Eltim ve kayınvalide

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu iftiranın üstüne: eşinizin, kaynınızın, eltinizin, kayınvalidenizin en başta da aynada kendi yüzünüze nasıl bakacaksınız ?
Gittigimiz yerde onlar dibimize sokulup hamle yapip gidiyor. Onlara dur diyen yok. Biz tarihi omlara göre ayarladik diyorum dugunum olmadi. Siz diyorsunuz omlar sizemi.sorcak.

Iste ben bunu biliyorum anladim. Inanin esim herkese böyle. Biz ikimzde salagiz. O kadar uzgunmki kimseyle tartismak istemiuorum. Hayatimin kazigini yedim. Hersey bizim yuzumzden oldu. Kendime gelemiyorum.

Ne deseniz haklisiniz. Ben kendime kiziyorum zaten. Kendimi.taniyamaz oldum. Bu hale gelmem 6 yilimi aldı. Bu saatten sonra uzak.
Çünkü bu kafanızda sürekli dönüp duracak. Onlar küçük onlar cahil diye hep siz adım atmışsınız. Karşı taraf sizi istemiyo ki. Yoksunuz gibi mi davranıyolar sizde öyle yapın olsun bitsin.

Çünkü bu kafanızda sürekli dönüp duracak. Onlar küçük onlar cahil diye hep siz adım atmışsınız. Karşı taraf sizi istemiyo ki. Yoksunuz gibi mi davranıyolar sizde öyle yapın olsun bitsin.
Oyle yapicam artik. Ben asil kaynvalidemn yaptigindayım zaten eltimi gectim artik.benim evime annemden fazla gelmistir.

Mükemmel bir aile terbiyesi, hayat görüşü.
Ben aldigim aile terbyesi yzunden bu kadar zaman sustum. Onunla bir olmadim. Cizgimden cikmadim resmen savas verdim diyorum.öyle olmasa esim bana kizmazmi evde cinnet gexirdim diyorim neden anlamak istemiyorsunuz doldum tastim artik.

Ben aldigim aile terbyesi yzunden bu kadar zaman sustum. Onunla bir olmadim. Cizgimden cikmadim resmen savas verdim diyorum.öyle olmasa esim bana kizmazmi evde cinnet gexirdim diyorim neden anlamak istemiyorsunuz doldum tastim artik.
Çok güzel yapıyorsunuz, elti amacına ulaşmış. Mahir kadınmış, ne güzel oymuş altınızı haberiniz yok. Kavga da çıkarın tam ekmek verin eline.

Kavgada dahi dürüstlük aranır. Attığınız iftiradan sonra artık ne yapsanız boş.

Kavgada dahi dürüstlük aranır. Attığınız iftiradan sonra artık ne yapsanız boş.
Eltiye bak herkesi sıraya dizmiş, beğenmediğini nasıl da elemiş ortamdan. O ağzından çıkan laf konu sahibini yıllarca bırakmaz artık. Kimse akrabalar çıkarmış demez, en son kim patlattıysa ona kalır.

Çok güzel yapıyorsunuz, elti amacına ulaşmış. Mahir kadınmış, ne güzel oymuş altınızı haberiniz yok. Kavga da çıkarın tam ekmek verin eline.
Valla bence de artık kesinlikle ne bağırıp çağırma olmalı ne başka birşey .komple silip gorusmemek en güzeli . Eşine bile bu konuyu actirmayacak çünkü iyice yüz göz olunmuş

Bu kadar yapilanin ustune buda benim ayibim olsun artik ne diyeyim.
Özellikle size bir şey yapılmamış; bazı şeylerin yapılmasına siz müsaade etmişsiniz.

Kızgınlığın ardına sığınıp, attığınız iftiraya bakarak: eltinizin ve elti ailesinin size davranışlarında da haklılık payı olabileceği düşüncesi oluşuyor insanda. İşte siz kendinize bunu yaptınız. Siz 2 kardeşi birbirinin yüzüne bakamayacak hale getirdiniz.

Valla bence de artık kesinlikle ne bağırıp çağırma olmalı ne başka birşey .komple silip gorusmemek en güzeli . Eşine bile bu konuyu actirmayacak çünkü iyice yüz göz olunmuş
Bunca olandan sonra aynı çatı altına nasıl gireceksin ki bu insanlarla?

sizle görüşmek istemeyenlerle bu kadar görüşmek isteği neden acaba merak ettim yazını göre sizde az değilsiniz burda tek suçsuz eltinin annesidir ama ona da saymışsınız kaynının korkaklığından sanane seninde k.bakma senin eşindede iş yok bir kere saygı görmediği kişiylerle asla görüşmemesi lazımdı kısacak hiç biriniz haklı değilsiniz

Kimada bizim ustumuze yurunurken bakamicak hale geldiler zaten. Ben yinede konusma etme demedim dugunede gittik. Kardes arasina girmemek icin onlar benim karsimda bana bunun hesabini sorcak insanlar degiller. Merk etmeyn k.v bunu onlara sölemektense ölmeyi tercih eder. Esim zaten kardesinn karisinin agzina bakip bebegi sevdirmeye izin vermedgnde bitti. Ben asla.pisman degilim onlar bunu duymak istiyorlardi.

Bence en başta çok saçma sapan şeyler yaşanmış hala niye bu kadar savaslar verilmiş .yok kalça atmak bilmem ne
Ben buna ragmen susup beklersem salak gibi hersey mustehak. Sunu merak ediyorum kayinvalidemler bu isi neden cozemiyorlar. Bana soz verdiler biz halletcez sen yeterki ailene birsey deme. Hicbirsey yapmadilar ama. Onlarin ayrilmasindan korkup yanindan ayrilmiyorda bizimkinden niye korkmuyor?

Kizin kaynvalidesinn kinada bana neler yaptiginu anlatmadim artik.iyice midem bulaniyor. Ben zsyen kendime kiziyorum. Esimin ailesi esimi surekli baski altinda tutuyor ara kardesini yok dogum yok o yok bu. O.kizin araniza girmesne izin verme sen buyksun vs hep böle empoze ettiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…