Elti annesi amacı ne acaba?

Anne yasındaki kadınlarla da arkadaşlık edip verimli zaman gecirebilirsiniz de mevzu giybet fitne fucur konularini konusan her yaştan insandan uzak durmak olmalı? E bu kadını basta alıstıracak ne yaptın da zırt pırt yüz bulmus durdurak yok dadanmıs sana derler.. :KK14:

Kız kaynının görümcesi nasıl olsun baldızıdır o afhjj görümce olsa duramaz ahjkk
Hahha aynen. Aklıma şey geldi. Eşim ilk defa bize gelmişti ailem ile tanışmaya. Bir meraklı komşu sormuş kim geldi size diye. Annem de birden caktirmayim diye dayımın oğlunun kardeşi demiş:))) öyle gülün diye anlattım işte:)

Hahha aynen. Aklıma şey geldi. Eşim ilk defa bize gelmişti ailem ile tanışmaya. Bir meraklı komşu sormuş kim geldi size diye. Annem de birden caktirmayim diye dayımın oğlunun kardeşi demiş:))) öyle gülün diye anlattım işte:)
Kuzenı kım böyle dese beyin error verır soru soramaz annen işi biliyor😂

Kimi insan yüzsüz oluyor maalesef. Şuan yine aklıma geldi sinirim zıpladı Benimde eltimle kaynım 60m² lojmana kalmaya gelmişlerdi eltimin annesiyle ve 1 tanede çocukları var 4 onlar 3 biz 7 kişi. Eltimin annesiylede hiç bir samimiyetim yok. Tel. No.larımız bile yok birbirimizde. Hatta eltimlede hiç bir samimiyetimiz yok memlekette kv.lerde karşılaşırız merhaba okadar.
Sizin elti annesiyle samimiyetinize anlam veremedim.

Arkadaşlar merhaba 👋🏻 benim 4 yıllık bir evliliğim var.. Eşim ile eve aldık nişanlıyken borcumuz yarılandı çok şükür ama hala var bir hayli.. Neyse aile apartmanında kayınvalide, kiracı ve kaynım lar oturuyor kaynım batmış işleri alta gitmiş kayınvalidenin ve eşimin desteği ile düze çıkmış eşi ilerde çok problemleri olmuş yani eltim çok çekmiş zamanında.. Neyse ben kv ile biraz mesafeliyim gitmem görüşmem bu eltimin anneside onları sevmez ama yüzlerine farklı konuşur bi ara bana dadandı sürekli bana gelmek istiyordu onlarla ilgili ağzımdan sürekli bişeyler almaya çalışıyor kızını damadanı kötülüyor sürekli ama sürekli Oraya da gidiyor neyse dün beni aradı açmadım bugünde aradı her aradığında sorduğu ilk şey kv ye gidiyormusun sürekli bunu soruyor eşimin işlerini soruyor yani farkındayım kendi kızı çektiği için benimde kötü olmamı istiyor.. Ama beni seviyor gibi görünüyor eşimin ailesi nede çok gidiyor eminim demediğim şeyleri demiştir hep seyire bakıyor okuduğum okulu soruyor çocuk düşünüyormusun diyor kendi kızının 5 çocuğu var benim bir çocuk.. zaten kızı ilede görüşmüyorum yani eltim ile.. Yani ben kendimden yaşca annem yaşındaki bu insanla görüşmek istemiyorum amacı ne bunun sizce kendimden nasıl uzaklaştırabilirim
Kızı aratıyodur açık arıyolar

Elti annesiyle paylaşacak ne buluyorsunuz da telefon numaranız bile birbirinizde kayıtlı? Ne değişik aile bağlarınız var. Kendi kv görüşmüyor ama eltinizin annesiyle görüşüyorsunuz? Siz cidden çok ilginç bir insansınz, her konunuz birbirinden tuhaf.

Arkadaşlar merhaba 👋🏻 benim 4 yıllık bir evliliğim var.. Eşim ile eve aldık nişanlıyken borcumuz yarılandı çok şükür ama hala var bir hayli.. Neyse aile apartmanında kayınvalide, kiracı ve kaynım lar oturuyor kaynım batmış işleri alta gitmiş kayınvalidenin ve eşimin desteği ile düze çıkmış eşi ilerde çok problemleri olmuş yani eltim çok çekmiş zamanında.. Neyse ben kv ile biraz mesafeliyim gitmem görüşmem bu eltimin anneside onları sevmez ama yüzlerine farklı konuşur bi ara bana dadandı sürekli bana gelmek istiyordu onlarla ilgili ağzımdan sürekli bişeyler almaya çalışıyor kızını damadanı kötülüyor sürekli ama sürekli Oraya da gidiyor neyse dün beni aradı açmadım bugünde aradı her aradığında sorduğu ilk şey kv ye gidiyormusun sürekli bunu soruyor eşimin işlerini soruyor yani farkındayım kendi kızı çektiği için benimde kötü olmamı istiyor.. Ama beni seviyor gibi görünüyor eşimin ailesi nede çok gidiyor eminim demediğim şeyleri demiştir hep seyire bakıyor okuduğum okulu soruyor çocuk düşünüyormusun diyor kendi kızının 5 çocuğu var benim bir çocuk.. zaten kızı ilede görüşmüyorum yani eltim ile.. Yani ben kendimden yaşca annem yaşındaki bu insanla görüşmek istemiyorum amacı ne bunun sizce kendimden nasıl uzaklaştırabilirim
Elti bile size karşı oralı olmazken annesi ne alaka? Ne derdin varsa kaynağına git çöz deyin uzaklaştırın.

Elti ve annesi bir olmuş sanırım. Agzınızdan laf çıkarıp ortalıgı el eleye vermek için çok konuşmak istiyor sa kızını arasın pandemiden dolayı kabul etmeyin ve tlfnlarını açmayın :KK50:

X