En büyük darbe malesef yine karşı cinsten geliyor

Kocanız sizi erkekle aldattı sandım başlığı okuyunca. Hani diyorlar ya evli adamlar ile beraber olan kadınlar için, kadının düşmanı kadın diye.

Merhaba arkadaşlar çok acı bir olay yaşadım ve nasıl atlatırım nasıl ayakta kala bilirim fikir almak istedim insanlar neden bu kadar acımasız anlayamıyorum eşim beni aldattığını söyledim yazdıklarım neden çarpıldı anlamadım güçlü sanıyordum dedim kendimi bunu görmediniz galiba ama olayı yaşayınca ne guclulugunuz ne güzel ilginiz ne de sevginiz hiç bir anlamı yok anlamında söyledim eşime hiç hakaret içerik yazmamışım kadına sokak kadını yazmışım eşimin bende hiç bir değerinin olmadı kadında gerçekten sokakta insanları tavlayan biri olduğu için bu şekilde yazdım iki satırla insan ne kadar ifade ede bilirki yaşadıklarını şöyle söyleyeyim eşimden süpelendiğimde ses cihazı yerleştirdim ve öyle duydum kadın evli eşimde evli olduğunu biliyordu ilk boşanmak istedim böyle bir iğrençliğe katlanmak imkansız içimde öfkemle ne yapmak istediysem yaptım eşime elini bile kaldırmadı sigara dahi söndürdüm önceden içeri girdiğinde kendimi feda ederdim ama şimdi öpmek dahi istemiyorum çocuklar için çözüm bulamadım çaresizlik hiç bir şey benzemiyor malesef kadının TLF buldum kaldığı yeri herşeyi hiç bir şey yapmadım çünkü gerçekten sokak kadını çirkin ve yaşlıydı kim olursa olsun evli bir adamla evli bir kadınla ilişki kuruyor sa Allah cezasını versin . Aldatma kesinlikle affedilecek bir şey değil sadece çaresizlik vardır .şuan okumaya başladım dışarda ehliyetimi almaya çalışıyor um çocuklar ıma bir çözüm bulunca yoluma bakıcam sadece nasıl dayanacağımi akıl almak istedim bu kadar acımasız olmamın bir anlamı yoktu iyi günler dilerim 🙏
Aldatıldığıniz için kocanızın üzerinde sigara mı söndürdünüz?

Bu piskopatlık kaçıncı level acaba?🤦‍♀️

X