Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Merhaba arkadaşlar ben de araniza katilmak istiyorum napiyoruz sağlıklı beslenme adına uzmanla 3 ay devam ettim sonra kendim yaparım dedim ama 3 ayın son yarımında iyice saldık bu süreçte 10 kilo verdim devam etmek istiyorum ama.motivasyonum 0 böyle birlikte bi şeyler yapabiliriz belki diye araniza katılmak istiyorum

Selam kızlar
suukaa suukaa aslında baya kaçamak yapıyorum bu aralar ama yine de battı balık yan gider dememeye çalışıyorum. Sadece dışarıda yürüyüş yapmayı özledim hemen bir ay evden çıkmayınca.
Bugün yediklerim (ek olarak iki dilim baklava var)
Su 3 oldu biraz daha içerim

Eklentiler

• 5AAC9360-1CD3-42C2-954B-162795BAE983.jpeg
    5AAC9360-1CD3-42C2-954B-162795BAE983.jpeg
    153,9 KB · Görüntüleme: 58
  • E4B2C28F-E790-4665-940D-57E46ECBF3DB.jpeg
    E4B2C28F-E790-4665-940D-57E46ECBF3DB.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 58
  • C49EDF1E-714A-41C1-996B-B63B11E598C7.jpeg
    C49EDF1E-714A-41C1-996B-B63B11E598C7.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 53
  • E15E44A0-4C38-4C98-8EC5-440F09F0E129.jpeg
    E15E44A0-4C38-4C98-8EC5-440F09F0E129.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 60
Selam kızlar
suukaa suukaa aslında baya kaçamak yapıyorum bu aralar ama yine de battı balık yan gider dememeye çalışıyorum. Sadece dışarıda yürüyüş yapmayı özledim hemen bir ay evden çıkmayınca.
Bugün yediklerim (ek olarak iki dilim baklava var)
Su 3 oldu biraz daha içerim
Bende yürüyüş yapmayı çok özledim. İnşallah şu kış kilo almadan bitirirsem oh ne ala. Yok ben 20 kilo verdim canım. Geri alamamak için elimden geleni yapacağım. Battı balık yan gidemez yani 🤣🤣

Merhaba arkadaşlar ben de araniza katilmak istiyorum napiyoruz sağlıklı beslenme adına uzmanla 3 ay devam ettim sonra kendim yaparım dedim ama 3 ayın son yarımında iyice saldık bu süreçte 10 kilo verdim devam etmek istiyorum ama.motivasyonum 0 böyle birlikte bi şeyler yapabiliriz belki diye araniza katılmak istiyorum

Hosgeldin. Biz biraz motivasyonu kaybettik insallah toparlariz 🤷‍♀️

Bende yürüyüş yapmayı çok özledim. İnşallah şu kış kilo almadan bitirirsem oh ne ala. Yok ben 20 kilo verdim canım. Geri alamamak için elimden geleni yapacağım. Battı balık yan gidemez yani 🤣🤣
Ben de o yüzden tutuyorum kendimi ya da az yiyorum kaçamaklardan.
Toplam 21 kgyu geçiyor benim de 30 a kadar yolu var ama.

Selam kızlar bu sabah an itibari ile tartıda hedefimi gördüm 55.0 kg çıktım. 63 ile başlamıştım Haziran'da.
Dün pazar diye dünyaları yemiştim bu sabah 1 kilo fazla çıkarım diye düşünüyordum ama olmadı çok şükür :)

Dün kahvaltıda 5 parça pişi
2 dilim pastırma
1 kk peynir

Öğlen
2 parça ayva tatlısı kaymaklı

Akşam
steak burger menü

hafta sonları bütün haftanın cısını çıkartıyorum şu aralar. :halay: :KK53:

Bugün Kahvaltı;
2 dilim wasa, üzerine krem peynir
5 zeytin

Öğlen
1 kepçe mantar çorbası
2 elma dilim fırın patates
2 tane fırın kanat
1 tahta kaşığı kadar fesleğenli makarna

Ara öğün
1 sade Türk kahvesi
3 parça ceviz

Akşam
Yemek yok.

Şu anda ofiste baklava dağıtılıyor ama ben yemeyeceğim :)

Selam kızlar. Bende 71lere kadar inmişken 2 haftadır yedikçe yiyorum. 73lere çıktım. Ama artık buna bir dur diyorum ve 6ları görmek için yola başlıyorum.
Umay- Umay- hayrlı olsun bebeğin. Büyük kaç yaşındaydı?
autumnn autumnn yeni bir uğraş bulmana çok sevindim. İnşallah meslek olarak da kolaylıkla yaparsın. 😍
Sağol canım:KK200: oğlum 13 aylık şu an. Yeni bebeğin muhtemel doğum tarihi 29 mayıs :emir_bebek:

Aralikli oruc falan yapim dedim bi ara ama bu istahla nasil olur bilmem denyen var mi
bnm annem yaptı bir ara. çok kolay geçiyor dedi. öğlen 12.00 - 19.00 arası istediğini yedi. tabi abur cubur tatlı çeşitleri, hamur işi hariç :) geriye kalan şeyleri yedi :) :) sıksık yedi o saatler arasında. 10 kilo verdi 3 ayda. şimdi yapmıyor artık diyet.

Selam kızlar, bugün ki menü:

Kahvaltı:
1 adet dere otlu poğaça (210 kalori)
1 fincan espresso

Öğlen:
1 kepçe domates çorbası (32 kalori)
1 kase domates salatası cevizli (90 kalori)
1 tane servis kaşığı kadar sebzeli bulgur (43 kalori)
Yarım porsiyon 75 gr kadar etli patates (96 kalori)

Ara Öğün:
1 tane havuç (11 kalori)
1 tane sade Türk Kahvesi (7 kalori)
10 tane kuru üzüm (18 kalori)

Akşam yemeği yok.

Benim eliptik anneme gitti. bir kaç ay o kullanacak kilo vermek için :)

Selamlar... nasilsiniz? Yine kaybolduk ortadan :KK43: ben inanilmaz yogunum ya. Diyete spora hic vakit bulamiyorum napacagim bilmiyorum.
Merhaba canım ben tam gaz gidiyorum. Geçen hafta regl oldum biraz kaçtı ama dengeledim bu hafta. 67 den 68 e çıktım ama daha inceldim büyük ihtimal kas yoğunluğu arttı. 3 gün hoca ile spor yapıyorum 3 günde 11bin adım yürüyorum. Dışarı çıkmasam da gece evde yürüyorum koridorda. İstediğim Podcast’leri dinliyorum baya. Yemek olayı da oturdu baya 2 gün balık (fırın poşetinde somon yapıyorum en kolay o geldi bu ara fileden donmuş temizlenmiş alıyorum salata yapana kadar pişiyor) 1 gün tavuk 1 gün kırmızı et 2 gün salata üstü bakliyat ya da peynir bir gün de yumurtalı bir yemek oluyor menüde. Akşam öğünü hep sebze salata yoğurt. Suyu 3 lt den aşağı içmiyorum. Hedef oğlanın doğumgününde 65 inşallah (18 Ocak)
Diyetisyene online devam ediyorum 3 haftadır vaka sayısı arttı diye. Spor hocası eve geliyor maske ile yaptırıyor desenfektan elimizde zaten sürekli. İkisi de whatsapptan takip ediyor gaza getiriyor sağ olsunlar.
Bir de annem geldi geçen hafta bugün görüştük ateş vb olmayınca onda da. Artık kızım dersteyken oğlanı bırakıp bırakıp çıkarım hava güzel olunca.
Geçen bir yerde okudum hoşuma gitti:
Yaz vücudu kıştan yapılır!
Bu yaza 60 kg ile girersem evlendiğim kilodan (13 sene önce) daha hafif olacağım inş.
Battı balık yan gider yapmayalım yan giden biz oluruz. Sana güveniyoruz kaptan

Merhaba canım ben tam gaz gidiyorum. Geçen hafta regl oldum biraz kaçtı ama dengeledim bu hafta. 67 den 68 e çıktım ama daha inceldim büyük ihtimal kas yoğunluğu arttı. 3 gün hoca ile spor yapıyorum 3 günde 11bin adım yürüyorum. Dışarı çıkmasam da gece evde yürüyorum koridorda. İstediğim Podcast’leri dinliyorum baya. Yemek olayı da oturdu baya 2 gün balık (fırın poşetinde somon yapıyorum en kolay o geldi bu ara fileden donmuş temizlenmiş alıyorum salata yapana kadar pişiyor) 1 gün tavuk 1 gün kırmızı et 2 gün salata üstü bakliyat ya da peynir bir gün de yumurtalı bir yemek oluyor menüde. Akşam öğünü hep sebze salata yoğurt. Suyu 3 lt den aşağı içmiyorum. Hedef oğlanın doğumgününde 65 inşallah (18 Ocak)
Diyetisyene online devam ediyorum 3 haftadır vaka sayısı arttı diye. Spor hocası eve geliyor maske ile yaptırıyor desenfektan elimizde zaten sürekli. İkisi de whatsapptan takip ediyor gaza getiriyor sağ olsunlar.
Bir de annem geldi geçen hafta bugün görüştük ateş vb olmayınca onda da. Artık kızım dersteyken oğlanı bırakıp bırakıp çıkarım hava güzel olunca.
Geçen bir yerde okudum hoşuma gitti:
Yaz vücudu kıştan yapılır!
Bu yaza 60 kg ile girersem evlendiğim kilodan (13 sene önce) daha hafif olacağım inş.
Battı balık yan gider yapmayalım yan giden biz oluruz. Sana güveniyoruz kaptan
Valla süpersin azmine hayranım. Ben arada salıyorum arada toparlamaya çalışıyorum . Bir düzene giremedim. Bir ara abur cubura sardım ama şükür dur diyebildim kendime .bakalım böyle gidiyoruz. ‘Yaz vücudu kuştan yapılır’ sözüne katılıyorum. Ne olursa olsun bırakmayalım.

Valla süpersin azmine hayranım. Ben arada salıyorum arada toparlamaya çalışıyorum . Bir düzene giremedim. Bir ara abur cubura sardım ama şükür dur diyebildim kendime .bakalım böyle gidiyoruz. ‘Yaz vücudu kuştan yapılır’ sözüne katılıyorum. Ne olursa olsun bırakmayalım.
Teşekkür ederim. Ben de regl dönemi çok fena bozuyorum malesef. O haftalarda almasaydım 5kg daha giderdi kesin. Sendelesek de yayılmayalım toparlanıp yürümeye devam edelim

X