Erkegin anneci olması ciddi bir sorun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annesine bağımlı bir eşim var ve boşanma sürecinden geçtik ve davam açık. Şöyle sizin esinizin fikri olmayacak her şeyi annesine soracak yani annesiyle siz evlenmis olacaksiniz bence vazgeçin smdiden belli etmiş kendinizi yakmayın.

Annesine değer veren esinede değer verir şehir efsanesidir.Anne başka değerdedir eş başka değerdedir.Nasiki karabiber tatlıya konmazsa eş ve anne sevgisini de birbirinden ayıramayan dengeyi kuramayan eşi seçen kadınlar ömürboyu karabiberli tatlı yemek gibi bir evliliği yutmaya hazmetmeye uğraşırlar konu sahibi.

Size bağlı. Her şey açıkça konuşulmuş. Adam önceliklerini ortaya koymuş. Kabul ediyorsanız olur. Ama değiştiririm diye bu işe girmeyin.

Beni annemden ayırma ne demek ya annesi hala sütten kesmemiş bu kuzuyu kendine eş değil bakıcı temizlikçi arıyor iş ilanı belli şartlar belli of evlenip annesi tek kalmasın diye annesiyle uyuyan biri vardı anam anam diye diye 2 kadın boşadı o aklıma geldi

Hayatinizda hic bir erkek görmediniz mi? Bu kisiyi erkek olarak ciddi alabiliyormusunuz. Hepimizin annesi babasi var, ama dinde bile kadina ayri düzen hakki verilmis. Sizce bu bosuna mi böyle? Ev üstünde ev olmuyor

Konuyu okumadım. Başlığa cevabım: yok canıııım hiç sorun değil hatta makbuldür

Aynen öyle. Annesini yalniz birakmamasi aslinda konu sahibini ona bakici ve temizlikci yapmak. Üstüne konu sahibi istedigini yapmasa kavga gürültü. Böyle biri adaletli olabilir mi? Asla. Kendisi ise gidecek, konu sahibi de bos zamanlari annesi ile otursun, evdeyse de tamamen bakimini üstlensin

Yazık daha meme mi emiyo acaba

Bunlari hep senden bekleyecekler biliyorsun degil mi? Ablamin üniversiteden arkadasi vardi. Kiz da ablam gibi doktor. Onun kocasi da psikolojik rahatsiz olan annesini eve getirmisti. Esi hep hem annesiyle ilgileniyordu, hem calisiyordu, hem evi cekip ceviriyordu. Sonra ne mi oldu? Kocasi onu 3 aydan fazla is arkadasi ile aldatti. Ve sebebi: " Senin yaninda erkek gibi hissetmiyorum". Demem o ki: Sen belki gelecegini harcarsin, ama bu kisi simdiden asla senin tarafini tutmayacaginin sinyalini veriyor. O annesini seven seni daha cok sever lafini gec. Sen daha ne bu kisiyi gercekten taniyorsun, nede ailesini.

Ayirma anasından haklı. Sen ayrıl sonra akıl hastanesinde bulursun kendini.

Ergenliğe bile girememiş bir adam. Ergen bile diyemiyorum. Beni annemden ayırma, yapamam diyen birinden gerçekten arkanıza bakmadan kaçın.

konuyu tam okuyamadım ama su var ki bir erkek anneci ise o erkekten fersah fersah kaçmak gerekir. Anneci erkek karisini eşantiyon olarak görür onun hayatındaki esas kadin daima annesidir.

Bunları bile bile evlenip sonra sikayet ediliyor. Böyle bir erkekle evlenirsen hayatını mahvetmiş olacaksın.

Bu durumdan kurtulmak istiyorum, annem beni böyle kendine bağımlı yetiştirdi, sağlıklı olmadığını biliyorum, ben de normal erkekler gibi hayatımı yaşamak istiyorum, annemle babamla tabi ilgilenmek isterim ama 5 kardeşim daha var, evlenip ailelerden uzakta başka şehirde yaşayalım, kendi ailemi kurmak çocuğumu büyütmek istiyorum....

Bunları diyeceğine sizi de o çukura çekmek istiyor. Yani ben batıyorsam seni de çekerim diyor. İsterseniz burada 2 değil 200-2000 kere sorun, alacağınız cevaplar değişmeyecek çünkü sevgiliniz ve annesi ağır hasta psikolojik tedavi görmeleri gerekiyor. Ama kartlarını açık oynuyorlar gizlemiyorlar. Seri katil sevgilisine kurban bulan insanlar gibi, annesinin rahat rahat eziyet edeceği birini bulmuş ve annesine sunmak istiyor. Koşun gidin evlenin, bu kadar kadını dinlemeyin. Birebir aynısını yaşamış kurtulmuşların kaç uyarılarını dikkate almayın.

Anneme saygısızlık yapma, anneme karşı gelme, o ne derse yapacakasın... Bu lafları duyduğunuz zaman mık demeye hakkınız olmayacak çünkü biliyordunuz ve bile isteye böyle ruh hastalarının evine koşup yerleştiniz. En azından siz gönüllüsünüz, başka bir kızın canı yanmasın. Gelin görümce kayınlar kv kp ordusuna hizmetçi olun.

Aaa annesi kendine bakamazsa ve yemek yapamazsa kim yapacak bunları?? Bingo, Sen :)
Bir erkek beni annemden ayırma derse hay hay der basarım tekmeyi o ne ya öyle, hizmetçi arıyorlar çok net kimse kabul etmiyor büyük ihtimal dönüp dolaşıp sana yazıyor.

Yarın bir gün bu kadın oğluna bana kötü davranıyor dese bu adam seni dinlemez bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…