Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Merhaba sevgili anneler 🤗
Ben de 5 ağustosta doğum yaptım. 66 kilo ile hamile kalmıştım. 76 kilo ile doğuma girdim. İlk bir haftada 65. Daha sonra 62ye kadar düştüm ama bu ara iştahla geri aldım. 66 kilo ile aranıza katılıp başlamak isterim ben de 😊

Merhaba sevgili anneler 🤗
Ben de 5 ağustosta doğum yaptım. 66 kilo ile hamile kalmıştım. 76 kilo ile doğuma girdim. İlk bir haftada 65. Daha sonra 62ye kadar düştüm ama bu ara iştahla geri aldım. 66 kilo ile aranıza katılıp başlamak isterim ben de 😊

Hosgeldin 😊

Hoşbuldum 😊

Merak ettiğim bir şey var acaba kilo vermek sütünüzü etkiledi mi ?

Ben su an detoks yapiyorum ve acikcasi sutum azaldi. Ama normal beslenme duzenime gecince o da yarin oluyor geri artacagini dusunuyorum. Daha bebegin kucuk cok agir diyetler yapmadikca sutune bir sey olacagini dusunmuyorum. Bol sivi al yeter.

Merhaba arkadaşlar uzun süre oldu rejime ara vermiştim 3 haftadır tekrar başladım 92 ile başlamıştım 86 da bırakmıştım şimdi 82 oldum hedefim 60 aranıza tekrar katılmak istiyorum oğlum 9 aylık olacak
Sabah kahvaltıdan önce haşlanmış limon suyu
Kahvaltıbir küçük dilim ekmek
Salatalik
2 yumurta
1 dilim peynir
Ara elma ve mandalina yerim
Akşam
1 tabak türlü yemeği yoğurt 2 tane wasa yerim
Leslie 45 dk
Herkese kolay gelsin

Kimseler yazmayinca bende yazmayi biraktim ama donelim tabikide. Ben en son 65.9 u gormustum ama ciktim aonra 68.9 lara kadar. simdi 67 kgyim.ancak tartimi degistirdim. Yeni tartim eskisine gore +600gr tartiyor ama onemli degil. Sonuc olarak suanda en cok zayifladigim kiloma bi 500 gr kaldi ama 600 gr dusunmeden devam ediyorum. su anda 67 yim.

Kimseler yazmayinca bende yazmayi biraktim ama donelim tabikide. Ben en son 65.9 u gormustum ama ciktim aonra 68.9 lara kadar. simdi 67 kgyim.ancak tartimi degistirdim. Yeni tartim eskisine gore +600gr tartiyor ama onemli degil. Sonuc olarak suanda en cok zayifladigim kiloma bi 500 gr kaldi ama 600 gr dusunmeden devam ediyorum. su anda 67 yim.
Ben de tartımı değiştirdim eski tartıya göre 2 kg fazla tartıyor. En başta moralim bozulsa da kabul ettim. Yarın tartı günü yeni tartıya göre 2 kg eksik söyleyeceğim

Günaydın güzel anneler,

56,9 ile buradayım :) Hedefe 1 kilo 900 gr kaldı

Bu sabah;
Filtre kahve
2 dilim hindi salamı
1 tutam çeçil peyniri
6 adet yeşil zeytin
1 tane çeri domates
1 dilim tam buğday ekmeği

Öğlen ofiste ki yemek;
1 kepçe mantar çorbası
Yarım patates dolması (etli)
1 kase göbek salata

Ara öğün;
Sade Türk kahvesi

Akşam yemek;
1 kase mısır gevreği

150 kalori yakılacak.

Ben de tartımı değiştirdim eski tartıya göre 2 kg fazla tartıyor. En başta moralim bozulsa da kabul ettim. Yarın tartı günü yeni tartıya göre 2 kg eksik söyleyeceğim
2 kilo cok ama canim. Aslinda eczaneden veya bir yerden dogrulamak lazim

Selam kızlar, Bugün ki kilom 57.0 :)

Bu sabah 1 dilim tam buğday ekmeği, üzerine ince kesilmiş kaşar peyniri ve üzerine pulbiber
1 bardak filtre kahve

Öğlen ofiste ki yemek:
1 kepçe tavuk suyu çorbası
1 kase kuru fasulye
1 kase cacık

Ara öğün:
2 tane mandalina

Akşam yemeği yok.

Merhabalar emziripte bir süredir diyet yapanlar yazabilir mi acaba sütünüz azaldı mı? Azaldıysa diyet esnasında ne yapınca zaldı...

Herkese selam tekrardan. Diyet yapmaya calisan bir ben varim bayadir kendi halimde. Yapisti su kilolar gitmiyor :KK43: haftada 1 2 gun pilatese devam ediyorum su siralar. Diyet de yarim yamalak devam ediyor. Cok yogunum ama hem bebek hem de astroloji egitimi aliyorum su ara. Danisanlar ders calisma vs derken kafami zor kaldiracak seviyeye geldim sanirim 😁 sizler nasilsiniz? Ses verin kim napiyor?

Herkese selam tekrardan. Diyet yapmaya calisan bir ben varim bayadir kendi halimde. Yapisti su kilolar gitmiyor :KK43: haftada 1 2 gun pilatese devam ediyorum su siralar. Diyet de yarim yamalak devam ediyor. Cok yogunum ama hem bebek hem de astroloji egitimi aliyorum su ara. Danisanlar ders calisma vs derken kafami zor kaldiracak seviyeye geldim sanirim 😁 sizler nasilsiniz? Ses verin kim napiyor?
Ben 53 tum 58 ile devam ediyorum ve kesinlikle veremiyorum bugun biraz dikkat edim dedim yine olmadi kaldi gitti o 5 kilo gucum yok diyete napayim karnim ac devamli

Çok ilginç bir eğitim alıyorsun canım. Nasıl peki memnun musun iş olarak yapacak mısın? Benim diyet spor devam ediyor ama çok çok fazla kaçamak var 68-69 arası sabit kaldı kilom. Tekrar gaza gelip diyeti az daha iyi yapmam gerek. Şu çocukları yatırdıktan sonra yediklerim olmasa süper olacak. Gün içinde güzel akşam bir şey oluyor. Okulda da sınav dönemi zaten. Neyse 6lı rakamlar güzel

Çok ilginç bir eğitim alıyorsun canım. Nasıl peki memnun musun iş olarak yapacak mısın? Benim diyet spor devam ediyor ama çok çok fazla kaçamak var 68-69 arası sabit kaldı kilom. Tekrar gaza gelip diyeti az daha iyi yapmam gerek. Şu çocukları yatırdıktan sonra yediklerim olmasa süper olacak. Gün içinde güzel akşam bir şey oluyor. Okulda da sınav dönemi zaten. Neyse 6lı rakamlar güzel

Aksam yeme canim ya en kotusu. Ya ben diyet olarak cok uyuyorum su siralar ekmek hic yok aksam yok tam diyet yemekleri vs yiyorum ama yok bu bunye saglam bir dayak istiyor.

Bu arada cok memnunum. Astrolojiye hep ilgim vardi simdi de ikinci meslek olarak ogreniyorum. Ve inanilmaz emek isteyen bir is. Is olarak yapmayi da dusunuyorum. O kadar ogreniyorum bir yerde karsiligini da almak isterim 😊

Aksam yeme canim ya en kotusu. Ya ben diyet olarak cok uyuyorum su siralar ekmek hic yok aksam yok tam diyet yemekleri vs yiyorum ama yok bu bunye saglam bir dayak istiyor.

Bu arada cok memnunum. Astrolojiye hep ilgim vardi simdi de ikinci meslek olarak ogreniyorum. Ve inanilmaz emek isteyen bir is. Is olarak yapmayi da dusunuyorum. O kadar ogreniyorum bir yerde karsiligini da almak isterim 😊
Evrt cok guzel gercekten boyle bi kursa gitmen benim de ilgimi cekti ama baya zor heralde sayilar da fazlasiyla giriyo isin icine

X