorunu oldu bırakmak zorunda kaldım enazından midene zarr vermez denemekte yarar var yine de sen bilirsin inşallh idealindeki kilona kavusursun opuyorumnanaktan

canım bana da sanki zaman geçtikçe vermem zorlasıyormus gibi geliyor.ama herkesi metabolizması farklı çalışıyor.mesela bu karısım bi çoğunun bağırsaklarını fena calıstırırken benimki normalden daha yavas çalışmaya başladı.ama çok şükür yine de veriyorum kiloları.

merhaba arkadaşlar bende bir türlü kilo veremiyorum.diyetede fazla uyamıyorum bu karışım gerçekten işe yarıyo mu acaba.gül1984 arkadaşımla aynı kaderi paylaşıyorum boyum 160 , 63 kiloyum 2 sene önce 47 kiloydum.benimde acilen eskihalime dönmem gerekiyor

sorma canım ya önceden hiç şey yapmazdı kilolu halimi severdi şimdi ne olduysa biraz zayıfla diyo :sinifsinif:
zaten kafamda diyet programları üretip duruyodum ona söylemeden zayıflamak istiyodum onun da öyle demesi beni gaza getirdi yılmak yok devam etcez inşallahkaydirigubbakcemile5
benim dün bi hafta bitti sen ilk haftada vermişmiydin kilo ben iki ay sonunda tartılcam :1rolleyes:
başlayalı ne kadar oldu canıma.s.

benim de nişanlım toplu halimi daha cok seviyor.önceden 55 kiloydum 1.75 boyla fiziğimde çok iyiydi o haline dönme iskelet gibi oluyorsun diyor.hedefim bu sefer 57 hihoyyyt ben de kuzenime kızdım da vermeye başladım :mymeka: uyuz yaratık :mymeka: ben hiç bi diyet programına sadık kalamıyorum hatta diyetvyapmak zorunda olduğumu hisedince moralim bile altüst oluyor.ama bu karışım hızır gibi yetişti.yediklerime dikkat ediyorum biraz başka bişi yapmama gerek kalmıyor.
ben ilk 3 günde 1.5 kilo vermiştim canım ayda topla 5 kilo verdim.ama o zaman çok gaza gelmiştim ve hakikaten vereceğinize inandığınızda kendinizi motive ettiğinizde daha kolay veriliyor.ama ben bu aralar fazla stresliyim tez hazırlamaya başladım sınavlarım yaklaştı falan motivasyon sıfır yani ondan sanırım sanki daha yavas veriyormusum gibi hissediyorum.
ben baslayalı 6 hafta oldu ama 1.ay dolunca ara verdim bir hafta.bırakıp tekrar baslayınca yeniden hızlanıyormus diye duymuştum.ama işte motivasyon gerçekten önemli.derler ya inanmak başarmanın yarısıdır diye çok doğrualkisalkisalkis

X