Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Bu arada eşimle kapımızın önündeki denize giremdk daha 2 kerr niyetlendik hazirlandk aşırı ruzgarliydi giremedk. Oğlum şelale suyuna girdi 5 dakika yazlığa yakın 😁 siz tatile gidince maşallah dedim 🤗🤗🤗
İnanir misin eger bu yilda tatil yapmasaydik(gecen yil jic yapmadik.dogumdan.dolayi) kafayi yerdik herhalde bunalim gecirecem cunku ruhen cok daraldim.artik

Leon anneanne hayranı ve ben burda istedgm gibi spor yapablyrm. Kendi evimde sabah erken saatte yapablyrm eşimin işi dolaysyla. Ama spor düzenini bırakmaycgm insallah evime dondgmde de.

Tahlil verdik zaten orada enfeksiyon yüksek çıktı ve viral enfeksiyon dedi doktor. Viral olduğu için besin de dokunmuş olabilir ama bulgular covid de de görülüyor dedi. Test sonucu için aradık hastaneyi hala çıkmamış. Evden çıkmıyoruz. Yarın karşı komşunun oğlu evleniyor. Söyledim telefonda bizde durum böyle böyle diye. Gıda zehirlenmesi de olsa covid de olsa bulaşıcı dedim. Anlayışla karşıladı. Zaten dün eve girmeden asansörü filan sprey kolonya ile temizlemeye çalıştık maske hiç çıkarmadık ama inş kimseye sebep olmayız
Mini bir tatile cikiyoruz. Bu tatiller kacamak demek. Yemek yemek demek. Dolayisi ile ben aslinda yokum 🙈
oncelikle gecmis olsun canim ve seni yakalayacagim tatildeyken😁😁😁

Ben yine kendimi alisverise vurdum ya deli gibi alisveris yapiyorum. Bu ay harcadigim paranin haddi hesabi yok 🤐 trendyolu kim bulduysaaa 🤦‍♀️:KK53:

Bugun diyet idare ederdi. Ama spor isi cok sıkıntılı. Benim minige inanilmaz guncellemeler geldi ve sülük gibi bana yapisti iyice. Nasil vakit ayiricam bilmiyorum.

Ben yine kendimi alisverise vurdum ya deli gibi alisveris yapiyorum. Bu ay harcadigim paranin haddi hesabi yok 🤐 trendyolu kim bulduysaaa 🤦‍♀️:KK53:

Bugun diyet idare ederdi. Ama spor isi cok sıkıntılı. Benim minige inanilmaz guncellemeler geldi ve sülük gibi bana yapisti iyice. Nasil vakit ayiricam bilmiyorum.
Ben spor olmynca diyet de yapamyrm 🤔 kaç aylık bebisiniz atak haftasnda mi

Ben bu saatte uyandım mesela gece emmek istedği icin uyudu ve hemen oğlum icin mont bakmaya başladım 😂 pandemiden sonra bende ıyice sardım alışverişe o kadar ki daha giymediği kıyafetler var 🤔 kendime bakmyrm ama sadece oğluma siz kendinize mi alyrsnz

Ben bu saatte uyandım mesela gece emmek istedği icin uyudu ve hemen oğlum icin mont bakmaya başladım 😂 pandemiden sonra bende ıyice sardım alışverişe o kadar ki daha giymediği kıyafetler var 🤔 kendime bakmyrm ama sadece oğluma siz kendinize mi alyrsnz

Aklima mont getirdin 😅 kendime eve oglana. Alisveris olsun da ne olursa olsun 🤣 tek kiyafet degil yani. Dun gece gunu saat alarak kapattim kendime 🤦‍♀️ asla da ihtiyacim yok 🙄

X