En büyük darbe malesef yine karşı cinsten geliyor

En büyük darbe karşı cinsten gelmiş, evet yani eşinizden. Ama konuda buradaki kadınları eleştirmişsiniz, erkekleri değil. Bu durumda başlık, kadının düşmanı yine kadın olmalıydı. Buralarda klasiktir, dert anlatılır, insanlar silkeleyip kendine gelsin diye gerçekleri pat pat söyleyince konu oraya bağlanır. Sonuç olarak suçun büyüğü eşinizde. Siz aynı şeyi yapsanız ne yapardı acaba, bir hata etmişsin diyip affeder miydi?

Yalnız hanım abla sana evlenirken sadakat sözü veren canın kocişkon.
Allah senin gibi gadınlara akıl versin gerçekten, yaşadıklarına üzülmedim. Bu kafayla daha çoook olay yaşarsın sen .

ya eşinin demek ki mature fantezisi varmış. böyle düşündüm.

diğer konuda da demiştim git sen bi test yaptır hpvsi var hivi var herpesi var.

boşan yani. affedecek bir durum yok.
Asla boşanmaz . Hala eşime olaydan sonra fazlasıyla ilgi göstermeye çalışıyorum yazmış :KK70: kiboş hayalperest olan sensin galiba :KK70:

Sakin kalın ve içinizdeki buhranı zamana bırakın.
Eşiniz olacak karaktersize de prim vermeyin kendinizi feda falan etmeyin.
Karşısındaki kadın size karşı sorumlu değil size karşı evlilik bağı ve sorumluluğu olan eşiniz sanırım insanların tepkisi bunaydı.
Zaten zaman geçtikçe ve sakinleştikçe bunu sizde anlayacak ve o kadınla ilgili hiç bir şey hissetmeyeceksiniz.
Ayrıca burada milyon tane farklı düşünce ve bakış açısı var ve herkes size kendi penceresinden ve ancak kendi yaşanmışlıklarından bakabiliyor.
Bir tabir var ya kimse sınanmadığı günahın masumu değildir diye o hesap.
O yüzden bu tür durumlarda buradan destek beklemeyin varsa yakın arkadaşınız onunla paylaşın acınızı.
Zaman her şeyin en güzel ilacı, kendinizi dinleyin "ne yapmak istiyorum"a odaklanın.
Bu durum için kendinizi suçlamayın ve şuan daha fazlası içinde gayret etmeyin.

Bir şey yapmak zorunda değilsiniz evliliğinizi devam ettirecekseniz de bırakın karşıdaki sürünsün ve çabalasın.
Önceki konuyu okumadım ama bu durumda ki bir kadına söylenmesi gerekenleri yazmışsınız.

Konu sahibi siteminde haklı.
"Erkektir yapar, kadın kışkırtmasa aklını çelmese benim kocam beni aldatmazdı. Bende kocama daha çok sarılıp evliliğimi kurtaracağım" demiş gibi tepkiler verilmiş. Hoş bu durumu kabul edip, evliliğine devam etse bile onun tercihidir.
En fazla hatalı davranıyorsun benzeri yorumlar yapılabilir. Ki o zaman bile büyüdüğü ailenin ataerkil yapıyı ne kadar kabul ettiği, eğitim durumu, üstünde ki psikolojik baskı gibi etkenler önemli.

Hayat arkadaşı olarak seçtiği, evlat verdiği adamdan darbe yemiş, öğrendiği şeyler yüzünden tüm düzeni bozulan bir kadınla empati kurmak bu kadar zor mu? Üniversite mezunu aktif çalışan bir kadınım, baskıcı bir ailede büyümedim, dominant ve güçlü karakterli bir annenin kızıyım ama benim bile evde oturduğum ve çalıştığım dönemde ki cesaretim, kendime güvenim aynı değil.
Kocası içinde fazlaca olumsuz düşüncelerinden, soğuduğundan ilerisi için planlar yapmaya başladığından bahsetmiş zaten.
Hangimiz aldatılsak 3.şahıs için kötü duygular beslemeyiz ki. Toplum içinde olması ve olmaması gereken yazılı olmasa da karakterimizi ortaya koyan kurallar vardır. Evli olduğunu bile bile bir erkekle ilişki yaşayan, bire aileye o yuvanın içinde ki kadına, çocuklara vereceği zararı zerre umursamadan sadece nefsine hizmet eden birini kim eleştirmez ki.
Hoş burada da evli olduğu halde yasak ilişki yaşayan, yada evli biriyle ilişki yaşayan kadınlara yanlışlarını söyleyip eleştirmiyor muyuz?

Diger kadının numarasını bulmak rezil etmek nedir kocanız rezil ettiniz mu o sokak kadınıyla kocanız ne okuyor kocanız zorla yatağa sormadılar dimi demekki o yaşlı ve çirkin görmemiş yada ayırt etmiyor bu daha kötü değil mi bizim size tepkimiz kocanız eş geçip kadına yüklenmenizden sizinle evli olan kocanız ailesine sahip çıkacak olan o.bir erkek eşini seviyor evine bağlıysa dünya güzeli olsa bakmaz ama bazı erkekler kadin olsun yeter der arar bulur yeri gelir yalan söyler karımı sevmiyorum yatmıyorum kadını baştan çıkarmak için her şeyi yapar sonra suçu kadınlara atar yaşadığınız çok kotu bir durum ama inanin toplumun büyük kesimi yaşıyor kimi yakalanıyor kimi yakalanmiyor ben asla karşı tarafa suç yuklemem benim kocam adam olacak yapmayacak ama işte arz talep hepsi aynı yolun yolcusu...

Merhaba arkadaşlar çok acı bir olay yaşadım ve nasıl atlatırım nasıl ayakta kala bilirim fikir almak istedim insanlar neden bu kadar acımasız anlayamıyorum eşim beni aldattığını söyledim yazdıklarım neden çarpıldı anlamadım güçlü sanıyordum dedim kendimi bunu görmediniz galiba ama olayı yaşayınca ne guclulugunuz ne güzel ilginiz ne de sevginiz hiç bir anlamı yok anlamında söyledim eşime hiç hakaret içerik yazmamışım kadına sokak kadını yazmışım eşimin bende hiç bir değerinin olmadı kadında gerçekten sokakta insanları tavlayan biri olduğu için bu şekilde yazdım iki satırla insan ne kadar ifade ede bilirki yaşadıklarını şöyle söyleyeyim eşimden süpelendiğimde ses cihazı yerleştirdim ve öyle duydum kadın evli eşimde evli olduğunu biliyordu ilk boşanmak istedim böyle bir iğrençliğe katlanmak imkansız içimde öfkemle ne yapmak istediysem yaptım eşime elini bile kaldırmadı sigara dahi söndürdüm önceden içeri girdiğinde kendimi feda ederdim ama şimdi öpmek dahi istemiyorum çocuklar için çözüm bulamadım çaresizlik hiç bir şey benzemiyor malesef kadının TLF buldum kaldığı yeri herşeyi hiç bir şey yapmadım çünkü gerçekten sokak kadını çirkin ve yaşlıydı kim olursa olsun evli bir adamla evli bir kadınla ilişki kuruyor sa Allah cezasını versin . Aldatma kesinlikle affedilecek bir şey değil sadece çaresizlik vardır .şuan okumaya başladım dışarda ehliyetimi almaya çalışıyor um çocuklar ıma bir çözüm bulunca yoluma bakıcam sadece nasıl dayanacağımi akıl almak istedim bu kadar acımasız olmamın bir anlamı yoktu iyi günler dilerim 🙏
Tam olarak olmasa da benzer durumları yaşıyorum. Eşim sadece inkar ediyor ve elimde sizinki gibi net bir delil yok ancak size şunu söyleyebilirim ki sizin sorununuz eşinizle o kadınla değil o olmasa başkası olurdu kadınla iletişime geçmeyin kendinizi küçük düşürmeyin çocuklarınıza sarılın ben öyle yapıyorum ama elime net bir delil geçtiği an ayrılacağım

İki tarafta karaktersiz iki taraf da ahlaksız. İkisinide çevrelerine rezil edebilirsiniz... Sizin gururunuzu düşünmemiş iki tarafta...

Merhaba arkadaşlar çok acı bir olay yaşadım ve nasıl atlatırım nasıl ayakta kala bilirim fikir almak istedim insanlar neden bu kadar acımasız anlayamıyorum eşim beni aldattığını söyledim yazdıklarım neden çarpıldı anlamadım güçlü sanıyordum dedim kendimi bunu görmediniz galiba ama olayı yaşayınca ne guclulugunuz ne güzel ilginiz ne de sevginiz hiç bir anlamı yok anlamında söyledim eşime hiç hakaret içerik yazmamışım kadına sokak kadını yazmışım eşimin bende hiç bir değerinin olmadı kadında gerçekten sokakta insanları tavlayan biri olduğu için bu şekilde yazdım iki satırla insan ne kadar ifade ede bilirki yaşadıklarını şöyle söyleyeyim eşimden süpelendiğimde ses cihazı yerleştirdim ve öyle duydum kadın evli eşimde evli olduğunu biliyordu ilk boşanmak istedim böyle bir iğrençliğe katlanmak imkansız içimde öfkemle ne yapmak istediysem yaptım eşime elini bile kaldırmadı sigara dahi söndürdüm önceden içeri girdiğinde kendimi feda ederdim ama şimdi öpmek dahi istemiyorum çocuklar için çözüm bulamadım çaresizlik hiç bir şey benzemiyor malesef kadının TLF buldum kaldığı yeri herşeyi hiç bir şey yapmadım çünkü gerçekten sokak kadını çirkin ve yaşlıydı kim olursa olsun evli bir adamla evli bir kadınla ilişki kuruyor sa Allah cezasını versin . Aldatma kesinlikle affedilecek bir şey değil sadece çaresizlik vardır .şuan okumaya başladım dışarda ehliyetimi almaya çalışıyor um çocuklar ıma bir çözüm bulunca yoluma bakıcam sadece nasıl dayanacağımi akıl almak istedim bu kadar acımasız olmamın bir anlamı yoktu iyi günler dilerim 🙏
Eşinizin üzerinde sigara mi söndürdünuz ?

X