Eltim hakkında yanlış mı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ceyiz serme olayı olduğunda cağırmamış haklı. Hangi sıfatla cağıracaktı sizi? Ayrıca siz kadını kullanarak ailenize yalan söyleyip, sevgilinizle buluşmaya gitmişsiniz ne kadar çirkin şeyler. Yataktaki leke olayına gelirsek, sarı leke görüp hocaya gitmek cidden facia. Nasıl aklınıza geldi hocaya gitmek çok merak ettim? Alez yok mu yatağınızda? Ter lekesi vs bir seydir yani.

Çok fazla önemsiyorsunuz, size tavsiyem eltinizinde kayınvalidenizin de laf taşımasına ortak olmayın. Abim aldatır makyaj yap falan diye konuşmalarına da müsade etmeyin. O samimiyeti vermeyin. Benim eltim bana eşin seni aldatır diyemez, bende asla eltime diyemem. Bu böyledir.

Evet 2 tane hocaya gittik eltimler ne zaman bize gelse hiç olmadık sebepten kıyamet kopuyordu ve aramız iyice açıldı ayrılmayı düşündük sürekli hasta olmaya başladık o zaman gittik yataktaki lekeyi öyle birşey olarak düşünmemiştim hocaya gittikten sonra var dedi benim annemin evinde kalmam gerektiğini evin okunması gerektiğini ve zikir çekmemiz gerektiğini söyledi bende evde yokken eşim odada yatmadigi için yatağı yıkayım o leke neysse çıksın dedim ve leke hangi ilacı kullandiysam çıkmadı sirkeyle nas süresini okudukça hafifledi ablamda kapılara bak dediğinde çelik kapının orda sarı leke olduğunu gördük sonra aramız düzeldi ondan sonra eltim aldatır eder muhabbeti yaptı bu kezde
Büyüden değil o kavga, sizin kıskançlığınız fitnenizden kaynaklı.
Başta siz bi çeyiz için ortalığı karıştırmışsınız mutlaka duymuştur kız soğumuştur sizden. Kim niye ortada fol yok yumurta yokken eltin bile olmamış kızın çeyizine gitmek için ağlar ki.
Sırf mobilyalarını görüp kendine daha iyisini aldırmak için merak etmişsin bence.
Bende olsam sizin gibi bi eltiyle anlaşamazdım.
Pireyi deve yapıyosunuz resmen ne saçma.

Evleneli 10 ay oldu ama eşim bana karşı isteksiz geliyor yeni evli olan biri her gün olmasa bile 2 günde bir olması gerekir diye düşünüyorum ama evlendigimiz günden beri eşimle haftada bir yada 10 günde 1 ilişkiye giriyoruz son günden bu güne 19 gün geçti ama hala birşey yok ve sürekli başım ağrıyor midem ağrıyor yorgunum gibi kelimeler kullanıp gecistiriyor geçen ay iki hastalık arasında 2 defa oldu hastalığım bitti hala yanaşmadı hava sıcak olduğu için evin içi sıcak oluyor diye ayrı yatıyoruz bu normal mi

Bütün tantana şu yeni evli olmanıza rağmen sizden ayrı yatan adamın ailesi için mi kopuyor?

Hey Allah’ım ya.

Sevilmediğin bir evlilik içindesin halen derdin elti de elti.

Şaka mısınız 😳 ortada nişan söz bile yokken elti sizi çeyiz sermeye çağırmadı diye gözler kan çanağına dönecek kadar ağladınız mı 🤭 Allahım millette ne dertler var (!)
Yalan ya
Zor bela gitmiş eşini görmek için 😅
Biz niye ayrıyız diye ağlamış
Savunmada eltim çağırmadı 😆
Ortalığı karıştırsın diye yani

Niye çağırcakmıs seni çeyize nikaha ? Resmî bi bağın yokmuş ki o aileyle. Seni ciddiye almaması normal. Hüngür hüngür ağlamak çok komik.
Bana bu yazdıklarından eltin seni degil de sen eltini fena halde kıskanıyormuşsun gibi geldi. Videolarda eltinin sana yan gözle baktığını nasıl cozdun hayret bisey. Kadını incelediğin için her şeye takıyorsun.

Eşim 32 yaşında ben 24 yaşındayım kaynım 25 eltim 29 yaşında ilk buradan başlayım.eltimle önceden sorunlar vardı zaten biz ikimizde yakın zamanda sevgili olduk ilk biz evlenecektik babam vermem diyince onlar Nisan yaparken biz ayrildik aradan biraz zaman geçti ve biz tekrar gizli saklı devam ettik o gizli saklı devam ederken eltim çeyizi seriliyordu beni cagirmadi o gün çok zoruma gitmişti eşimin ailesi biliyordu birlikte olduğumuzu bizimkiler bilmiyordu. Ben ceyizin son gününe kadar bekledim ve çeyiz günü geldiğinde eşime çok zoruma gittiğini söyledim ve ceyizin kalkmasına 1 saat kala kaynım aradı gel falan dedi bende yok gelemem dedim kapattık eltimde ondan yarım saat sonra aradı ama ben söyledikten sonra eşim kardesinle konuştuğunu anladığım için gitmek istemedim ve eltimede gelemicemi söyledim sonra anneme gidip anne eltinin bugün çeyizi varmış benide ceyize çağırdılar o kadar yedik içtik beraber olsun yada olmasın benim arkadaşım olarak gel dedi diyerek annemden izin aldım ama eltim böyle bir cümle kullanmadı ben eşimle görüşmek için böyle cümleler kullandım annemde git dedi o gün eşimle buluşup yanında hüngür hüngür ağladım gözlerim kan çanağına dönmüştü beni nikahına düğününe de cagirmadilar gizli saklı ilişkimiz diye halbuki cagirsa izin alabilirdim annem anlayışlı biridir neyse pandemiden dolayı 40-50 kişilik düğün yaptılar aradan 4 5 ay geçti biz nisanlandik yasaklar hafiflemisti kalabalık Nisan yaptık Nisan videosunu izlerken görmüştüm ki eltim yan gözle defalarca bana bakarken gördüm ve eltimin şurati aşık bir şekilde oynuyordu sorunca hastaydım yalanını atıyor tabi ilk inandim.b
Bir diğeri eltim düğünüm kinamda da aynı şekildeydi o aralar yeni hamileymiş onlarda bilmiyordu 2 haftalık ondan dediler öğrenince ört past ettiler bu kez sürekli benimki abim gibi değil diyor o abim gibi eve alışveriş yapmaz abim gibi benim lafımı dinlemez tarzda cümleleri var kayınvalidemin laf taşıdığını benim arkamdan atıp tuttuğunu söyledi falan tabi ben güvendiğim için kayınvalideme cephe aldım ama kayınvalidemde onla ilgi şeyleri bana söylüyordu neyse bu kez kayınvalidem sürekli onlara gidip kalıyor çağırdığı için falan eltim ben dil ucuyla çağırdım geldi diyor ama kayınvalidemde dil ucuyla çağırılan yere gitmez kayınvalidem eltimin aradığını söylüyor eve gidince eltim aramiym ararsa aciym konuşmak istemiyorum diyor eşime söyledim oda sen onun doğru söylediğini nereden biliyn ki dedi neyse aklıma şüphe düştü bu kez bende kayınvalideme birşey dememistim zaten sıcak davranmaya başladım bana bir kötülüğü yok diye bu kez eltime gidince abim aldatır eski sevgilisini aldatır her erkek aldatır abimin tarzı mavi gözlü sarışın bayanlarmis eşimin önceki sevgileri öyle biri manken olmuş buda bunun üzerine manken gibi kızlar sen olmasaydın açık biriyle olurdu az bakım yap dışarı çıkarken makyaj yap falan dedi ki eşim makyaj yapmama çok kızar kıskanç biri yani bunu dile getirdim iki kızar sonra birşey demez yap sen makyajını öyle çık dışarı tarzında cümleleri oldu eltim sizce benden ne istiyor ben mi yanlis düşünüyorum yoksa içinde bana karşı kötülük mu var
Uzak duracağına bir elti bir kv nin arasında mekik dokuyorsun, ne yapsalar müstehak, azıcık akıl..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X