Erkegin anneci olması ciddi bir sorun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenin.Ama evlenirken sunuda goze alin ailesinin yaninda siz oturursaniz elden ayaktan dustukten sonrada kimseye gelin bakin diyemezsiniz mecburen siz bakacaksiniz.6 kardesler diyorsunuz 6 kardes ve esleride eve gelecek hizmeti siz yapacaksiniz.bence siz bu adami anasindan ayirmayin ilelebet anasinin yaninda kalsin yoksa olan size olur.

Ana kuzusunu çok aşmış bir vaka. Siz değil bence hiçbir dişi birey evlenmesin. Hayatına yazık. Annemden beni ayırma ne ya, sen demedin olgunlaşmadan bana gelme diye. Delirirsin ablacım.

Erkek arkadaşınız henüz sütten kesilmemiş sanırım beni annemden ayırma diye feryat figan ettiğine göre.
Bu insan bu yaşa kadar büyümemiş bu saatten sonra da büyümez. “Manchild” derler bunun gibi tiplere, bu terimi araştırmanızı öneririm. Sorumluluk almaktan korkarlar. Ki şüphelerinizin bu yönde olduğunu siz de söylemişsiniz.
Başka bir sürü kardeşi varken annesinin bakımı ona mı kalmış? Annesini bahane olarak kullanıyor sorumluluk almamak istemesine.
Lütfen şöyle insanları adam yerine koyup hayatınıza almayın. Bir kaç ay sonra tiksineceksiniz ben bunu mu hayatımın merkezine oturtmuşum diye.
Eğer yalnız kalmaktan korkup bu ilişkiyi zorluyorsanız, yalnızlık bunun gibi olmamış bi insan evladı ile olmaktan bin kat daha iyidir. Kuruyup kalın daha iyi valla. Ki karşınıza bundan bin kat iyisi çıkar merak etmeyin bu çocuk olmamış.

yatılı bakıcılık yaparak dolar üzerinden maaş alma şansınız var.

Evlilik adı altında 6 kardeş+1 kv+1 rahatsız kp+onların diğer akrabaları+ bunların torunları+gelinleri ya da damatları na bedava cinnet geçirmeye ne gerek var?

Bi de 23 yaşındasın bunun için 6 sene bekleyeceksin. Tabi seni arar başka kim kabul etsin şu şartları

Başlık cevabı ; evet.

Ya nefret ediyorum artık gerçekten büyük laf etmek de istemiyorum bakın benim ailem ben evlenene kadar bakıma muhtaç kalacaklar ve ben sadece 3seneliğine düşünün sadece 3 sene bize yakın yerler de otururuz dedim kabul etmiyor ev düzeninden korkuyor diyeceğim de zaten 1 sene çalışacak biriktireceek anlamadım ki gercekten anlamadım tek bildiği annemi bırakmam 2 sene bile olmaz diyor normal değil ya valla değil

Şey dermişim bir erkeğin annesinin olması sorun şaka şaka benim de oğlum var ayrıca hepiniz kaynananızdan nefret ediyorsunuz biliyorum (iyi olsa bile)
Yok valla Allah nazardan saklasın kaynanamı çok severim :) çocuklarım mutluysa mutluyum diyen bir kadın. Eşimle severek evlendik ailedeki tek yabancı benim genelde hep aynı köyden evlilik yapılmış. Kızını eşime vermek isteyen bir akrabaları vardı , eşim istemedigi için olmamış. 1 haftalik falan gelindim benim anlamadığımi düşünerek Kürtçe " bunun için mi benim kızı istemediniz, yanına yakışmıyor "dedi (eşim 185 ben 155)

KAYNANACİGİM ,CANİM CİGERİM DE " OĞLUM SEVMİŞ, BEGENMİS, (elini başına koyarak) AHA DA YERİ BURASİ. dedi :)

senin aileni de istemiyor üstelik…
Aklını meşgul etmeye iğne ucu kadar gerek yok. Kıvanç Tatlıtuğ mu Kenan imirzalıoğlu mu, altından mı neden bu ısrar?

Anlaşılmayacak bi durum yok. Şu an yaşadıklarınız ilerde yaşayacaklarınızın fragmanı. Bu insanın daha fazla vaktinizi, emeğinizi çalmasına izin vermeyin.

senin aileni de istemiyor üstelik…
Aklını meşgul etmeye iğne ucu kadar gerek yok. Kıvanç Tatlıtuğ mu Kenan imirzalıoğlu mu, altından mı neden bu ısrar?
Yok ailemi istemiyor değil ister istemesine öyle biri değil ama varsa yoksa kendi kendi ailesi yani ne bileyim 3 sene 2 seneye dahi rızası yok ben normalde 5 6 sene dedim olmaz dedi dedim acaba çok mu fazla gözü mu korktu 2 3 sene olsaydı kabul eder miydin hayır diyor

Benimki de iyidir canım, dünya iyisi olsa da adı öyle işte.

Doğmamış bebeğe don biçip biçip delirme in lüzumu yok o bebek doğmaz. Sen niye güzel kafanı bu tipe yoruyorsun onu soruyorum sana

Anlaşılmayacak bi durum yok. Şu an yaşadıklarınız ilerde yaşayacaklarınızın fragmanı. Bu insanın daha fazla vaktinizi, emeğinizi çalmasına izin vermeyin.
Yok ya valla yok yani bir insan 27 yaşına kadar sevdigi kızı ailesinden nasıl saklamak ister yaa 27 yaş yaa o kadar büyük ki şuan o konuda tartışıyoruz bi de onu da kabul etmiyor beyefendi öncesinde söyleyemezmiş

Dürüstçe bunu cevaplamı istiyorsanız söyleyeyim, yeterince sevmiyordur. Sizi oyalıyor olma ihtimali yüksek. Eğer bu ilişkiyi siz bitirmeseniz bile erkek tarafı 27 olmadan bitirecek.
27 olana kadar kaç yıl geçmesi gerekiyor bu arada?

Ya Allah korkusu olan biri tabi bencil orası ayrı ben sana umut verip bırakırsam Allah bana bu dünyada huzur verir mi diyor nasıl yapicam diyor onu hissediyorum yapmaz ama yinede koskoca adam olacak 27 yaşında adam olacak onlarca gün dil döktüm kavgalar ettik ayrıl barış yaptık şimdi kalkmış qz önce ben kızıyorum diyor tamam 26 da derim diyor dalga geçiyor resmen o kadar sinirlendim ki dalga geçiyor bildiğin yaa çocuk gibi gerçekten şuan 23 üz 24 olacağız bu sene içinde yani 27 ye 3 buçuk sene var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…